La la la laaaaaaaaag
La la la laaaaaaaaag
Od posledního (?) update, cca týden server laguje až to hezký není. Pro konverzace to ani tak moc nevadí, ale dunžny díky tomu dostávají nový rozměr obtížnosti, kdy největší nepřítel je boss Lag.
PUF!
Re: La la la laaaaaaaaag
Maji to vsichni s kym jsem mluvil...
Re: La la la laaaaaaaaag
Poslední 2-3 dny je to obvzláště špatný, jako kdyby se to zhoršovalo
Re: La la la laaaaaaaaag
Zkusíme profilování.
Mimochodem nepřijde vám, že trošku drhne i forum? Jestli ten problém není náhodou někde trochu jinde.
Tohle skoro vypadá jako problémy s linkou.
Mimochodem nepřijde vám, že trošku drhne i forum? Jestli ten problém není náhodou někde trochu jinde.
Tohle skoro vypadá jako problémy s linkou.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: La la la laaaaaaaaag
Hra běs, forum šlape normálně aspoň u mě.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: La la la laaaaaaaaag
Forum šlape jak hodinky. Ve hře je to děs běs i při třech lidech na serveru.
Rashed - Malý uličník.
Re: La la la laaaaaaaaag
Kuciku mě přijde že forum neběhá uplně v pohodě.. i mi to častěji hodí chybu, že stránka nenalezena a tak.
Na vyžádání.
Re: La la la laaaaaaaaag
Přijde mi, že ta síť neběhá úplně v pohodě. Teď jsem naměřil i nějakej packet loss. S tim by mohly souviset i ty DM pády.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: La la la laaaaaaaaag
Packet lossy mivam pomerne bezne - jak forum, tak hru.kucik wrote:Přijde mi, že ta síť neběhá úplně v pohodě. Teď jsem naměřil i nějakej packet loss. S tim by mohly souviset i ty DM pády.
Pritom ale jine v CZ usazene servery tyto potize nemivaji. Ale spatne se mi to hodnoti pres pul Evropy.
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Re: La la la laaaaaaaaag
Zkoušel jsem asi po půl hodinách hrát na ostatních serverech ČR , kandošce, Demoně atd. Hrálo se mi bezvadně , nic nelagovalo . Lagy mám jen tady a dnes hlavně okolo 17 hodiny mne to vyhodilo asi 3x za sebou , bylo to nehratelné , pak jsem se partě ztratil v dungu protože ta už byla jinde a už jsem se viděl tuhej. Zatím žiju. 
Menhiri Dierta
Re: La la la laaaaaaaaag
Nechci malovat čerta na zed ale něco podobneho jsem už zažil , když byla Thalie napadena , spadla a byla kompletně vymazána - stalo se to na té uplně staré Thalii muže to být tak 6 let . Zálohujete že.
Menhiri Dierta
Re: La la la laaaaaaaaag
také mi příjde že i ten modul se při restartu načítá tak 2x pomaleji než když jsem začal hrát.. týden / 14 dní
Re: La la la laaaaaaaaag
mno jo čekáme o celých 8 minut déle 
------------------ =^.^=
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
Re: La la la laaaaaaaaag
No a už se nemohu připojit vůbec. Vidím lidi hrát ale připojení je nemožné server nenalezen. Hmm.
Menhiri Dierta