prvý krát sa mi to stalo pred dvoma lvl keď som pri povolávaní očakával líteho pavúka a zjavila sa mi nejaká zrúdička teraz som čakal liteho medveda a zjavila sa mi zrúda (elementál)
wtf!?
Nevítaný povolaný
Re: Nevítaný povolaný
povolaval si normalne cez kuzla alebo si mal nastavenu presne priseru, ktoru povolas cez knihu povolavani? bo ak si len cez kuzla tak na Thalii je to upravene a mozu sa ti nahodne objavit rozne priserky
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Nevítaný povolaný
Kniha povolavaniDaanri wrote:povolaval si normalne cez kuzla alebo si mal nastavenu presne priseru, ktoru povolas cez knihu povolavani? bo ak si len cez kuzla tak na Thalii je to upravene a mozu sa ti nahodne objavit rozne priserky
Normalne cez kuzla ..lenže pod tým kúzlom je poznámka ktorá hovorí jasne iba o Litom medvedovi
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Nevítaný povolaný
No takze vse se ma takto:Skipp wrote: Kniha povolavani![]()
to neviem
Normalne cez kuzla ..lenže pod tým kúzlom je poznámka ktorá hovorí jasne iba o Litom medvedovi
Popisky kouzel jsou naprosto nevystizne, sou zkracene, neni tam napsane vubec nic. Nerid se jima.
V obchode u carodeje, ci druida(??) si kup knizku povolavani (tusim do max 4kruhu) lepsiho povolavani (tusim do max 7kruhu), nebo velmistrovskeho povolani (ta uz je ale dosti draha).
Pomoci techto knizek si muze sjednoduse nastavit, co prave dany kruh kouzla vyvola. Pri povolavani se ti bude zvetsovat skill povolavani a diky nemu pak budes mit vetsi sanci v povolavani priser.
Pokud mas skill maly, muze se stat, ze se na tebe potvora vrhne, a zhltne te. Proto doporucuji trenovat nejdrive se slabsima potvorama. S velkym skillem se ti muze povezt povolat treba z 1kruhu i povolance 2kruhu atd.. neni to tezke na vyzkouseni.
Jako druid budes mit vyber potvor tusim velice zvireci. Magove tam maji ruzne elementaly, a jeste se to meni zhlediska presvedceni.
Staci takhle?
A zase se craftí...
Re: Nevítaný povolaný
mhmm..taže ak to správne chápem práve sa dozvedám úplnú novinku ,že existuje skill povolavanie...a ked si kupim tu knihu budem si moct tento skill vypracovat...a zrejme neni jedno ci tu knihu kupim u maga ci druida hej? Neviem ale kde taky druid jenomis_b wrote: Pokud mas skill maly, muze se stat, ze se na tebe potvora vrhne, a zhltne te. Proto doporucuji trenovat nejdrive se slabsima potvorama. S velkym skillem se ti muze povezt povolat treba z 1kruhu i povolance 2kruhu atd.. neni to tezke na vyzkouseni.
Jako druid budes mit vyber potvor tusim velice zvireci. Magove tam maji ruzne elementaly, a jeste se to meni zhlediska presvedceni.
Staci takhle?
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Nevítaný povolaný
Melo by to byt jedno. Si zkus nejakou knihu pujcit od maga, jestli ti bude fungovat treba..Skipp wrote: mhmm..taže ak to správne chápem práve sa dozvedám úplnú novinku ,že existuje skill povolavanie...a ked si kupim tu knihu budem si moct tento skill vypracovat...a zrejme neni jedno ci tu knihu kupim u maga ci druida hej? Neviem ale kde taky druid je
jo a jeste jedna vec. Pokud nemas knihu, tak se ti budou povolani sesilat nahodne z daneho kruhu a skill se tim zvetsovat nebude. Ale tusim, ze sance, ze se dany povolany vzepre neni moc velka, jako kdyby si to zkousel pres skill. (to byl tvuj pripad, prvni seslani kouzla.. nemel si nastavene, co vyvolat, tudiz nahodne vyvolani a zrovna se ti ho povedlo tusim neovladnout.)
A zase se craftí...
Re: Nevítaný povolaný
No novinka pre teba, ale staci si precitat forum a hlavne cast Co Thalie nabizi a podozvedas sa este mozno vela noveho.
Kniha povolavania je vsade rovnaka.
Kniha povolavania je vsade rovnaka.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Nevítaný povolaný
No mne najprv povolaval to čo mal ale po chvilke (Asi 3 lvl) ked som chcel povolat vlka,mi povolal nejakeho ducha. Ale z povolanych sa mi ešte nikto novzoprel - iba z ovladnutychnomis_b wrote:(to byl tvuj pripad, prvni seslani kouzla.. nemel si nastavene, co vyvolat, tudiz nahodne vyvolani a zrovna se ti ho povedlo tusim neovladnout.)
Re: Nevítaný povolaný
O knihe som sa nikde nedocitalDaanri wrote:No novinka pre teba, ale staci si precitat forum a hlavne cast Co Thalie nabizi a podozvedas sa este mozno vela noveho.![]()
Kniha povolavania je vsade rovnaka.
Re: Nevítaný povolaný
Takze nasiel som tie knihy..na predaj su tri: učňova, majtrova a velmajstrova
Tak a to už záleží od výšky lvl postavy alebo to je jedno ktora?
EDIT: tak to je už jedno ,zainvestoval som do majstrovej a hneď som ju aj otestoval. Nedalo mi to a hneď som skúsil zlatého Dračika...ach...tak sme si trocha zabehali
ale našiel sa sposob ako to prežiť 
Nabudúce už nezatnem tak vysoko
Tak a to už záleží od výšky lvl postavy alebo to je jedno ktora?
EDIT: tak to je už jedno ,zainvestoval som do majstrovej a hneď som ju aj otestoval. Nedalo mi to a hneď som skúsil zlatého Dračika...ach...tak sme si trocha zabehali
Nabudúce už nezatnem tak vysoko