Stahování kůží přestalo po poslední upravě fungovat u jezevců, divokých psů, hadi a hadovky , a u vos u obřích vos alespon u některých tedy skoro u všech. Další nevím které ještě stahovat nejdou , nebyl jsem všude.
Je to záměr? nebo bug?
OPRAVENO: stahování kůží
OPRAVENO: stahování kůží
Menhiri Dierta
Re: stahování kůží
Jachym wrote:Stahování kůží přestalo po poslední upravě fungovat u jezevců, divokých psů, hadi a hadovky , a u vos u obřích vos alespon u některých tedy skoro u všech. Další nevím které ještě stahovat nejdou , nebyl jsem všude.
Je to záměr? nebo bug?
Je to záměr, necháváte válet kůže, tak kůže nebudou.. jestli budu dál nacházet hlušinu a krumpáče, tak nepujde ani těžba!
Na vyžádání.
Re: stahování kůží
Je-li tomu tak, tak to není dobré řešení. To by se pak mohl zakázat i loot drobností, který čas od času nacházím. Pavad to může potvrdit, naposledy jsem našel bordel právě s ním. Samozřejmě mi to vadí, protože to určitě nepomáhá dobrému chodu serveru. Tací hráči, kteří to dělají jsou "čuňata".karolina wrote:Jachym wrote:Stahování kůží přestalo po poslední upravě fungovat u jezevců, divokých psů, hadi a hadovky , a u vos u obřích vos alespon u některých tedy skoro u všech. Další nevím které ještě stahovat nejdou , nebyl jsem všude.
Je to záměr? nebo bug?
Je to záměr, necháváte válet kůže, tak kůže nebudou.. jestli budu dál nacházet hlušinu a krumpáče, tak nepujde ani těžba!
Řešení je, zanést to do pravidel a dávat za to těžké tresty. Tedy, doufám, že je to jedno z řešení.
Re: stahování kůží
seveřan wrote:Je-li tomu tak, tak to není dobré řešení. To by se pak mohl zakázat i loot drobností, který čas od času nacházím. Pavad to může potvrdit, naposledy jsem našel bordel právě s ním. Samozřejmě mi to vadí, protože to určitě nepomáhá dobrému chodu serveru. Tací hráči, kteří to dělají jsou "čuňata".karolina wrote:Jachym wrote:Stahování kůží přestalo po poslední upravě fungovat u jezevců, divokých psů, hadi a hadovky , a u vos u obřích vos alespon u některých tedy skoro u všech. Další nevím které ještě stahovat nejdou , nebyl jsem všude.
Je to záměr? nebo bug?
Je to záměr, necháváte válet kůže, tak kůže nebudou.. jestli budu dál nacházet hlušinu a krumpáče, tak nepujde ani těžba!
Řešení je, zanést to do pravidel a dávat za to těžké tresty. Tedy, doufám, že je to jedno z řešení.
nomis_b wrote:Predmety polozene na zem zpomaluji server. Pokud mate tedy neco navic, napr: maso, kuzi, vytezene suroviny atd.
prosim :
UKLADEJTE TYTO PREDMETY DO VECI S INVENTAREM !!
tedy: truhel, beden, ale i pozustatku a pod.
JAKYKOLIV PREDMET NA ZEMI ZPOMALUJE SERVER A DELA PAK LAGY !
Nicite si tim hru sami sobe. Kdyz nekdo da do jedne jeskyne 100 predmetu na zem, pak se divte, ze to furt pada.
DenGrasse wrote:Upozornění!
Jelikož jistí jedinci nehledí na zásady slušného chování na serveru a nechávají za sebou poházené kůže všude možně, přičemž je stahují za účelem tréninku dovednosti, bude každému, kdo takhle zasviní server, strženo 100 a více craftových bodů stahování.
Pokud je vám jedno, že zatěžujete server a ten pak padá, snad si tohle zapamatujete. Není nic těžkého to po sobě uklidit.
To s těma kůžema byl pouze pokus o trolling v souvislosti s dnešníma nalezenýma odpadkama.. když se někomu nevejde velký krumpáč, tak si doprkýnka berte malej!
Na vyžádání.
Re: stahování kůží
Co vídám nejčastěji válet na zemi jsou střepy. Ty by se podle mě mohly uplně zrušít, jaký mají význam ? Nebo jim změnit váhu na 0.
Re: stahování kůží
No , co tak dát do měst a do vesnic odpadkové koše? Já nic neviděl , žádnej koš a ne každý má s sebou lopatu . Toto se tu řeší už sedm let ,na ST se koše už všude dali co vím tak jistě byli v Ivory a v Karathe a tuším i v Doubkově a Tartenu. Ale na toto téma už rezignuji. Překvapuje mne , že někteří mají tak obrovskou pravomoc , že mohou klidně zasahovat do craftu, vždyt jezevec je uplně první co nováček stahne a může usušit . No ale co mne vyvedlo uplně z míry je změna hornictví , já to prostě nechápu. Trochu jsem z této změny mimo , je vůbec nějaý záměr? Nějaký koncept nebo se to hází hala bala. Nemohu psát konkrétně , poněvadž bych prozrazoval IC informace.
Neustálé provádění úprav úpravy a uprava na upravu umožní vznik děr v systému .
Neustálé provádění úprav úpravy a uprava na upravu umožní vznik děr v systému .
Menhiri Dierta
Re: stahování kůží
Jachyme nechápu proč každý tvoje hlášení čehokoliv zní tak hrozně útočně, proto jsem odpověděla jak jsem odpověděla.
Košů je až až, nebudu dávat koš do každé lokace, to jako pardon, dokonce jsou i v některých jeskyních hromady nepořádku s ooc popisem že slouží jako odpavkový koš, co víc mám dělat? v každé osadě je minimálně jeden. Stěžujete si, že laguje server a přitom za sebou necháváte bordel. Jak chceš, jak někde někoho načapu s bordelem za zadkem, dávam report dmkům o strženít těch xpů ze stahování nebo těžby.
To že nejde stahování je chyba, kucik chtěl odlehčit serveru v načítání a od lagů tak přemístil kůže mimo něj, nepočítalo se s tím, že nebude fungovat.
Košů je až až, nebudu dávat koš do každé lokace, to jako pardon, dokonce jsou i v některých jeskyních hromady nepořádku s ooc popisem že slouží jako odpavkový koš, co víc mám dělat? v každé osadě je minimálně jeden. Stěžujete si, že laguje server a přitom za sebou necháváte bordel. Jak chceš, jak někde někoho načapu s bordelem za zadkem, dávam report dmkům o strženít těch xpů ze stahování nebo těžby.
To že nejde stahování je chyba, kucik chtěl odlehčit serveru v načítání a od lagů tak přemístil kůže mimo něj, nepočítalo se s tím, že nebude fungovat.
Na vyžádání.
Re: stahování kůží
Platí tedy, že zakopávání bordelu lopatou je stále v pořádku, jak to platilo na ST?
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: stahování kůží
Ano.Barbar321 wrote:Platí tedy, že zakopávání bordelu lopatou je stále v pořádku, jak to platilo na ST?
Na vyžádání.
Re: stahování kůží
S těmi koši to mohu potvrdit, na začátku Thalie se objevovaly jako houby po dešti, když je tam karolina rozmísťovala... když není koš, obvykle je poblíž alespoň kontejner nebo něco podobného, když není to, noste si lopatu... váží půl libry, to vás neubude.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN