Pozor, protože máš teď 0,0-0,3, pak flat 0,2 progress a až pak 0,1 progress.kucik wrote:Vlastně aby byl zachován průměrný progress, tak bych to z 0.0 - 0.3 musel změnit na 0.1 - 0.2.
craft - obecně
Re: craft - obecně
PUF!
Re: craft - obecně
Jen doplním, že se v podstatě jedná o stav, u kterého je možné a dokonce i pravděpodobné, že i dokonale zvládnutý bude horší výrobek trvat déle, než výrobek kvalitnější, u kterého je posun vpřed vždy zaručen (0,1%).
Na ST toto bylo také, ale připadá mi, že ten rozsah byl vyšší, takže v průměru na "klik" byl posun ve výrobku vyšší než 1% (10x0.1%). Zde, když jsem to kontroloval, vycházelo mi to pod 1% u horšího (čímž neříkám, že jsem jen nemohl mít smůlu). Nebyla žádná vyjímka, když ta 0.0% padala 4x-5x za sebou (jak už bylo řečeno).
Na ST toto bylo také, ale připadá mi, že ten rozsah byl vyšší, takže v průměru na "klik" byl posun ve výrobku vyšší než 1% (10x0.1%). Zde, když jsem to kontroloval, vycházelo mi to pod 1% u horšího (čímž neříkám, že jsem jen nemohl mít smůlu). Nebyla žádná vyjímka, když ta 0.0% padala 4x-5x za sebou (jak už bylo řečeno).
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: craft - obecně
Vůbec nerozumimkokosak wrote:Pozor, protože máš teď 0,0-0,3, pak flat 0,2 progress a až pak 0,1 progress.kucik wrote:Vlastně aby byl zachován průměrný progress, tak bych to z 0.0 - 0.3 musel změnit na 0.1 - 0.2.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: craft - obecně
Máš obtížnost výrobku, kde je progress určen náhodně 0-0,3. U obtížnosti o stupeň výš je progress výrobku vždy 0,2 a ještě jeden stupeň obtížnosti dává progress vždy 0,1.
PUF!
Re: craft - obecně
Jo takhle. Téhle podivnosti jsem si taky všimnul. Až se mi podaří tohle sjednotit pro všchny crafty, tak se snad najde nějaká všeobecná shoda, jak to nastavit.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: craft - obecně
Mám dotaz ohledně craftu celkově. Ptám se pro upřesnění abych v tom měl jasno. Změny, které jsou popsány na foru se automaticky projeví, nebo musí postava překročit na další lvl vždy?
Příklady:
Keramika -> Jsem 8lvl. Dělám střední formy a mám za ně 32xp. Jakmile dosáhnu lvl9, jsou pro mě trivialitou a mám za ně jen 3xp (Obratnost 22).
Koželužství (stále se u něj neprojevuje diakritika, alespoň u mě ne) (také mám problém s tím že když poprvé nakliknu, tak se to jakoby rozjede, ale ihned zastaví, musím nakliknout znova - toto musím dělat u každé nově započaté kůže)
-> Jsem lvl 1. Mám 2900xp. Při dosažení 3000xp jsem poskočil na lvl2. Měl bych být ale lvl3.
Pokud se to projeví až po tomto odpoledním resstartu, omlouvám se za dezinformaci.
Příklady:
Keramika -> Jsem 8lvl. Dělám střední formy a mám za ně 32xp. Jakmile dosáhnu lvl9, jsou pro mě trivialitou a mám za ně jen 3xp (Obratnost 22).
Koželužství (stále se u něj neprojevuje diakritika, alespoň u mě ne) (také mám problém s tím že když poprvé nakliknu, tak se to jakoby rozjede, ale ihned zastaví, musím nakliknout znova - toto musím dělat u každé nově započaté kůže)
-> Jsem lvl 1. Mám 2900xp. Při dosažení 3000xp jsem poskočil na lvl2. Měl bych být ale lvl3.
Pokud se to projeví až po tomto odpoledním resstartu, omlouvám se za dezinformaci.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: craft - obecně
Co je nahrane na serveru se projevuje okamzite.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: craft - obecně
Kvituji s povděkem, že byl většině opravárenských glejtů odebrán grafický efekt. Nicméně na glejtu dostupném z nabídky dřevařiny grafický efekt zůstal. Ergo hlásím 
PUF!
Re: craft - obecně
Placne to s postavou na zada?kokosak wrote:Kvituji s povděkem, že byl většině opravárenských glejtů odebrán grafický efekt. Nicméně na glejtu dostupném z nabídky dřevařiny grafický efekt zůstal. Ergo hlásím
Na vyžádání.
Re: craft - obecně
Postavu plácne na záda, provede se výbuch a kolečko kolem kozy, narozdíl od kupříkladu stavu, kde to postavou jen plácne
PUF!
Re: craft - obecně
Jo to ale neni tím co si koupíš za tu žádost na opravu, ale tím na který objekt jí použiješ.. jinak je jedno jakou žádost si kupuješ, neb jsou všechny stejné, jen některé stojí o 2zl více, ale to jo moc práce za málo muziky tak to nebudu měnit..kokosak wrote:Postavu plácne na záda, provede se výbuch a kolečko kolem kozy, narozdíl od kupříkladu stavu, kde to postavou jen plácne
S postavou už to na záda neplácá, to jsem změnila.. no a ty animace se asi můžou smazat no..
Na vyžádání.
Re: craft - obecně
Před nějakou dobou to tu bylo nadhozeno, ale připadá mi, že to zapadlo. Tak se chci znova zeptat, zda-li bude v plánu úprava.
Ten nulový posun u dokonale zvládnutého výrobku je opravdu opruz:
Ten nulový posun u dokonale zvládnutého výrobku je opravdu opruz:
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: craft - obecně
To sice ano, ale expy navíc neposunují výrobek vpřed. Takhle opravdu ten horší výrobek se dělá delší dobu, než TOP, který posun má vždy zajištěn (když je dokonale zvládnut teda)karolina wrote:Ostatně stejně jako ty nulové expy...
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: craft - obecně
Ty na to máš nějaké štěstí, mě se to nikdy nestalo...Barbar321 wrote:To sice ano, ale expy navíc neposunují výrobek vpřed. Takhle opravdu ten horší výrobek se dělá delší dobu, než TOP, který posun má vždy zajištěn (když je dokonale zvládnut teda)karolina wrote:Ostatně stejně jako ty nulové expy...
Na vyžádání.