Mám takový problém. Když se chci přihlásit píše mi to, že můj CD klíč už někdo používá. Přitom ho tu bez problémů na svém účtu používám snad 3 roky. Netuší někdo, jak postupovat v nápravě? Acc: Goran.
edit: Nic jsem k vyřešení situace nepodnikl, ale podařilo se mi připojit, tak nevím.
Vyřešeno: CD klíč
Vyřešeno: CD klíč
Last edited by Goran on 19:13 15. Dec 2014, edited 1 time in total.
Re: CD klíč
Pod účtem Goran se ještě nikdy nikdo nepřihlásil a tedy na něm ani není žádná postava. Zkus si znovu přečíst, pod jakým účtem se přihlašuješ.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: CD klíč
Omlouvám se, správný účet by měl být Goran91.kucik wrote:Pod účtem Goran se ještě nikdy nikdo nepřihlásil a tedy na něm ani není žádná postava. Zkus si znovu přečíst, pod jakým účtem se přihlašuješ.
Re: CD klíč
Rozhodně nevidím nikoho, kdo by lognul se stejným klíčem. Takže nevim, o co šlo.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: CD klíč
Nespadla ti náhodou před vypsáním této hlášky hra?
Už jsem to párkrát zažil a to v moment, kdy mi spadla hra. Zapnul jsem jí ihned znovu a už chtěl logovat, jenže moje postavička byla na serveru pořád online. Chvilku trvá než jí to kopne ven, poté co ti spadne hra. (ale určitě to není delší než 2 minuty
)
Už jsem to párkrát zažil a to v moment, kdy mi spadla hra. Zapnul jsem jí ihned znovu a už chtěl logovat, jenže moje postavička byla na serveru pořád online. Chvilku trvá než jí to kopne ven, poté co ti spadne hra. (ale určitě to není delší než 2 minuty
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: CD klíč
O tohle jistě nešlo. Den předem jsem lognul v pořádku (celé roky se mi to nestalo). Pak jsem včera logoval poprvé a tuhle hlášku to vypisovalo asi 3 hodiny. Od té doby to funguje v pořádku. Celou dobu jsem nepodnikal žádné změny, které by to mohly ovlivnit, ani kroky k nápravě. Asi se to samo rozbilo a opravilo
.