Připomínka ke questům
Re: Připomínka ke questům
jo, to je bioware kostka, když ji miluješ ....

Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Připomínka ke questům
jenom drobnost: nemohly by byt ty baliky identifikovany? ne kazda postava ho pak ma urcenej, treba terner ne a sam ho urcite nezvladne
aby mi tam pak misto ruzne stredni (neurceno) svitilo balik starostovy do doubkova (jinak tahle chyba je moje druha vytka
)
aby mi tam pak misto ruzne stredni (neurceno) svitilo balik starostovy do doubkova (jinak tahle chyba je moje druha vytka
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Připomínka ke questům
jej no me se identifikovali automaticky. Tak sem myslel, ze se neidentifikuji, jen kdyz mas asi skill zapornejAznar wrote:jenom drobnost: nemohly by byt ty baliky identifikovany? ne kazda postava ho pak ma urcenej, treba terner ne a sam ho urcite nezvladne
aby mi tam pak misto ruzne stredni (neurceno) svitilo balik starostovy do doubkova (jinak tahle chyba je moje druha vytka)
Zkusim to najit, ale uz sem to jednou hledal, a nedohledal se. Kdzytak by to treba Rejty mohl udelat v hlavni palete * psi oci na Rejtyho *
EDIT: uz sem to nasel.
A zase se craftí...
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Připomínka ke questům
heh, takze ktere y/i tam teda ma byt i ?? jako panovi ? me se libilo to panovy , ale jestlije to blbe, tak to se fakt omluvam.. holt sem strojar a ne cestinar, ale vim, ze je to blba vymluvaAznar wrote: starostovy do doubkova (jinak tahle chyba je moje druha vytka)
EDIT: no mam tam totiz uplne vsechna jak se divam..
obchodnikovi , knihovnikovi....
starostovy , arcidruidovy ...
proste mis mas
A zase se craftí...
Re: Připomínka ke questům
jj ma tam mekke inomis_b wrote:heh, takze ktere y/i tam teda ma byt i ?? jako panovi ?
a ta identifikace? kdyz seberu vic baliku, tak pak uz se mi plete kam ktery dorucit, kdyz to u nej neni napsany
edit: aha sry, sme precetl jenom tvuj posledni prispevek
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Připomínka ke questům
OK tak jsem to nejak vyresil. Ted nevim, jak dlouho se to na server bude dostavat, ale urcite to bude pak v novinkach. Pribude to tam spolu se zalohou na baliky + no nechte se prekvapitAznar wrote: jj ma tam mekke i![]()
A zase se craftí...
Re: Připomínka ke questům
pravopisny chyby jsou detaily, na to uz jsem rezignoval 
kdybych mel opravovat kazdou, na kterou ve hre narazim, tak by me za chvili nekteri hraci asi nemeli radi
kdybych mel opravovat kazdou, na kterou ve hre narazim, tak by me za chvili nekteri hraci asi nemeli radi
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Připomínka ke questům
jako ja sam vim, ze jich mam milion, takze klidne mi vsechny nahlas.. klidne jen pres PM, at to nespawuje forum. Cim vic me na to bude upozornovat, tim s tim treba casem muzu neco udelat sam .. no a chapu, ze to neni hezky..je to divne ale i ja si nekdy nad necim pozastavim, jak to nekdo muze napsatAznar wrote:pravopisny chyby jsou detaily, na to uz jsem rezignoval
kdybych mel opravovat kazdou, na kterou ve hre narazim, tak by me za chvili nekteri hraci asi nemeli radi
Urcite se s tim da neco udelat, ale bez nahlaseni s tim nikdo dobrovolne nic delat nebude. Ne kazdej si toho vsimne. Treba ja sem fakt v pulce udelal chybu a v pulce ne.. je to nekdy lisacke
A zase se craftí...
Re: Připomínka ke questům
Koncovka -ovi!!! ,,y" jedine v privlastnovacim pridavnem jmene, napr. starostovy baliky, ale napr. starostovi kluci.
Jednoducha pomucka pro negramoty:
Privlastnovaci vyraz nahrad prislusnym tvarem privlastnovaciho pridavneho jmena matcin, napr. matciny baliky.
Prines to komu, cemu? - starostovi (panovi)!
Jednoducha pomucka pro negramoty:
Privlastnovaci vyraz nahrad prislusnym tvarem privlastnovaciho pridavneho jmena matcin, napr. matciny baliky.
Prines to komu, cemu? - starostovi (panovi)!
Vedoucí týmu Thalie
Re: Připomínka ke questům
Tak ti nevím, ale přijde mi to celý takový zašmodrchaný, jestli není jednodušší napsat měkké "i" pod něj kličku a nad něj tečku ... tzv. "obojetňák" a ať se s tím čitatel popasuje.Rejty wrote:Koncovka -ovi!!! ,,y" jedine v privlastnovacim pridavnem jmene, napr. starostovy baliky, ale napr. starostovi kluci.
Jednoducha pomucka pro negramoty:
Privlastnovaci vyraz nahrad prislusnym tvarem privlastnovaciho pridavneho jmena matcin, napr. matciny baliky.
Prines to komu, cemu? - starostovi (panovi)!
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Připomínka ke questům
*Vyrábí si z tužky flusačku a schání po Thalii kus papíru*
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Připomínka ke questům
napínáčky by někdo neměl?

Re: Připomínka ke questům
pokud u sebe nemam celou cenu baliku, ne jenom desetinu, tak mi to pise, ze nemam dostatek penez na jeho odkup...
sebere to pak spravne jenom desetinu ceny
sebere to pak spravne jenom desetinu ceny
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Připomínka ke questům
jaj a napise se ze neams na odkup, ale pritom je v dialgou moznost zadat: ano, vezmu si hoAznar wrote:pokud u sebe nemam celou cenu baliku, ne jenom desetinu, tak mi to pise, ze nemam dostatek penez na jeho odkup...
sebere to pak spravne jenom desetinu ceny
nebo tam uplne chybi??
A zase se craftí...