Neithan1 wrote:Mensia chybicka, dnes sme s partou nasadli na lod z Alwarielu do Karathy. Avsak nez sme stihli priplavat (cca par minut pred koncom plavby) tak sa restartoval server. Po restarte plny elanu sme sa logli do hry avsak namiesto v striebornom mori alw/karatha sme sa zrazu ocitli v striebornom mori Kel a hazr/alwariel. Listok sme na tuto cestu nemali tak sme tam ostali trcat asi 3 hodiny nez nas Zorz vytiahol.
stejny problem, jenom opacny lokace, jel jsem z kel a hazru do karathy a po restartu jsem na lodi z kel a hazru do alwarielu, na kterou nemam listek
pokud by zrovna nekdo nemel co delat, tak me muze vysvobodit, mozna by to slo i koupit dva listky z kel a hazru do alwarielu a jeden mi na lodi dat
edit: tak nakonec to byla lod z alwarielu do kel a hazru...
a diky hakimovi s julii za vysvobozeni
