Příspěvek na provoz NT

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Kolik bych byl osobně ochoten přispět na provoz NT za měsíc?

Nic. Mám rád věci zadarmo.
11
28%
10 Kč
3
8%
50 Kč
1
3%
100 Kč
5
13%
250 Kč
3
8%
500 Kč
3
8%
Víc jak 500 Kč
0
No votes
Co řešíte, to zaplatim celý (kontaktuj Rejtyho, dobrodinče)
0
No votes
Jů, anketa! Klikity klikity!
13
33%
 
Total votes: 39

User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: Příspěvek na provoz NT

Post by Caehan »

Možná mám jen alergii na topicy o penězích - o to spíš, když je nezaloží provozovatel serveru.

Že občas server vypadne a trvá třeba i dva týdny nebo déle, než se nahodí, není taková tragédie.

Popravdě bych u takového příspěvku ani nevěděl, na co jde. Užitečných se pro Thalii najde jistě spousta věcí. Dejme tomu, že by tu peníze uživatelů byly - byla by to, co uvádíš, nejnutnější/nejužitečnější investice, bylo by to nejlepší využití peněž pro chod hry? Já to třeba posoudit neumím.

Možná by to bylo nepříjemné i pro tým, protože by lidé získali dojem, že mají z pozice platícího nárok na jejich služby. Třeba to tak v týmu chtějí, v tom případě si o to určitě dovedou říct sami, stejně jako to už v minulosti svedli v dílčích případech, když se něco rozbilo.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
Fryn
DM Thalie
Posts: 1327
Joined: 20:48 17. Jun 2007

Re: Příspěvek na provoz NT

Post by Fryn »

Přemýšlel jsem nad tím a věnovat pár korun měsíčně by asi nebylo zase až takové zlo, ale jako jiní co tomuto nápadu oponovali, mám trochu strach, kam by to až vedlo. Mnohem bližší možnost je pro mě nějaká jednorázová částka, kterou bych přispěl v případě nějakého akutního problému s HW, na kterém běží Thalie.

Jinak stav, ve kterém se teď nachází Thalie, pro mě díky nočním směnám zase až tak tragický není :), ale od příštího týdne z toho budu nejspíš mrzutý i já (nepočítám předchozí víkend, kdy jsem se těšil, že bude konečně čas se zase objevit ve hře a server si klekne - v tu chvíli bych ho nejraději profackoval, kdyby to mělo nějaký efekt).

Doufám, že po (nebo ještě lépe o) víkendu už bude zase Thalie plně resuscitovaná.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Locked