Připomínka ke questům

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Připomínka ke questům

Post by Rejty »

Mist kam nest balik je myslim dost. Jinak ti pak poslu seznam potvor co chybi v lovci odmen, az se k tomu dostanu...
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Připomínka ke questům

Post by Daanri »

A co tie "cerne zasilky" (drogy, zbrane atd) na pasovanie s rizikom kontroly a zabavenia zasilky, pripadne pokuty???
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Připomínka ke questům

Post by nomis_b »

jo mist je dost, ja myslel jen jestli je tam jeste mezi tema co uz jsou na serveru nejaka nebezpecna lokace, krome tech dvou.
Proste balik karatha - doubkov je ted stejna cena , jako doubkov - gruberik
bere to v potaz jen vzdalenost, vahu a cas, ale ne nebezpecnestvi cesty.

Prave nebezpecenstvi je myslim nesrovantelne.. proto sem chtel pro baliky do nebezpecnych lokaci trosicku upravit, reknemu zvednout cenu o 20% , at treba je sance, ze se tam s tim nejakej blazen bude strachat.. kazdej normalni hrac by si totiz radsi vybral balik v bezpecnejsi trase, kterou muze i rychleji probehnout :lol:
A zase se craftí...
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Připomínka ke questům

Post by DenGrasse »

napadlo mně, že k poptávanému zboží by se mohli připojit zlatníci, kteří by sháněli ten či onen drahý kámen.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Připomínka ke questům

Post by nomis_b »

DenGrasse wrote:napadlo mně, že k poptávanému zboží by se mohli připojit zlatníci, kteří by sháněli ten či onen drahý kámen.
Kameny z lootu ??
To by rovnou mohlivykupovat i "drobnosti" , "sosku medveda" a pod.. to by pak clovek nosil plnej inventar veci, jen aby se to zrovna spawnulo :lol:
Ale proc ne, ze :D to by sel udealt nejakemu devcatku treba, ze furt ztraci nejake hracky.. tusim ze je tam i hreben, panenka a podobny kraviny.. ale kde by pak ziskala penize, aby it za ni zaplatila.. treba za nefritovou sosku draka :mrgreen:
A zase se craftí...
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Připomínka ke questům

Post by DenGrasse »

no z lootu jsem zrovna nemyslel (já ještě nikdy žádný nenašel) :mrgreen:

ale ono je vlastně jedno, odkud se berou, při časově omezeném questu. i když je možné, že by pak sebou postavy nosily tuny všech kamenů, aby si moh zlatník vybrat...

no, byl to jen takovej nápad... :mrgreen:

EDIT1: děvčátko by muselo platit jinak...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Připomínka ke questům

Post by Daanri »

To skor vykup starozitnosti a umeleckych predmetov. :wink:
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Připomínka ke questům

Post by Theogil I »

nomis_b wrote:Hm, tak sem nad tim popremyslel a uprava zatim takovahle:
- zaloha 10% ceny.
- pri pozdnim doruceni dostanete 20% ceny
- nejaka mala sance, ze si balik dany NPC neobjednal, tudiz vam da zpet jen zalohu.
- zkusit udelat nebezpecnestvi lokaci.. tzn pridat nejakej kvocient k cene baliku z gruberiku a krynskym horam.

Napda vas jeste nejaka jina zmena?? treba vice nebezpecnych lokaci, kam ste balik museli dorucit??
Nejak se na ten puvodni zamer pozapomnelo .. tak se to snazim zase ozivit, dokud mam cas s tim neco udelat :D
Ty vado Nomisi jestli ta malá šance, že si daný NPC balík neobjednal bude taková, jako u té fuchtle v Karathě co vykupuje bylinky tak tu bude asi brzo hodně mrtvých NPC. :D Z dvaceti návštěv mi to 4x před očima vysypala do koše - čůza - to je malá 20% šance že to NPC zažije blízké setkání kovového druhu - jo a ta fuchtle už má podmínku s výstrahou, ještě jednou a beru ji naplocho mečem. :lol:
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Připomínka ke questům

Post by Kiri »

a jak to tedy vypada s temi zbranemi a dorgama?
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Připomínka ke questům

Post by nomis_b »

