Proměň sebe
Proměň sebe
Proměna PC pixiny na pixinu malou pomocí kouzla nefunguje. Respektive na chvililičku se vzhled změní a pak zase okamžitě nazpět. Log níže.
[CHAT WINDOW TEXT] [Wed May 14 21:33:42] Květuška používá Proměň sebe
[CHAT WINDOW TEXT] [Wed May 14 21:33:42] Květuška : Použití kouzelných předmětů : *úspěch* : (18 + spousta = dost proti TO: 29)
[CHAT WINDOW TEXT] [Wed May 14 21:33:42] Používá se brnění/štít: Postih k dovednosti za brnění: 0 Selhání mystického kouzla: 0%
[CHAT WINDOW TEXT] [Wed May 14 21:33:42] Květuška : Hod na iniciativu : 21 : (10 + 11 = 21)
[CHAT WINDOW TEXT] [Wed May 14 21:33:42] Rozptyl kouzla : Květuška : Proměna, Démon
[CHAT WINDOW TEXT] [Wed May 14 21:33:43] Ztracený předmět: Proměň sebe
[CHAT WINDOW TEXT] [Wed May 14 21:33:43] Používá se brnění/štít: Postih k dovednosti za brnění: 0 Selhání mystického kouzla: 0%
[CHAT WINDOW TEXT] [Wed May 14 21:33:43] Používaný předmět byl přehozen.
[CHAT WINDOW TEXT] [Wed May 14 21:33:43] Používaný předmět byl přehozen.
[CHAT WINDOW TEXT] [Wed May 14 21:33:43] Používaný předmět byl přehozen.
[CHAT WINDOW TEXT] [Wed May 14 21:33:42] Květuška používá Proměň sebe
[CHAT WINDOW TEXT] [Wed May 14 21:33:42] Květuška : Použití kouzelných předmětů : *úspěch* : (18 + spousta = dost proti TO: 29)
[CHAT WINDOW TEXT] [Wed May 14 21:33:42] Používá se brnění/štít: Postih k dovednosti za brnění: 0 Selhání mystického kouzla: 0%
[CHAT WINDOW TEXT] [Wed May 14 21:33:42] Květuška : Hod na iniciativu : 21 : (10 + 11 = 21)
[CHAT WINDOW TEXT] [Wed May 14 21:33:42] Rozptyl kouzla : Květuška : Proměna, Démon
[CHAT WINDOW TEXT] [Wed May 14 21:33:43] Ztracený předmět: Proměň sebe
[CHAT WINDOW TEXT] [Wed May 14 21:33:43] Používá se brnění/štít: Postih k dovednosti za brnění: 0 Selhání mystického kouzla: 0%
[CHAT WINDOW TEXT] [Wed May 14 21:33:43] Používaný předmět byl přehozen.
[CHAT WINDOW TEXT] [Wed May 14 21:33:43] Používaný předmět byl přehozen.
[CHAT WINDOW TEXT] [Wed May 14 21:33:43] Používaný předmět byl přehozen.
PUF!
- Mourisson1
- Mistr
- Posts: 945
- Joined: 15:58 20. Aug 2012
- Location: Somewhere I belong
- Contact:
Re: Proměň sebe
Sázel bych na to že to dává ten dispell až po proměně, a tudíž to dispellne pixinu? (Resp jestli můžeš zkusit tak tkus jestli ti to shodí i další kouzla co máš na sobě?)Polymorph self
http://nwn.wikia.com/wiki/Polymorph_self
- úprava - před proměnou dostane sesilatel dispell, trvání 1 hodina / úroveň sesilatele, proměna v pixii síla 18
Luth'arth Tel'vien
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Re: Proměň sebe
No nevim... po uplynutí doby se nad hlavou postavy vypaří kouzlo jakoby mu skončila platnost.
PUF!
Re: Proměň sebe
To máš z nějakýho itemu? Možná se tam špatně počítá caster level.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
- Mourisson1
- Mistr
- Posts: 945
- Joined: 15:58 20. Aug 2012
- Location: Somewhere I belong
- Contact:
Re: Proměň sebe
To by mu to nevypsalo že ho něco dispellnulo ne?
Luth'arth Tel'vien
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Re: Proměň sebe
Nefunguje víla jako rasa a změna uživatele pomocí proměny stejně? (neobléká obojí kůži?)
...možná je tu nějaký script, který mění víly zpátky na víly v pravidelných intervalech... nějaká záplata... jen hádám...
...možná je tu nějaký script, který mění víly zpátky na víly v pravidelných intervalech... nějaká záplata... jen hádám...
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: Proměň sebe
Ze svitku. Délka spellu vypadala dobře, soudě podle konečný animace odcházejícího kouzla nad hlavou, jen to prostě nic neudělalo.kucik wrote:To máš z nějakýho itemu? Možná se tam špatně počítá caster level.
PUF!
