CO VAM NA THALII CHYBI?

Napadá Vás něco?

Moderators: DM, WB

User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by J.F.Payne »

V Kelu máš +3 věci, což je nejlepší, co se dá sehnat od obchodníků.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
seveřan
Měšťan
Posts: 265
Joined: 10:01 24. Aug 2012

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by seveřan »

J.F.Payne wrote:V Kelu máš +3 věci, což je nejlepší, co se dá sehnat od obchodníků.
Nerad bych tě chytal za slovo, ale Dobrodruh není obchodník? Pokud obchodníkem je, je tvé tvrzení nepravdivé.

Edit: Drobná korekce
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by J.F.Payne »

Běžných obchodníků. Kromě toho, to, že je město IC křižovatkou obchodu, se nemusí projevit u obchodníků, kteří jsou zajmaví pro dobrodruhy (PC). Proudí tamtudy koření, zlato, drahé látky, drahokamy a šperky... v těch lodích, co kotví v přístavu, vskutku nejsou jen kouzelné zbraně a zbroje.

Jinak mě sice možná nechceš chytat na slovo, ale chytáš, i když snad bylo zřejmé, co jsem chtěl říct.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
seveřan
Měšťan
Posts: 265
Joined: 10:01 24. Aug 2012

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by seveřan »

Chytám i když nerad, protože tvé tvrzení jak jsem soudil správně, bylo nepravdivé. To co jsi chtěl říct zřejmé nebylo.
Já rozdíli mezi PC a NPC nedělám.

Zbytek beru jen jako okecávku. Okecat se dá všelicos. To už bych raději ocenil tvrzení "Nebude tam, protože se tak Tým rozhodl a stanovisko je neměné." Protože jak mi bylo sděleno po PM, dobrodruh tam byl a protože hráči remcali, že je tam a jinde není, tak zmizel jinam. Původní záměr byl zajímavý a dle mého úsudku správný, protože Kel tak byl nejspíše zamýšlen. To že se to změnilo na základě něčího "remcání" beru. Rozhodl se tak tým nebo WB nebo kdo já vím kdo. Okecávky o tom proč a co a jak se stalo slyšet nepotřebuju. Přijde mi to zbytečné.
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by karolina »

Tohle téma není určené ke spamování ani k vynucování si něčeho protože se ti to hodí.

Když tu bude na pěti stránkách bezpředmětná diskuze, kde si někdo něco vynucuje, tak se pak věci, které je třeba možno realizovat, vůbec nenajdou.

Systémové hlášky jako smí užívat jen zlý, zloděj..bla bla na zbrani nejsou natištěné, to že to ty jako pc v obchodě vidíš, neznamená, že by to tak viděla postava ve hře.
Nebo jestli je trove představa taková, že přijdeš k Herlodovi a on ti řekne, měl bych tu superovej dlouje meč, přidá ti zranění dvě ohněm a k tomu máš tři bonus do útoku a jako taková drobnost ještě dokáže přivolat spektru.. ale pujde ti to jenom pokud vyznáváš nějakýho temnýho boha. Jestli ne, tak bych tu měl něco pro čorkaře, co jim usnadní prácicčku, magnetický rukavice na který se mince samy chytají, ale jestli nejsi ani čorkař, tak máš prostě peška.
Na vyžádání.
seveřan
Měšťan
Posts: 265
Joined: 10:01 24. Aug 2012

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by seveřan »

Nikde jsem si nevšiml, že by si někdo něčeho vynucoval. :roll:
No, raději nebudu psát co mi na Thalii chybí, když člověk nedostane normální upřímnou odpověď.

Edit: Raději to upřesním : Téma Kell a dobrodruh je pro mě uzavřené a netřeba více reagovat.
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by karolina »

seveřan wrote:Nikde jsem si nevšiml, že by si někdo něčeho vynucoval. :roll:
No, raději nebudu psát co mi na Thalii chybí, když člověk nedostane normální upřímnou odpověď.

Edit: Raději to upřesním : Téma Kell a dobrodruh je pro mě uzavřené a netřeba více reagovat.
Napsala jsem ti, že dobrodruh v Kelu byl a nedělalo to dobrotu. Jon ti napsal, že je pouze jedna verze krámu pro snazší editaci, co psát víc?
Na vyžádání.
seveřan
Měšťan
Posts: 265
Joined: 10:01 24. Aug 2012

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by seveřan »

To mi Jon skutečně nepsal. Ani jsem se na to neptal. To řešil Krysak a další, těm odpovídal.
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Krysak »

seveřan wrote:To mi Jon skutečně nepsal. Ani jsem se na to neptal. To řešil Krysak a další, těm odpovídal.

Ja ti jen řikal na příkladech, proč to tak je:).
seveřan
Měšťan
Posts: 265
Joined: 10:01 24. Aug 2012

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by seveřan »

Krysak wrote:
seveřan wrote:To mi Jon skutečně nepsal. Ani jsem se na to neptal. To řešil Krysak a další, těm odpovídal.

Ja ti jen řikal na příkladech, proč to tak je:).
V poho :D Jen jsem Karolíně objasňoval, že to Jon nepsal mě.
pavad
Bůh
Posts: 4064
Joined: 23:30 05. Dec 2010

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by pavad »

Inspirace zde:
Decka wrote:Ten systém by chtěl spíš rozšířit, s nízkym CHA jsi jasnej, s nízkym STR taky, páč neuneseš ani dvoje ponožky, tak ještě dát postavám s nízkym DEX náhodný zakopnutí, s nízkym CON by pro změnu mohly postavy náhodně chrchlat, nebo třeba plivat krev, no a s nízkou int by třeba při jídle mohly dělat cosi jako *čumí do flašky a neví co s tim*
Pri kazde konzumaci by se provadel hod na nahodnou vlastnost postavy (ted je pouze na CHA). Dle hodnot by se vypisovaly nasledujici hlasky:

Code: Select all

JIDLO:
          <10                                                >=10
CHA:    zere                                               ji
DEX:    pada mu to z rukou                           ji
INT:     sporadal k tomu i ubrousek                 ji
WIS:    zakousnul se i do vlastni koncetiny       ji
STR:    sotva jidlo donesl k ustum                   ji
CON:    ma potize jidlo poslat dolu krkem          ji
Podobne i pro piti.

Je-li souhlas s ideou, hlasim se k naskriptovani (jednalo by se o upravu skriptu me_pcneeds_inc.nss ).
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Bahnak »

nelíbí
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Krysak »

Při určitém otržení se od reality je to za mne bomba.

Jenže člověk:
1. nepotřebuje sílu na to, aby ukrojil kus sýra. Stačí mu ostrý nůž. Síla padá.
2. nepotřebuje umět chodit po provaze a rozštěp, ani jiné dovednsoti spojené s rovnováhou, pružností, dynamkou těla, jíst se dá i na židli. Dex ne;).
3. Při malé moudrosti by mohl prohodit salátovou vidličku s jiným prvkem a podobně, ale je otázka, zda znalost etikety není spíš úkolem charismy.
4. I lidé často nemocní, málo odolní umís sníst jídlo, nehltají, žvýkají a trvá jim to, ale zadrhavat se jim jidlo v krku nebude, protože přeci neumřou na udušení..... radsi si jidlo pokoušou. A otrávené houby nechaj hiranům. Odolnost ne;).
5. No, na inteligenci jsem nic nevymyslel, snad jen, že i pri malé int se da naucit dlabat lžící. A jestli nekdo neco nepodstřeluje, tak je to int. Skillpointy chceme všichni a int 8 je řekneme podprůměrná inteligence, která umozní jíst lzicí i příborem.

Takže suma sumárum, jedná se o absurdní a komický návrh, které by chtělo spíše doladit pro probavení lidí, kdy by si to mohli zpnout ve zvláštním módu na command teba /nudaaaaaa, aby to neobtěžovalo, tak by se to ale zobazovalo jen samotnému hráči. Samozřejme užitná hodnota takového návrhu se limitně blíží nule.
seveřan
Měšťan
Posts: 265
Joined: 10:01 24. Aug 2012

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by seveřan »

Ani nepotřebuje charisma aby jedl slušně. Když už si někdo bere CHA 8, jistě k tomu má (aspoň doufám) nějaké RP důvody a nemusí to nutně být, že jí jako prase. Ten systém, kde se vypisuje s CHA, že postava žere ve hře ignoruji a nechávám to na hráči, jak popíše, že postava jí. Přijde mi to absurdní.



*ironicky*

Lidem, kteří mají charismu 8 bych automaticky nechal vypisovat nad hlavou hlášky typu : *smrdí* ; *uprdli si neurvale* ; *odflusnul na zem zelené cosi* .....
User avatar
G-ladiator
Urozený
Posts: 2163
Joined: 17:07 12. Nov 2008
Location: Praha
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by G-ladiator »

Jestli se to má njěka upravovat, tak jsem pro to, aby se to odstranilo, spolu se systémem opilosti (pokud tedy ještě funguje)
Post Reply