Islám - možná inspirace pro hráče z Kelu

Diskuze věcí netýkajících se Thalie a NWN.

Moderators: DM, WB

User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: Islám - možná inspirace pro hráče z Kelu

Post by Caehan »

Myslím, že je to dost povrchní pohled na věc. Nejdřív řekni, k jakému směru feminismu se vyjadřuješ, protože jich je spousta, navzájem se vůbec na ničem neshodnou a mnohé z nich mají i poměrně zajímavé myšlenky.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Islám - možná inspirace pro hráče z Kelu

Post by KaTo »

Další věc, která láme vaz západu jsou třeba "podpory" a "dotace" na všechno možné...
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: Islám - možná inspirace pro hráče z Kelu

Post by Krysak »

Caehan wrote:Myslím, že je to dost povrchní pohled na věc. Nejdřív řekni, k jakému směru feminismu se vyjadřuješ, protože jich je spousta, navzájem se vůbec na ničem neshodnou a mnohé z nich mají i poměrně zajímavé myšlenky.

Tomu, který vidím kolem sebe s následky, které jsu meřitelné a viditelné:).

Ano, jiste ma smysl na teoretické rovině se vyjadřovat k formulovaným teroetickým myšlenkám a doufat, že je masy pochopí vlastní teoretické dopady. Dle zdrjů co jsem videl připadá na člena EU nepřistohovalce v I. a II. generaci ani 0,7 dítěte....
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Islám - možná inspirace pro hráče z Kelu

Post by karolina »

Přijeďte do Teplic, máme tu teď Muslimské dny, juhů!
Na vyžádání.
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Islám - možná inspirace pro hráče z Kelu

Post by KaTo »

karolina wrote:Přijeďte do Teplic, máme tu teď Muslimské dny, juhů!
Kde, případně u koho se máme hlásit pro výstroj a výzbroj?
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
pavad
Bůh
Posts: 4064
Joined: 23:30 05. Dec 2010

Re: Islám - možná inspirace pro hráče z Kelu

Post by pavad »

KaTo wrote:
karolina wrote:Přijeďte do Teplic, máme tu teď Muslimské dny, juhů!
Kde, případně u koho se máme hlásit pro výstroj a výzbroj?
Doporucuji uzene praseci nozky a trochu ovarku.

Chces-li poustet auru strachu, dozbroj se hrnem krvave polevky a jednim ci dvema jelitky. Misto hrnce zminovane polevky muzes pouzit i pekac prejtu.
PS: Imku na strach budou mit jen nemnozi... :mrgreen:
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Islám - možná inspirace pro hráče z Kelu

Post by karolina »

Tak tady se zakopávali prasečí hlavy na pozemky které chtěli kupovat.. přpadně se zvažovalo postavení prasečáku vedle plánované mešity, která naštěstí neporšla. Netvrdím, že jsou tohle všechno nějací teroristé, ale samo jsem na vlastní oči zažila, když Arabská menšina v Teplicích oslavovala útok na Dvojčata. Každý den jsem svědkem jejich neochoty se nepřizpůsobit a přílišné ochoty přizpůsobovat okolí sobě. Většina jich tu je z Emirátů.
Na vyžádání.
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: Islám - možná inspirace pro hráče z Kelu

Post by Caehan »

pavad wrote:
KaTo wrote:
karolina wrote:Přijeďte do Teplic, máme tu teď Muslimské dny, juhů!
Kde, případně u koho se máme hlásit pro výstroj a výzbroj?
Doporucuji uzene praseci nozky a trochu ovarku.

Chces-li poustet auru strachu, dozbroj se hrnem krvave polevky a jednim ci dvema jelitky. Misto hrnce zminovane polevky muzes pouzit i pekac prejtu.
PS: Imku na strach budou mit jen nemnozi... :mrgreen:
Na některé by to možná mělo charm effect.

Muslimské týdny u McDonalds by mohly být zajímavé, ty názvy jídel se nabízí samy... třeba wrapy ostupňované podle toho, jak dobře je obsah zabalený do tortily... nebo pity... nebo tak něčeho...
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Islám - možná inspirace pro hráče z Kelu

Post by J.F.Payne »

K té ztrátě konkurenceschopnosti Západu bych doporučil skvělou knihu. Niall Ferguson: Civilizace (Západ a zbytek světa).
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: Islám - možná inspirace pro hráče z Kelu

Post by Krysak »

J.F.Payne wrote:K té ztrátě konkurenceschopnosti Západu bych doporučil skvělou knihu. Niall Ferguson: Civilizace (Západ a zbytek světa).
Spíš nám řekní, jestli teda ty hlavičky vymyslely nejakou cestu .....
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Islám - možná inspirace pro hráče z Kelu

Post by J.F.Payne »

V podstatě jo. Musej nám znova narůst koule.

Což třeba ve Skandinávii by byl docela problém, tam malej kluk ani netuší, že by nějaký koule měl mít.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Islám - možná inspirace pro hráče z Kelu

Post by kokosak »

Ačkoli nesouhlasím s některými kroky státu Izrael, něco se našincum upřít nedá. Koule.
PUF!
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: Islám - možná inspirace pro hráče z Kelu

Post by Krysak »

J.F.Payne wrote:V podstatě jo. Musej nám znova narůst koule.

Což třeba ve Skandinávii by byl docela problém, tam malej kluk ani netuší, že by nějaký koule měl mít.
Podle mne jediným nástrojem by byla společná víra, kterou už nikdy nezískáme křestanství je v podstatě v troskách, tím i naše kultura.

No s 1,38 dětmi na Evropana bych řekl, že již jsme vykastrovaní, což je proces nevratný a našich dětí je moc málo, aby jejich případná úplnost byla sto se situací něco udělat.

Není náhodou kastrace národní hrdnosti a identity hlavním politickým programem EU?

No a k Izraeli. Co oi zvládnou ve chvíli, kdy se Německo, Francie, Belgie, Anglie ..... stane Islámskou zemí? Podpora USA bude menší a menší, bo voličů tam bude tak 30-40% s dečkou natočenou k Mecce....
harlequin_ichtyosis
Šlechtic
Posts: 371
Joined: 17:22 15. Jun 2011

Re: Islám - možná inspirace pro hráče z Kelu

Post by harlequin_ichtyosis »

co by na to řekli obyvatelé Hirošimy?

(dialog 2:45 - 4:41 http://onlinefilmyzdarma.eu/film.php?na ... na_pechota )
Post Reply