OprAVENO: Poušť - štíří skály - Jeskyně 3
OprAVENO: Poušť - štíří skály - Jeskyně 3
U bosse je poklad na kterém jsou u všech beden nastraženy slabší pasti bodců s DC 62 pro sebrání. Před poruchou serveru tam byly pasti smrtící a epické v různých variantách.
Rashed - Malý uličník.
Re: Poušť - štíří skály - Jeskyně 3
Jsou tam dynamické pasti, síla pastí je určená velikostí pokladu, pořád nějak nevím jak to změnit.... asi se prostě spawnula jiná past..Lashek wrote:U bosse je poklad na kterém jsou u všech beden nastraženy slabší pasti bodců s DC 62 pro sebrání. Před poruchou serveru tam byly pasti smrtící a epické v různých variantách.
Na vyžádání.
Re: Poušť - štíří skály - Jeskyně 3
Už na ST nějaké WB předělávalo postupně všechny pasti na lootech, že měli jako za stara patřičně vysoké TO (dle náročnosti dungu), ale všechno to byly píchačky s občasnou příměsí 1-2x jiná (nejčastěji oheň či elektrika, občas ledovka či zvukovka).
edit: Ne na "ST", ale na "NT" mělo být.
edit: Ne na "ST", ale na "NT" mělo být.
Last edited by KaTo on 15:49 03. Mar 2015, edited 1 time in total.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Poušť - štíří skály - Jeskyně 3
Pasti na boss lootu jsou podle obtížnosti dungu. Tj. podle stejné hodnoty která nastavuje loot.
Pro boss loot je to od average pastí nahoru.
Pokud jsi tam měl 62 na sebrání, tzn 52 na disarm. Tj. síla pasti 6, což je samo o sobě chybná hodnota, takže proto tam asi padla defaultně základní past - minor bodce.
Tu sílu pastí na boss lootu by to chtělo taky upravit.
Pro boss loot je to od average pastí nahoru.
Pokud jsi tam měl 62 na sebrání, tzn 52 na disarm. Tj. síla pasti 6, což je samo o sobě chybná hodnota, takže proto tam asi padla defaultně základní past - minor bodce.
Tu sílu pastí na boss lootu by to chtělo taky upravit.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.