SPAM: Spellcastující bossové vs. Temnota

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

SPAM: Spellcastující bossové vs. Temnota

Post by kokosak »

Přimlouval bych se, aby bossové typu spellcasteři měli standardně nahozenou ultravizi (a/nebo v ruce zbraň?). Melee to neřeší, naběhnou a bijou, spellcasteři se zbraní přiběhnou, uvidí a pufaj (brát s rezervou, jediný spellcastující boss se zbraní, co sem potkal, se tváří, že má TSko) ale spellcasteři bez zbraně nevidí cíl, a tak jen utíkají a nechají se hlodat. Kdyby se nevystoupilo s temnoty, tak by neseslali ani jedno ze svých area kouzel. Takže eliminace bosse jediným low kouzlem.

..a než se strhne (další) diskuse na téma "černokněžník OP", tak bych připomněl, že temnota není výsada černokněžny a na bossfight jí udrží od rozumného levlu fakt kdokoli ;)
PUF!
pavad
Bůh
Posts: 4064
Joined: 23:30 05. Dec 2010

Re: Spellcastující bossové vs. Temnota

Post by pavad »

kokosak wrote:Přimlouval bych se, aby bossové typu spellcasteři měli standardně nahozenou ultravizi (a/nebo v ruce zbraň?). Melee to neřeší, naběhnou a bijou, spellcasteři se zbraní přiběhnou, uvidí a pufaj (brát s rezervou, jediný spellcastující boss se zbraní, co sem potkal, se tváří, že má TSko) ale spellcasteři bez zbraně nevidí cíl, a tak jen utíkají a nechají se hlodat. Kdyby se nevystoupilo s temnoty, tak by neseslali ani jedno ze svých area kouzel. Takže eliminace bosse jediným low kouzlem.

..a než se strhne (další) diskuse na téma "černokněžník OP", tak bych připomněl, že temnota není výsada černokněžny a na bossfight jí udrží od rozumného levlu fakt kdokoli ;)
Temnota neni vysada cernoknezny - lec wizard z temnoty neni typicky schopen vybit komplet bosse a jeho suitu - typicky mu chybi dostatecny pocet dostatecny dmg davajicich kouzel na den. Sance ze by wizna udrzel temnotu na tak dlouho aby uzobal NPC kusi/lukem/prakem je dost miziva. Podotykam, ze temnota ve spolupraci se summony ci familiary pusobi nekdy tak, ze se summoni a familiar pusti do sesilatele.

V soudobem nastaveni temnotu nepouzivam (od posledni exekuce od vlastniho summona a familiara).

Aktualne mi prijde temnota jako v boji s NPC nejvic potizi delajici kouzlo (z hlediska nejake vyvazenosti, da-li se vubec o vyvazovani mluvit). Osobne bych se priklanel k tomu ji eliminovat.
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Spellcastující bossové vs. Temnota

Post by kokosak »

Skus příště summonovi dát ultravizi/TS ;) In other news, v tom složení, ve kterém jsme tam šli, dával klasický spellcaster 2x tolik dmg, co černokněžna. Asi děláš něco špatně.

edit - zapomněls, že nejen wizna schopna temnoty jest ;)
edit edit: a že wizna sama nic neupufá jsme snad establišovali :P
PUF!
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Spellcastující bossové vs. Temnota

Post by KaTo »

A já dodám, že klerda/mág který je "na rozumném" lvlu, že udrží temnotu, už ji na "low lvl" bosse nepotřebuje :D .

P.S.
Spíš nahlaš v PM WB o kterého bosse se jedná, bo moje zkušenosti s běžnými kouzlícími NPC (kouzlícího bosse si zrovna žádného nevybavím), ale běžný plebs, tak ti ultravisku mívají všichni (balinoři, zlobři, skuruti, skřeti, apod.).

P.P.S.
A jinak jak říká pavad - těžiště OP locka se nachází v tom, že dojde až k bossovi "sám" díky - "trojkombinaci" permatemnota-permaultraviska-touch attack(a víceméně neredukovatelná dmg), což wizna na low lvlu nedá.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Spellcastující bossové vs. Temnota

Post by kokosak »

KaTo wrote:A jinak jak říká pavad - těžiště OP locka se nachází v tom, že dojde až k bossovi "sám" díky - "trojkombinaci" permatemnota-permaultraviska-touch attack(a víceméně neredukovatelná dmg), což wizna na low lvlu nedá.
Jedenáctá čárka.

Chceš-li diskutovat o "warlock OP", založ si na dané téma prosím vlastní thread, nebo to piš rovnou do spamu. Děkuji.
PUF!
User avatar
Zeerit
Urozený
Posts: 1582
Joined: 21:02 12. Dec 2013

Re: Spellcastující bossové vs. Temnota

Post by Zeerit »

Podle mě to podivný chování bosse bylo spíš DM, ale u NT AI jeden nikdy neví.
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Spellcastující bossové vs. Temnota

Post by KaTo »

kokosak wrote:Chceš-li diskutovat o "warlock OP", založ si na dané téma prosím vlastní thread, nebo to piš rovnou do spamu. Děkuji.
Nechci o tom diskutovat, není o čem, tak to téma nezaložím, nevadí?
P.S.
Doufám, že jsi přečetl víc z toho příspěvku než jen poslední větu :wink: .
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Spellcastující bossové vs. Temnota

Post by kokosak »

Zeerit wrote:Podle mě to podivný chování bosse bylo spíš DM, ale u NT AI jeden nikdy neví.
Nebylo, protože to bylo opakovaný. Při první návštěvě taky utekli, ale běželi sme za nima bez temnoty, tak pak rovnou sesílali. Minule sme běželi do připravený tmy a tak na nás jen koukali.
PUF!
User avatar
Zeerit
Urozený
Posts: 1582
Joined: 21:02 12. Dec 2013

Re: Spellcastující bossové vs. Temnota

Post by Zeerit »

A to bylo podle mě taky DM..a nejspíš to samé.

edit: a krom toho jen koukali, ale rozdělovali se, abysme je nemohl smažit aoečkem :D
pavad
Bůh
Posts: 4064
Joined: 23:30 05. Dec 2010

Re: Spellcastující bossové vs. Temnota

Post by pavad »

Zeerit wrote:A to bylo podle mě taky DM..a nejspíš to samé.

edit: a krom toho jen koukali, ale rozdělovali se, abysme je nemohl smažit aoečkem :D
...Takze se, panove, dohodnete co vlastne chcete hlasit (pokud vubec neco)...
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
User avatar
Zeerit
Urozený
Posts: 1582
Joined: 21:02 12. Dec 2013

Re: Spellcastující bossové vs. Temnota

Post by Zeerit »

pavad wrote:...Takze se, panove, dohodnete co vlastne chcete hlasit (pokud vubec neco)...
Takže si, pane, táhni spamovat zpět do spamu.
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: Spellcastující bossové vs. Temnota

Post by Krysak »

\\Možná by nebylo špatné sebrat warlovckovi ultravizi, aby nemohl slovat a musel kooperovat.
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Spellcastující bossové vs. Temnota

Post by kokosak »

Krysak wrote:\\Možná by nebylo špatné sebrat warlovckovi ultravizi, aby nemohl slovat a musel kooperovat.
Chápu, že máš problémy dodržovat jasná pravidla a/nebo nezvladatelné nutkání spamovat kde jen můžeš, leč poprosil bych tě aby ses zkusil ovládat a spam spamoval do spamu. Děkuji.
PUF!
Locked