Theogil I wrote: Ty vado Nomisi jestli ta malá šance, že si daný NPC balík neobjednal bude taková, jako u té fuchtle v Karathě co vykupuje bylinky tak tu bude asi brzo hodně mrtvých NPC. :D Z dvaceti návštěv mi to 4x před očima vysypala do koše - čůza - to je malá 20% šance že to NPC zažije blízké setkání kovového druhu - jo a ta fuchtle už má podmínku s výstrahou, ještě jednou a beru ji naplocho mečem. :lol:
No uprimne, ja sem tam chtel 10% , ale Rejty rikal, ze by to bylo kazdou chvili, proto se to jeste zmensilo.. ale NWN kostky sou zakerne.. proste si obcas na nekoho zasednou :mrgreen:

ad DROGY: udelam upravu nejdrive normalni posty a pak se dohodnem na konceptu drogovych zasilek s Kucikem. Me napada, ze kdyz to proheldavani bude dialogem, tak pri preruseni, by meli asi straze zautocit, v tom pripade, by se ale preba pri odpojeni ze hry, ci pri padu serveru v tomhle rozhovoru a podobne deli asi zajimave veci. Je potreba to poradne pormyslet co se kdy a proc ma delat a jak to osetrit, aby se postava uprostred dialgou, ze ma drogy jen tak nesebrala a neutekla..
A zase se craftí...
Aznar
Šlechtic
Posts: 379
Joined: 07:49 03. Jul 2007

Re: Připomínka ke questům

Post by Aznar »

balik 50.5 liber z karathy do gruberiku za 303 zlatych, to mi prijde docela malo, tusim sem nedavno dostal cca 350 za balik z magicky univerzity do svazu obchodniku, a to je oboje jednu lokaci vedle sebe
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Připomínka ke questům

Post by Rejty »

Na Theogila je nastaveno 75%, ze obchodnik zbozi vysype do kose. :mrgreen:
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Připomínka ke questům

Post by nomis_b »

Aznar wrote:balik 50.5 liber z karathy do gruberiku za 303 zlatych, to mi prijde docela malo, tusim sem nedavno dostal cca 350 za balik z magicky univerzity do svazu obchodniku, a to je oboje jednu lokaci vedle sebe
ja jeste ale nic nemenil, lezim opily v praci :mrgreen:

minimalni cena je 200gp a to ze do gruberiku do karathy je to za tolik.. kolik si na to mel casu 24 hodin?? prave diky ohlasum se zmenila zavislost na vaze na skoro nepodstatnou , kdezto zavislost ceny na case doruceni je dosti vyznamna..

ale pro tyhle lokace "nebezpecne" to opravdu zmenim.. ta cena je fakt smesna.. jen je potreba zvolit vhodnou cenu.. sami ste videli, kolikrat uz se upravuje..

btw: dorucoval si ho, nebo si ho nechal byt?? bylo pocitano, ze nektere baliky proste nebudou dorucitelne .. jako ze jen pro opravdove milovniky postovnich Q a pravych vyzev, jako je treba Chuck Noriss :lol: Napr alwariel do krynskych hor za 3hodiny, to je opravdova vyzva :twisted:
A zase se craftí...
Aznar
Šlechtic
Posts: 379
Joined: 07:49 03. Jul 2007

Re: Připomínka ke questům

Post by Aznar »

nedorucoval, za tu cenu a navic v noci... fakt nejsem blazen :mrgreen:
ja to nemyslel tak, ze si neco menil, jenom tohle me docela pobavilo, kdyz sem videl, co mi nabizi :mrgreen:
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Připomínka ke questům

Post by Theogil I »

Rejty wrote:Na Theogila je nastaveno 75%, ze obchodnik zbozi vysype do kose. :mrgreen:
Pane Ford proč zrovna já? :lol:
Sranda je, že když chce 9 jablek, kterých všude roste jako smetí, tak to si vezme a s úsměvem mi vyplatí 450zl., ale jak chce 19 kořenů Ginge.. cosi tak mi to vysypala a já se tak těšil na ten skorolitránek. NWN kostky jsou fakt potvory 5 min. real mi hází 18-20 v jednom kuse a kritikaly padají jeden za druhým (rekord jsou 4 za sebou) a pak si nehodím na záchranu na vůli když neúspěch je na hody 1-4 2x po sobě. :D Tak jsem si postál v zmámení, dorazil zlobřího šamana, hodil si bráchu na hřbet a šupky dupky do chrámu pěkně poprosit jestli by ho jako nemohli z toho podsvětí vytáhnout. :D Všimli jste si toho, že ty hody jsou jako na houpačce chvilku vynikající a pak na oplátku vás chvilku potrápí ... jak říkám pěkný potvory.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Locked