Re: Proměň sebe
Potvrzuji, že chyba stále přetrvává. Kouzlo seslané ze svitku, a dispell, co má shodit postavě boosty, shazuje i samotnou proměnu
- Attachments
-
- promen sebe.JPG (12.44 KiB) Viewed 11792 times
Qoik a Frssk - koboldí komando
Re: Proměň sebe
Ještě dodám že když to sešlu z kouzel postavy (nevím jak itemy) tak mi to poprvé promění normálně ale každá další proměna trvá vždycky jen vteřinu než mi jí to dispellne a to až do další meditace.
Pokrok je jako stádo sviní v humně. Z takého stáda, to sa mosí uznat, je užitek. Je uzený špek, je ovar, je prejt, sú klobásky, sú nožky v rosolu. Tož sa nesmí ohrnovat nos, že je všecko posrané.
-
TomasDrakeX
- Nováček
- Posts: 25
- Joined: 17:50 27. Oct 2014
Re: Proměň sebe
Řeší se nějak tenhle problém? Nešlo by když tak prozatím nastavit původní kouzlo bez toho dispellu aby se dalo používat.
-
Dragon Soul
- Obyvatel
- Posts: 140
- Joined: 01:41 13. Feb 2014
Re: Proměň sebe
Kouzlo opět (stále furt?) nefunkční - sesláno čarodějem...Proměna naskočí na vteřinu a pak opět nic - navrácení podoby.
Re: Proměň sebe
ještě pořád to nefunguje, měla by postava zůstat proměněná ? oni ani nenaskočí jiné hodnoty jestli jsem to dobře pochopila z wiki
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
Lina Arna - zlatooká černovláska
Re: Proměň sebe
Mela by zustat promenena - aleson co se tyce funkce kouzla.rosnicka wrote:ještě pořád to nefunguje, měla by postava zůstat proměněná ? oni ani nenaskočí jiné hodnoty jestli jsem to dobře pochopila z wiki
Lec mistni "hlavouni" protlacily zmeny, ktere ve svem dusledku transformacni kouzla velmi ucinne likviduji onim ve sve funkci problematickym kompletnim dispelem.
Protestoval jsem proti tomu - marne.
Na praseni a przneni kouzel jsem nehodlal spolupracovat ani tehdy (natoz ted), takze jsem se ani nepokousel prijit na zpusob jak resit dusledky out-of-mind rozhodnuti.
Mas, Rosnicko, moznosti. Mozna budes uspesnejsi jak ja.
PS: Za karieru me wizard postavy jsem transformacni kouzla pouzil jen pakrat, typicky jen a pouze mimo boj: na prenos tezkych veci (zvysena nosnost z lepsi sily). IMHO v boji nema moc smyslu-potize jdouci z orezanych slotu kouzel protoze promena neprevysi to co jsi schopna z takto orezane promeny (kuprikladu imka na mysl, redukce, vylepsena neviditelnost) dostat.
Last edited by pavad on 22:05 30. Dec 2015, edited 1 time in total.
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Re: Proměň sebe
Dispell po proměně je feature ne bug, jak se nám snaží Pavad podsunout.
Cílem totiž není hratelné kouzlo do PVE, CVC atd, ale pravé RP kouzlo, aby Vás nikdo nemohlo poznat, i když Vás už bude mít na talíři... Je nechutné zjistit, že to roztomilé zvířátko byl mág, když už ho vyvrhnete.
Cílem totiž není hratelné kouzlo do PVE, CVC atd, ale pravé RP kouzlo, aby Vás nikdo nemohlo poznat, i když Vás už bude mít na talíři... Je nechutné zjistit, že to roztomilé zvířátko byl mág, když už ho vyvrhnete.
Re: Proměň sebe
Dispel se správně píše s jedním el a ne se dvěma, jak se nám snaží Krysák podsunout.Krysak wrote:Dispell po proměně je feature ne bug, jak se nám snaží Pavad podsunout.
Cílem totiž není hratelné kouzlo do PVE, CVC atd, ale pravé RP kouzlo, aby Vás nikdo nemohlo poznat, i když Vás už bude mít na talíři... Je nechutné zjistit, že to roztomilé zvířátko byl mág, když už ho vyvrhnete.
Význam je totiž rozptýlení a s etymologií anglického slova spell to tak nemá nic společného. Jedno se tudíž převzalo zkrácené a druhé, nezávisle na prvním, nikoliv.
Cílem tohoto příspěvku ovšem není jen kratochvíle spojená a rýpáním do cizích příspěvků, ale hlavně vyjádření trpkosti nad tím, že kouzlo je až příliš hardcore RP. Vzhledem k tomu, že dispel spojený s proměnou nezřídka rozptýlí i právě zmiňovanou proměnu, strávníku i ulovenému mágovi nezbýva než předstírat, že mág vypadá jinak, a to od ulovení přes přípravu pokrmu až k jeho samotné konzumaci.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN