1.) Vcera sem narazil na problemek, ktery me predtim ani nenapad. Moc se v realiich NWN nevyznam, tak sem to ani nejak moc neresil. Jde o promenu v Dridera. Co to je vlastne zac? Ve hre sem se dozvedel, ze je to jakysi temny elf a na pul drow a ze bych s touhle promenou mohl mit v budoucnu problemy. Je tomu skutecne tak? Jestli je to drow, tak bych se ani nedivil, kdyby na me nejakej hrac zautocil. Na druhou stranu si ale rikam, ze tenhle problem maji uplne vsechny promeny. Zatim vsechny co umim, predstavuji bytosti, ktere se bezne masakruji po cele Thalii. Takze se da vlastne rici, ze menavec je lovna zver - s nadsazkou.
2.) Pak me taky napadlo, v souvislosti s driderem, v jakych promenach muzu mluvit? Drider sice trup, hlavu a usta ma, ale jestli umi mluvit to netusim. Nebo mluvit zvlada, ale jenom dridersky? Ale kdyz je to vlastne menavec, tak by mel driderovo hlasivky pouzit normalka k cestine ne? Proto bych se chtel zeptat i na ostatni promeny (hlavne na ty ze 7. lvl menavce). Ktery mluvit umi a jakym jazykem?
3.) Jestli jsou nejaky dalsi specificky probemy ohledne menavce, na ktery se casto narazi, tak mi pls pisnete.
Diky za precteni a pripadne reakce.
