VYřešeno: craft síla itemů
VYřešeno: craft síla itemů
Vlastnosti to rozhodně jsou silný, ale třeba u toho pásku konkrétně, mě výsledná hodnota na legendární kůži nepotěšila. Čekal jsem +5 stejně jako u ostatních věcí co se dají v +3 podobě koupit u obchodníka.
Ten plášť celkem ujde tak jak je no..je tak na úrovni věci u Dobrodruha, ten sice nemá +3, ale má některé +2 s dalšimy staty navíc.
Ten plášť celkem ujde tak jak je no..je tak na úrovni věci u Dobrodruha, ten sice nemá +3, ale má některé +2 s dalšimy staty navíc.
Re: craft krejčovina
Silu itemu na zvazeni Rejtymu. Ale podle zadani to sedi.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: craft krejčovina
+3 do universal bylo i na stare Thalii
+5 by bylo mimo
+5 by bylo mimo
Re: craft krejčovina
S univerzal savem souhlasím, 3 je slušný, 4 by bylo silný ale 5 by bylo moc. Na druhou stranu pásek s 4 regenem mi nepřijde hoden 200k+ grelší a X hodin času craftění. 5 by imo ničemu nevadilo.
Re: craft krejčovina
podle craftové tabulky má mít plášť na savy jen +2, to nechápu proč... regen byl i na st jen +4....
Dobrodruhův krám je v řešení, kolikrát to ještě bude někdo muset napsat?
Dobrodruhův krám je v řešení, kolikrát to ještě bude někdo muset napsat?
Na vyžádání.
Re: craft krejčovina
+2 univerzal je malo, dal bych +3
Ohledne regenerací, když uz jsou bandáže, tak jak jsou dal bych regen klidne max +5.... vubec nicemu to nevadí.
Ohledne regenerací, když uz jsou bandáže, tak jak jsou dal bych regen klidne max +5.... vubec nicemu to nevadí.
-
harlequin_ichtyosis
- Šlechtic
- Posts: 371
- Joined: 17:22 15. Jun 2011
Re: craft krejčovina
+3 save to all je standart
+5 na ST bylo moc, nicmene zde je novy vzrust DC s epickym levelem (21 lvl +1, 23 +2.. atd.)
Vsak si spocitejte DC versus klasicke savy, a vubec moznosti obrany
+5 na ST bylo moc, nicmene zde je novy vzrust DC s epickym levelem (21 lvl +1, 23 +2.. atd.)
Vsak si spocitejte DC versus klasicke savy, a vubec moznosti obrany
Re: craft krejčovina
Ale na ST bylo jen +3... teď je dokonce +2... Regent +4 byl už na st.
Na vyžádání.
Re: craft krejčovina
Nebyl náhodou ten pásek regen jen +3?karolina wrote:Ale na ST bylo jen +3... teď je dokonce +2... Regent +4 byl už na st.
EDIT: ...i tak ale souhlasím s Krysákem, že ani +5 by neměl nic rozhodit, pokud jsou tu lékárny a další regenerační záležitosti
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: craft krejčovina
Jojo, stále v řešení, chápu že by bylo supr kdybych to měl hned, ale bohužel volného času málo a ten co zbejvá poslední dobou využívám k jiné činnosti než k editování tabulkového masakru. Ale bude, jen nedokáži říct kdy.karolina wrote:Dobrodruhův krám je v řešení, kolikrát to ještě bude někdo muset napsat?
Co se síly itemu týče, co vím tak Atributově je v craftu obecně v TOPu avizovaná +5, samosebou věci jako + all saves jsou trochu jinak, nerad bych je viděl na vyšší hodnotě než +3 a pokud se tam něco takového objeví, tipuji to na bug.
Regen z lékáren je také v řešení, neboť ten z lékáren je přesílený, ví se to, jen to momentálně není na pořadníku nahoře. Asi tak.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: craft krejčovina
Stokrát radši budu mít původní lékarny léčící 50+ za půl kolaBahnak wrote:Regen z lékáren je také v řešení, neboť ten z lékáren je přesílený, ví se to, jen to momentálně není na pořadníku nahoře. Asi tak.
Re: craft krejčovina
...a ještě léčily otravu apod.FroziKk wrote:Stokrát radši budu mít původní lékarny léčící 50+ za půl kolaBahnak wrote:Regen z lékáren je také v řešení, neboť ten z lékáren je přesílený, ví se to, jen to momentálně není na pořadníku nahoře. Asi tak.. Tohle přesílený fakt není.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: craft krejčovina
Nemoci... hlavně ty nemoci...KaTo wrote:...a ještě léčily otravu apod.FroziKk wrote:Stokrát radši budu mít původní lékarny léčící 50+ za půl kolaBahnak wrote:Regen z lékáren je také v řešení, neboť ten z lékáren je přesílený, ví se to, jen to momentálně není na pořadníku nahoře. Asi tak.. Tohle přesílený fakt není.
.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: craft síla itemů
Lekarny nejsou přesilené, naopak jsou slabší, než byly.
Jejich řešení se mi ale moc líbí.
Jejich řešení se mi ale moc líbí.
Re: craft síla itemů
já bych klidně bral poloviční účinek po dvojnásobnou dobuKrysak wrote:Lekarny nejsou přesilené, naopak jsou slabší, než byly.
Jejich řešení se mi ale moc líbí.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii