Připomínka ke questům
Re: Připomínka ke questům
Mist kam nest balik je myslim dost. Jinak ti pak poslu seznam potvor co chybi v lovci odmen, az se k tomu dostanu...
Vedoucí týmu Thalie
Re: Připomínka ke questům
A co tie "cerne zasilky" (drogy, zbrane atd) na pasovanie s rizikom kontroly a zabavenia zasilky, pripadne pokuty???
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Připomínka ke questům
jo mist je dost, ja myslel jen jestli je tam jeste mezi tema co uz jsou na serveru nejaka nebezpecna lokace, krome tech dvou.
Proste balik karatha - doubkov je ted stejna cena , jako doubkov - gruberik
bere to v potaz jen vzdalenost, vahu a cas, ale ne nebezpecnestvi cesty.
Prave nebezpecenstvi je myslim nesrovantelne.. proto sem chtel pro baliky do nebezpecnych lokaci trosicku upravit, reknemu zvednout cenu o 20% , at treba je sance, ze se tam s tim nejakej blazen bude strachat.. kazdej normalni hrac by si totiz radsi vybral balik v bezpecnejsi trase, kterou muze i rychleji probehnout
Proste balik karatha - doubkov je ted stejna cena , jako doubkov - gruberik
bere to v potaz jen vzdalenost, vahu a cas, ale ne nebezpecnestvi cesty.
Prave nebezpecenstvi je myslim nesrovantelne.. proto sem chtel pro baliky do nebezpecnych lokaci trosicku upravit, reknemu zvednout cenu o 20% , at treba je sance, ze se tam s tim nejakej blazen bude strachat.. kazdej normalni hrac by si totiz radsi vybral balik v bezpecnejsi trase, kterou muze i rychleji probehnout
A zase se craftí...
Re: Připomínka ke questům
napadlo mně, že k poptávanému zboží by se mohli připojit zlatníci, kteří by sháněli ten či onen drahý kámen.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Připomínka ke questům
Kameny z lootu ??DenGrasse wrote:napadlo mně, že k poptávanému zboží by se mohli připojit zlatníci, kteří by sháněli ten či onen drahý kámen.
To by rovnou mohlivykupovat i "drobnosti" , "sosku medveda" a pod.. to by pak clovek nosil plnej inventar veci, jen aby se to zrovna spawnulo
Ale proc ne, ze
A zase se craftí...
Re: Připomínka ke questům
no z lootu jsem zrovna nemyslel (já ještě nikdy žádný nenašel)
ale ono je vlastně jedno, odkud se berou, při časově omezeném questu. i když je možné, že by pak sebou postavy nosily tuny všech kamenů, aby si moh zlatník vybrat...
no, byl to jen takovej nápad...
EDIT1: děvčátko by muselo platit jinak...
ale ono je vlastně jedno, odkud se berou, při časově omezeném questu. i když je možné, že by pak sebou postavy nosily tuny všech kamenů, aby si moh zlatník vybrat...
no, byl to jen takovej nápad...
EDIT1: děvčátko by muselo platit jinak...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Připomínka ke questům
To skor vykup starozitnosti a umeleckych predmetov. 
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Připomínka ke questům
Ty vado Nomisi jestli ta malá šance, že si daný NPC balík neobjednal bude taková, jako u té fuchtle v Karathě co vykupuje bylinky tak tu bude asi brzo hodně mrtvých NPC.nomis_b wrote:Hm, tak sem nad tim popremyslel a uprava zatim takovahle:
- zaloha 10% ceny.
- pri pozdnim doruceni dostanete 20% ceny
- nejaka mala sance, ze si balik dany NPC neobjednal, tudiz vam da zpet jen zalohu.
- zkusit udelat nebezpecnestvi lokaci.. tzn pridat nejakej kvocient k cene baliku z gruberiku a krynskym horam.
Napda vas jeste nejaka jina zmena?? treba vice nebezpecnych lokaci, kam ste balik museli dorucit??
Nejak se na ten puvodni zamer pozapomnelo .. tak se to snazim zase ozivit, dokud mam cas s tim neco udelat
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Připomínka ke questům
a jak to tedy vypada s temi zbranemi a dorgama?
