Realie sveta
Realie sveta
Hladam ludi, ktory by chceli pomoct pri tvorbe realii sveta Thalie. Pacilo by sa mi keby realie sveta boli popretkavane rozpravaniami, pribehmi, basnami, piesnami, vyrokmi alebo len nazormi od samotnych existujucich postav na svete. Nieco v style...niekoho postava pochadza z Doubkova tak jeho rozpravanie o Doubkove, pripadne niekto pochadza z pouste tak jeho rozpravanie o pusti, pripadne naky zaujimavy vyrok alebo myslienka, ktora vas napadla pri prvom navstiveni danej lokacie. Staci i par viet. Tak isto rozne rady pre zaciatocnikov, pripadne ako prezit v danej oblasti bud formou rozpravania alebo len ako cisty popis v bodoch. Takze kazdy kto by mal zajem, nech napise bud tu, mne do PM pripadne na ICQ. Ak chcete zijuci svet tak ho pomozte vytvorit. Vdaka.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Ostrovy a Pevnina
Výborně, Najív se už nebude muset vyptávat na historky.
Jen když jsme u toho... jakmile se znovu vrhnu na kronikaření, ocenil bych pomoc někoho, kdo hraje postavu na Ostrovech.
Plánuji totiž příště popsat válku s Mlžnými ostrovy a moc o nich nevím, přičemž se mi nechce momentálně vytvářet zápornou postavu na průzkum, abych si nekazil hru za Najíva. Byl bych proto rád, kdyby mi někdo z druhé strany barikády v sepisování pomohl, abychom měli uceléný pohled, aby vzniklo nějaké pěkné napínavé vyprávění. Bylo by moc milé, kdyby se mi nějaký písmenky nadšený hráč někdy ozval, pokud má zájem.
A kromě toho mi na mysl přišlo i něco pro oživení Karathské politiky.... no nic...
... to vše až tak za týden, prosím, až minimalizuji starosti v reálu, budu moc tvořit problémy umělé. Sem sem to vše napsal, vlastně by sem to nezapomněl.
Plánuji totiž příště popsat válku s Mlžnými ostrovy a moc o nich nevím, přičemž se mi nechce momentálně vytvářet zápornou postavu na průzkum, abych si nekazil hru za Najíva. Byl bych proto rád, kdyby mi někdo z druhé strany barikády v sepisování pomohl, abychom měli uceléný pohled, aby vzniklo nějaké pěkné napínavé vyprávění. Bylo by moc milé, kdyby se mi nějaký písmenky nadšený hráč někdy ozval, pokud má zájem.
A kromě toho mi na mysl přišlo i něco pro oživení Karathské politiky.... no nic...
... to vše až tak za týden, prosím, až minimalizuji starosti v reálu, budu moc tvořit problémy umělé. Sem sem to vše napsal, vlastně by sem to nezapomněl.
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
hh s tebou som ratal...nikto iny sa uz nenajde? nikto nechce so svojou postavou zanechat nieco v historii Thalie?
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Zajem urcite je...dohodneme sa pak cez ICQ. Este niekto dalsi?
Nehambite sa. 
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Fajn tak mame dalsiu *zapisuje si*. Tedka nemam moc casu, ale v priebehu buduceho tyzdna dopisem co vsetko treba spravit a nak to rozdelime. S kludom s mozu hlasit aj dalsi ludia...pisania je dost pre vsetkych.

When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Hledá se Ostrovan, odměna jen morální!
Pořád hledám ochotného v Ostrovech zběhlého pisálka, co by chtěl pomoct v zaznamenání největších sporů Karathy a Har-Ganethu. T.j. na časové ose asi od l.p. 985, kdy se mezi piráty v Har-Ganethu objevují náboženské bouře, přes oboustranná tažení tam a zpátky, až po 1086, kdy sme vás dostali. 
Pokud se nikdo nepřihlásí, vůbec mi to nevadí, já klidně začnu sám, ale pak nebude divu, když překroutím ostrovanské reálie a všechny Ostrovany vykreslím jako krvelačná monstra...
Zatím nevím, nakolik je to pravda a nakolik je podceňuji, tedy jsou bestie ještě větší. 
Pokud se nikdo nepřihlásí, vůbec mi to nevadí, já klidně začnu sám, ale pak nebude divu, když překroutím ostrovanské reálie a všechny Ostrovany vykreslím jako krvelačná monstra...
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Re: Hledá se Ostrovan, odměna jen morální!
Najív by se měl znovu podívat na svůj vypálený cejch ... to by ti mělo osvěžit pohled na ostrovany a měl bys jasno jak moc jsou zlý , krutí a pyšní.Žorž wrote:Ostrovany vykreslím jako krvelačná monstra...Zatím nevím, nakolik je to pravda a nakolik je podceňuji, tedy jsou bestie ještě větší.
Re: Hledá se Ostrovan, odměna jen morální!
// tohle by napsal Liu, kdyz by si tenhle topic byl schopen precistFidorka wrote:Najív by se měl znovu podívat na svůj vypálený cejch ... to by ti mělo osvěžit pohled na ostrovany a měl bys jasno jak moc jsou zlý , krutí a pyšní.Žorž wrote:Ostrovany vykreslím jako krvelačná monstra...Zatím nevím, nakolik je to pravda a nakolik je podceňuji, tedy jsou bestie ještě větší.
![]()
"Zorzi, to je tedy tezce podcenujes. Ta udajne nejhorsi "spina z ostrovu" me sice zamotala do lana jak uzenou rolku, ale nezabijela na potkani jako Karathske straze. Stejne tak napred zkousela ziskat svou kozi dan "po dobrem" - a ne ze by po me svistelo osklive kouzlo pred celou hospodou jak v hlavni hospode v Karathe... A tu kozi dan si zkusila vybrat poprve za tech par let co se toulam mimo poust - jedovati stiri ve vevodskem palaci me oskubavaji pri kazde navsteve jakychkoli obchodniku - steci kdyz nebudes mit oci lejnem zalepene a podivas se za kolik ti co prodavaji a za kolik co vykupuji!
Troubim ti do hlavy celou dobu ze zprahnout se s temi previty v nablyskanych pancirich je nejvetsi chyba tveho zivota, ale co uz. Kdo je tupy, tupym zustane, i kdyz se bude sklebit jak prdel z roztrhanych gati. "
// mnoho barvitych epitet na adresu tech "vsivaku zatracenych Karathskych" bylo pro vetsi prehlednost textu vypusteno editorem
edit: nejake nepresnosti a pravopis
Vezmu na tě nože!
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/