Pády servru
Re: Pády servru
máte nějakou alespoň orientační představu, jak dlouho to může trvat? dny, týden?
Re: Pády servru
Měsíc až dva podle posledního infa.
Re: Pády servru
....kuciku? Můžeš se prosím nějak... um... oficielně vyjádřit? Případně sdělit čím ti v tom můžeme pomoct/motivovat? 
PUF!
Re: Pády servru
já teda nevím jak kdo, ale já jsem už nějaké vyjádření četla. jen tam není daná žádná doba 
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
Lina Arna - zlatooká černovláska
Re: Pády servru
Admini jsou jen lidi, pracující lidi.. vzhledem k tomu, že s musí sejít asi tři lidi aby se půl dne opravoval server... dřív než o víkendu to určitě nebude...
A přestaňte tu plašit nebo trollit, že to bude trvat měsíce!
A přestaňte tu plašit nebo trollit, že to bude trvat měsíce!
Na vyžádání.
Re: Pády servru
Tak toto naprosto chápu. Co mi ale uniká je důvod, proč prostě oficiálně nenapsat: "heleťte, budem se snažit, ale dřív než o víkendu to nebude".karolina wrote:Admini jsou jen lidi, pracující lidi.. vzhledem k tomu, že s musí sejít asi tři lidi aby se půl dne opravoval server... dřív než o víkendu to určitě nebude...
A přestaňte tu plašit nebo trollit, že to bude trvat měsíce!
Osobně nevidím problém v tom něco takového napsat.
Pak aspoň jeden nezkouší "jestli náhodou už..." a holt útrpně přečká do víkendu
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Pády servru
A co když je to jako úplně rozbitý .. a už to spravit vůbec nepůjde!! *začíná panicky pobíhat po pokojíku sem a tam*
Ash. Housewares
Re: Pády servru
Od nedele se snazim vyprudit nekoho, kdo smi vlezt do Plzenske serverovny.Barbar321 wrote:
Tak toto naprosto chápu. Co mi ale uniká je důvod, proč prostě oficiálně nenapsat: "heleťte, budem se snažit, ale dřív než o víkendu to nebude".
Osobně nevidím problém v tom něco takového napsat.
Pak aspoň jeden nezkouší "jestli náhodou už..." a holt útrpně přečká do víkendu
Soucasny plan je takovy, ze v patek nebo v sobotu vyrazim do Plzne, vytahnu server ze serverovny, odvezu ho k nekomu, kde na nem muzu delat a do druhyho dne ho s trochou stesti dame dohromady.
Vzhledem k tomu, ze je to zavisle na nekolika dalsich lidech, tak nemuzu rict, kdy se to podari.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Pády servru
V patek i sobotu to vidim na hospodu ... pokud pudete slavit oziveni serveru sem na telefonukucik wrote:Od nedele se snazim vyprudit nekoho, kdo smi vlezt do Plzenske serverovny.Barbar321 wrote:
Tak toto naprosto chápu. Co mi ale uniká je důvod, proč prostě oficiálně nenapsat: "heleťte, budem se snažit, ale dřív než o víkendu to nebude".
Osobně nevidím problém v tom něco takového napsat.
Pak aspoň jeden nezkouší "jestli náhodou už..." a holt útrpně přečká do víkendu
Soucasny plan je takovy, ze v patek nebo v sobotu vyrazim do Plzne, vytahnu server ze serverovny, odvezu ho k nekomu, kde na nem muzu delat a do druhyho dne ho s trochou stesti dame dohromady.
Vzhledem k tomu, ze je to zavisle na nekolika dalsich lidech, tak nemuzu rict, kdy se to podari.
Kuciku koukej Rejtyho nekam vytahnout, slehla se po nem zem
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: Pády servru
Jsem pro.Lord_Berserk wrote:
V patek i sobotu to vidim na hospodu ... pokud pudete slavit oziveni serveru sem na telefonu
Kuciku koukej Rejtyho nekam vytahnout, slehla se po nem zem
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.