Zamluvena tedy zítra rezervace od 16:00
Počítám s účastníky:
Derken, Dark, Fox, Krocák+1
(Fryn v sobotu nemůže a Rooni se už nějak tady neozval a odmítám být organizátor/věštec)
Zamluven stůl pro 6 lidí, čajmen byl instruován aby vybral nějaký větší stůl pro deskovku, dle hlasu takto nečiní poprvé, tak mu budeme věřit.
http://shangri-la.cz/contact
http://mapy.cz/zakladni?x=14.4330688&y= ... 20450%2F49
Dojet jakkoliv na IPák (pro Krocáka: červené metro, tedy ze zlíčína žlutým na florenc a přestup), vylézt na povrch (bacha na světlo ať nemáte postih), minout KFC i Mekáč a vzít to podél Tylova náměstí dolů, šmatlat asi 5 minut (1 cigareta) po Bělehradské a koukat po pravé straně až uvidíte branku a nad ní ceduli "Čajovna Shangri-la", to je ono, tam vlézt - rezervace zamluvena na jméno: "Bahňák".
Krocák dorazí kvůli kinu ždibec později, do té doby můžeme pokecat nebo zahrát nějakou gamesu.
Až nás to přestane bavit, jsme uprostřed města, hospodu si můžeme vybírat dle libovůle.
Přesto že je akce veřejná, koukám že to bude čistá Zau´ndar party
