Takže je to jednodušší, než první díl? Ten mi na normal přišel docela tak akorát (i když je fakt, že hard bych asi zvládl také, jen jsem ještě neovládal mechaniku tak dobře)D_E_K_A wrote:Speciálně pro Johna, jelikož vím, že se mu první díl líbil.
Blackguards 2 nabízí nově vypadající a pohodlnější kabát, avšak po mechanice se zas až tak neliší, tudíž kdo vyzkoušel první díl zjistí, že stačí kabátec trochu více oprášit. Za výtku bych považoval nemožnost širší manipulace se svými žoldnéry.
Přesto se je na co těšit, hlavně po příběhovém ději, leč se mi dvojka zdála kratší.
Edit1: Málem jsem zapomněl.., nutný nejposlednější patch, jinak se objeví sem tam nějaký ten brouk a zároveň doporučuji na nejtěžší obtížnost, jinak to není výzva.
Na screenshotech jsem viděl ty samé NPC parťáky co byli v 1 díle - je to tak nebo se objeví i nějací noví?