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Připomínka ke questům
No uprimne, ja sem tam chtel 10% , ale Rejty rikal, ze by to bylo kazdou chvili, proto se to jeste zmensilo.. ale NWN kostky sou zakerne.. proste si obcas na nekoho zasednouTheogil I wrote: Ty vado Nomisi jestli ta malá šance, že si daný NPC balík neobjednal bude taková, jako u té fuchtle v Karathě co vykupuje bylinky tak tu bude asi brzo hodně mrtvých NPC.Z dvaceti návštěv mi to 4x před očima vysypala do koše - čůza - to je malá 20% šance že to NPC zažije blízké setkání kovového druhu - jo a ta fuchtle už má podmínku s výstrahou, ještě jednou a beru ji naplocho mečem.
ad DROGY: udelam upravu nejdrive normalni posty a pak se dohodnem na konceptu drogovych zasilek s Kucikem. Me napada, ze kdyz to proheldavani bude dialogem, tak pri preruseni, by meli asi straze zautocit, v tom pripade, by se ale preba pri odpojeni ze hry, ci pri padu serveru v tomhle rozhovoru a podobne deli asi zajimave veci. Je potreba to poradne pormyslet co se kdy a proc ma delat a jak to osetrit, aby se postava uprostred dialgou, ze ma drogy jen tak nesebrala a neutekla..
A zase se craftí...
Re: Připomínka ke questům
balik 50.5 liber z karathy do gruberiku za 303 zlatych, to mi prijde docela malo, tusim sem nedavno dostal cca 350 za balik z magicky univerzity do svazu obchodniku, a to je oboje jednu lokaci vedle sebe
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Re: Připomínka ke questům
Na Theogila je nastaveno 75%, ze obchodnik zbozi vysype do kose. 
Vedoucí týmu Thalie
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Připomínka ke questům
ja jeste ale nic nemenil, lezim opily v praciAznar wrote:balik 50.5 liber z karathy do gruberiku za 303 zlatych, to mi prijde docela malo, tusim sem nedavno dostal cca 350 za balik z magicky univerzity do svazu obchodniku, a to je oboje jednu lokaci vedle sebe
minimalni cena je 200gp a to ze do gruberiku do karathy je to za tolik.. kolik si na to mel casu 24 hodin?? prave diky ohlasum se zmenila zavislost na vaze na skoro nepodstatnou , kdezto zavislost ceny na case doruceni je dosti vyznamna..
ale pro tyhle lokace "nebezpecne" to opravdu zmenim.. ta cena je fakt smesna.. jen je potreba zvolit vhodnou cenu.. sami ste videli, kolikrat uz se upravuje..
btw: dorucoval si ho, nebo si ho nechal byt?? bylo pocitano, ze nektere baliky proste nebudou dorucitelne .. jako ze jen pro opravdove milovniky postovnich Q a pravych vyzev, jako je treba Chuck Noriss
A zase se craftí...
Re: Připomínka ke questům
nedorucoval, za tu cenu a navic v noci... fakt nejsem blazen
ja to nemyslel tak, ze si neco menil, jenom tohle me docela pobavilo, kdyz sem videl, co mi nabizi
ja to nemyslel tak, ze si neco menil, jenom tohle me docela pobavilo, kdyz sem videl, co mi nabizi
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Re: Připomínka ke questům
Pane Ford proč zrovna já?Rejty wrote:Na Theogila je nastaveno 75%, ze obchodnik zbozi vysype do kose.
Sranda je, že když chce 9 jablek, kterých všude roste jako smetí, tak to si vezme a s úsměvem mi vyplatí 450zl., ale jak chce 19 kořenů Ginge.. cosi tak mi to vysypala a já se tak těšil na ten skorolitránek. NWN kostky jsou fakt potvory 5 min. real mi hází 18-20 v jednom kuse a kritikaly padají jeden za druhým (rekord jsou 4 za sebou) a pak si nehodím na záchranu na vůli když neúspěch je na hody 1-4 2x po sobě.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend