OPRAVENO: Gargoyly

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
seveřan
Měšťan
Posts: 265
Joined: 10:01 24. Aug 2012

OPRAVENO: Gargoyly

Post by seveřan »

Nepozdává se mi spawn Gargoyl v lokaci "Poušt-Údolí mrtvých 3". Gargoyly stojí jako sochy (což je v pořádku), ovšem tvoří uskupení něco mezi 30-70 soch v jedné řadě dlouhé přes "téměř" celou lokaci. Myslím, že tohle nebyl záměř spawnu. Možná je to i jeden z důvodů lagu serveru. Nechám na zvážení WB a týmu. Každopádně by bylo hezčí, kdyby Gargoyly byli v lokaci různě rozmístěné. (Pouze můj návrch). Také jsou v lokaci, kde jsou mnohem tvrdší bestie, za které jsou relativně slušné XP. Gargoyly by možná nebylo od věci trochu (trochu víc) posílit a přidat XP. Není za ně nic, což je pochopitelné, jsou to prostě poseroutky. (Pokud je můj návrch "nevkusný", prosím ignorujte jej.)

Děkuji :)
pavad
Bůh
Posts: 4064
Joined: 23:30 05. Dec 2010

Re: Gargoyly

Post by pavad »

seveřan wrote:Nepozdává se mi spawn Gargoyl v lokaci "Poušt-Údolí mrtvých 3"...
Dle osobniho pozorovani je pravdepodobny problem ve zmene jedne spawnute gargoyly zpet na kamennou sochu.

Process vypadal tak ze se ona gargoyla posunula o maly kousek vytycenym smerem - zmenila se v kamennou sochu - o kolo pozdeji obzivla a presunula se dal, ale jeji kamenny klon zustal. Pri pruchodu okolo pak kamenni klonove ozivali a pustili se do PC.

Co jsem videl tak se tato gargoyla stihla naklonovat odhadem 40x. Tzn. 40 placeablu non-static placeablu v jedne lokaci, se skripty tomu nalezicimi.

Doporucuji reseni:
Zkontrolovat sochy gargoylu na akvaduktu/viaduktu a zmenit tu jednu ktera oziva na static plateable.
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Gargoyly

Post by karolina »

pavad wrote:
seveřan wrote:Nepozdává se mi spawn Gargoyl v lokaci "Poušt-Údolí mrtvých 3"...
Dle osobniho pozorovani je pravdepodobny problem ve zmene jedne spawnute gargoyly zpet na kamennou sochu.

Process vypadal tak ze se ona gargoyla posunula o maly kousek vytycenym smerem - zmenila se v kamennou sochu - o kolo pozdeji obzivla a presunula se dal, ale jeji kamenny klon zustal. Pri pruchodu okolo pak kamenni klonove ozivali a pustili se do PC.

Co jsem videl tak se tato gargoyla stihla naklonovat odhadem 40x. Tzn. 40 placeablu non-static placeablu v jedne lokaci, se skripty tomu nalezicimi.

Doporucuji reseni:
Zkontrolovat sochy gargoylu na akvaduktu/viaduktu a zmenit tu jednu ktera oziva na static plateable.
Děkuju, už na to koukám.. právě jsem chtěla napsat, že tam žádný spawn s gargoylama není.
Na vyžádání.
pavad
Bůh
Posts: 4064
Joined: 23:30 05. Dec 2010

Re: Gargoyly

Post by pavad »

karolina wrote:Děkuju, už na to koukám.. právě jsem chtěla napsat, že tam žádný spawn s gargoylama není.
Neni zac.

Rozdil v popisu je IMHO dany prilisnym vtelenim hrace severan do sve postavy. Kdo jiny dokaze problem srozumitelne popsat problematiku jak jakz-takz inteligentni magus? ;)

PS: Problem spise vidim ze si severan nepovsiml jak se tam ti "karkulaci" klonovali a jak vznikl(a) ten/ta prvni.
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
seveřan
Měšťan
Posts: 265
Joined: 10:01 24. Aug 2012

Re: Gargoyly

Post by seveřan »

Aha, toho jsem si opravdu nevšiml. Myslel jsem si, že to je normální spawn, protože když jsme do lokace vešli, byla tam jedna, když jsme ji opustili a následně se vrátili bylo jich tam X.

/ Tvé poznámky o inteligenci postav si beru osobně ty dvojocasatý netvore.
Podepsán Mustafa.
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Gargoyly

Post by karolina »

No, dobrý, takže opraveno.. Mě bylo divný, že by se spawn udělal v řadě
Na vyžádání.
Locked