.Alyr´riia sargtlin de'ka'lum Maevirr. je uvězněná v lokaci
.Alyr´riia sargtlin de'ka'lum Maevirr. je uvězněná v lokaci
"Drowí dům" prosím o její "propuštění"
Re: .Alyr´riia sargtlin de'ka'lum Maevirr. je uvězněná v lokaci
Psanim do vice topicu a zakladanim novych to nijak neurychlis. Odchyt si nejake DM a domluv se s nim na case. Me ani nezkousej, jsem docasne bez pc.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: .Alyr´riia sargtlin de'ka'lum Maevirr. je uvězněná v lokaci
Já tě vyprostím, počkej vteřinu.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: .Alyr´riia sargtlin de'ka'lum Maevirr. je uvězněná v lokaci
Uh zbožňuju těěěěěěěěěěě!J.F.Payne wrote:Já tě vyprostím, počkej vteřinu.