Můžete někdo poradit?
Ještě včera jsem se připojila do hry normálně, teď při pokusu o přihlášení obou mých postav naskočí okno:
http://clip2net.com/s/3gmvFlc
Nevím co s tím:-(
nelze se připojit - naskočení hlášky "Byl jsi zaveden"
nelze se připojit - naskočení hlášky "Byl jsi zaveden"
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Re: nelze se připojit - naskočení hlášky "Byl jsi zaveden"
Mám to stejný, asi to řeší tady: http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 29#p259829
Re: nelze se připojit - naskočení hlášky "Byl jsi zaveden"
donar wrote:Mám to stejný, asi to řeší tady: http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 29#p259829
Se mi ulevilo, že to není chyba u mě, by to nebylo nic divného
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Re: nelze se připojit - naskočení hlášky "Byl jsi zaveden"
Nahrávám starší verzi modulu, ale nejsem si jistá jestli se to tím vyřeší, protože nám nejde restartovat server..
Na vyžádání.
Re: nelze se připojit - naskočení hlášky "Byl jsi zaveden"
Na webu zmizelo okno s oznámením úprav - je tam prázdné místo, to je tím nahráním nového modulu nebo to s tím nesouvisí?
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Re: nelze se připojit - naskočení hlášky "Byl jsi zaveden"
Ne, když nahraju novu verzi, tak se tam ukáže oprava jako nahraná.. ta tabulka běžně nemizíAillen wrote:Na webu zmizelo okno s oznámením úprav - je tam prázdné místo, to je tím nahráním nového modulu nebo to s tím nesouvisí?
Na vyžádání.