OPRAVENO: Shardonský hájek - NPC

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

OPRAVENO: Shardonský hájek - NPC

Post by kokosak »

Milá NPC, kolem kterých projde moje postava se k ní přiženou a iniciují rozhovor. A zase a znova :D

Relog nepomáhá.
PUF!
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Shardonský hájek - NPC

Post by kokosak »

Aha, tak oprava - NPC přiběhnou kdykoli něco napíšu :D

oprava 2 - nejen já :D
PUF!
User avatar
Aillen
Urozený
Posts: 1520
Joined: 01:01 27. Aug 2011

Re: Shardonský hájek - NPC

Post by Aillen »

kokosak wrote:Aha, tak oprava - NPC přiběhnou kdykoli něco napíšu :D

oprava 2 - nejen já :D
Divné, včera se to nedělo, že by vílky byly tak neodolatelné? :roll:
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Shardonský hájek - NPC

Post by karolina »

Dneska je úplněk, třeba budou zítra dobré..
Na vyžádání.
User avatar
Aillen
Urozený
Posts: 1520
Joined: 01:01 27. Aug 2011

Re: Shardonský hájek - NPC

Post by Aillen »

Nedělají to všechna NPC, dělá to Jeřábek, Doubravka, Budivoj a Morco.
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Shardonský hájek - NPC

Post by karolina »

Aillen wrote:Nedělají to všechna NPC, dělá to Jeřábek, Doubravka, Budivoj a Morco.
Aha.. Takže ta co mají skript ja_start_conv :D ale na drou stranu jim rozhovor uz alespoň funguje...
Na vyžádání.
User avatar
Aillen
Urozený
Posts: 1520
Joined: 01:01 27. Aug 2011

Re: Shardonský hájek - NPC

Post by Aillen »

karolina wrote:
Aillen wrote:Nedělají to všechna NPC, dělá to Jeřábek, Doubravka, Budivoj a Morco.
Aha.. Takže ta co mají skript ja_start_conv :D ale na drou stranu jim rozhovor uz alespoň funguje...
Ano, jenom Jeřábkovi stále ne, jen úvod, druhá část stále nenaběhne.
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Shardonský hájek - NPC

Post by karolina »

Aillen wrote:Ano, jenom Jeřábkovi stále ne, jen úvod, druhá část stále nenaběhne.
Mě se to hrozně špatně kontorluje nebo opravuje, když nevím co jsi v tom rozhovoru chtěla.
Je tam že text se objeví když sc_061 a sc_059... to má být co?
Na vyžádání.
User avatar
Aillen
Urozený
Posts: 1520
Joined: 01:01 27. Aug 2011

Re: Shardonský hájek - NPC

Post by Aillen »

karolina wrote:
Aillen wrote:Ano, jenom Jeřábkovi stále ne, jen úvod, druhá část stále nenaběhne.
Mě se to hrozně špatně kontorluje nebo opravuje, když nevím co jsi v tom rozhovoru chtěla.
Je tam že text se objeví když sc_061 a sc_059... to má být co?
Napíšu do PM.
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Locked