Chádir - lovec odměn u Ohnivého draka _Kel-A- Hazr

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Aillen
Urozený
Posts: 1520
Joined: 01:01 27. Aug 2011

Chádir - lovec odměn u Ohnivého draka _Kel-A- Hazr

Post by Aillen »

Dnes Chádir vyhlásil lov na samici rudého štíra, samice ulovena a za tepla donesena, přesto Chádir tvrdil, že je stará a odměnu nevyplatil :)

Pěkný škudlil :D

CHAT WINDOW TEXT] [Tue Jan 13 19:35:53] Chádir, lovec odměn: Říká ti něco lovecká sezóna? To my lovci odměn jsme placení za to, že lovíme všelijaký bestie. Je to nebezpečná práce, není to pro každýho. Musíš mít kuráž! Kdysi jsem bejval taky lovcem odměn, ale teď už jen zaměstnávam jiný lovce odměn a dávam jim práci.
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Jan 13 19:35:55] Fiona: Jaká nestvůra se loví v tomto období ?
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Jan 13 19:35:55] Chádir, lovec odměn: Mas stesti prave je lovecke obdobi. V tomto obdobi se lovi Samice rudého štíra . Kdyz mi prineses dukaz o smrti teto nestvury, tak ti za nej vyplatim ctyrnasobnou odmenu, nez by ti dal kdokoliv jiny.
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Jan 13 19:35:58] Získané zkušenosti: 44
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Jan 13 19:36:00] Chádir, lovec odměn: Říká ti něco lovecká sezóna? To my lovci odměn jsme placení za to, že lovíme všelijaký bestie. Je to nebezpečná práce, není to pro každýho. Musíš mít kuráž! Kdysi jsem bejval taky lovcem odměn, ale teď už jen zaměstnávam jiný lovce odměn a dávam jim práci.
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Jan 13 19:36:01] Fiona: Neco tady pro vas mam.
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Jan 13 19:36:01] Chádir, lovec odměn: Trofej Krunýř samice rudého štíra je prilis stara. Jak dlouho jsi to s sebou vlacel? To uz ti nevezmu.
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Jan 13 19:36:13] Fiona: stará?
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Jan 13 19:36:17] Moonlyen: CO?
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Jan 13 19:36:22] Moonlyen: teď jsme jí zabili
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Jan 13 19:36:23] Fiona: jsme ji právě ulovily
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Jan 13 19:36:28] Chádir, lovec odměn: Říká ti něco lovecká sezóna? To my lovci odměn jsme placení za to, že lovíme všelijaký bestie. Je to nebezpečná práce, není to pro každýho. Musíš mít kuráž! Kdysi jsem bejval taky lovcem odměn, ale teď už jen zaměstnávam jiný lovce odměn a dávam jim práci.
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Jan 13 19:36:32] Fiona: Jaká nestvůra se loví v tomto období ?
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Jan 13 19:36:32] Chádir, lovec odměn: Mas stesti prave je lovecke obdobi. V tomto obdobi se lovi Samice rudého štíra . Kdyz mi prineses dukaz o smrti teto nestvury, tak ti za nej vyplatim ctyrnasobnou odmenu, nez by ti dal kdokoliv jiny.
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Jan 13 19:36:35] Chádir, lovec odměn: Říká ti něco lovecká sezóna? To my lovci odměn jsme placení za to, že lovíme všelijaký bestie. Je to nebezpečná práce, není to pro každýho. Musíš mít kuráž! Kdysi jsem bejval taky lovcem odměn, ale teď už jen zaměstnávam jiný lovce odměn a dávam jim práci.
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Jan 13 19:36:37] Fiona: Neco tady pro vas mam.
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Jan 13 19:36:37] Chádir, lovec odměn: Trofej Krunýř samice rudého štíra je prilis stara. Jak dlouho jsi to s sebou vlacel? To uz ti nevezmu.
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Jan 13 19:36:44] Moonlyen : [Pověz] //dej mi jí, zkusim to já .ú
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Jan 13 19:36:45] TomasDrakeX se odpojil jako hráč..
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Jan 13 19:37:17] Fiona: zkus to ty, jsi hezčí
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Jan 13 19:37:17] Chádir, lovec odměn: Říká ti něco lovecká sezóna? To my lovci odměn jsme placení za to, že lovíme všelijaký bestie. Je to nebezpečná práce, není to pro každýho. Musíš mít kuráž! Kdysi jsem bejval taky lovcem odměn, ale teď už jen zaměstnávam jiný lovce odměn a dávam jim práci.
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Jan 13 19:37:20] Moonlyen: Neco tady pro vas mam.
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Jan 13 19:37:20] Chádir, lovec odměn: Trofej Krunýř samice rudého štíra je prilis stara. Jak dlouho jsi to s sebou vlacel? To uz ti nevezmu.
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Jan 13 19:37:49] Moonlyen : [Družina] Hele jako, tedko jsme jí zabili, nevim co to zkoušíš... *naštvaně se na něj podívá*
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Jan 13 19:37:52] Získané zkušenosti: 44
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Jan 13 19:37:54] Fiona: *pokrčí rameny* nechcete, prodáme jinde
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Jan 13 19:38:04] Moonlyen : [Družina] Nejdřív nás tam ženeš že jí chceš ulovit a ted nechceš platit?
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Jan 13 19:38:16] TomasDrakeX se připojil jako hráč..
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Jan 13 19:38:37] Fiona: nechme to být Moon
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Chádir - lovec odměn u Ohnivého draka _Kel-A- Hazr

Post by karolina »

Tu samici rudého štíra se podařilo někomu prodat? Obyčejnému vetešníkovi nebo lovci?
Na vyžádání.
User avatar
Aillen
Urozený
Posts: 1520
Joined: 01:01 27. Aug 2011

Re: Chádir - lovec odměn u Ohnivého draka _Kel-A- Hazr

Post by Aillen »

U vetešníka se trofej prodala bez problémů. To tehdy jen Chádir ohrnoval nad ní nos, i když na ni vyhlásil lov :ewink:
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Locked