UZAVŘENO - Pán zbraně
-
John_Faker
- Nováček
- Posts: 41
- Joined: 02:15 28. May 2011
UZAVŘENO - Pán zbraně
Ahoj,
jsem na 11 lvl pána zbraně a měl se mi zvýšit rozsah o 2 (od 10 lvl). Toto se však nestalo...
zbraň: Falchion
síla: 23
Aktuální rozsah 15-20
Mělo se změnit na 13-20
Prosím, mrkněte na to...
J_F
jsem na 11 lvl pána zbraně a měl se mi zvýšit rozsah o 2 (od 10 lvl). Toto se však nestalo...
zbraň: Falchion
síla: 23
Aktuální rozsah 15-20
Mělo se změnit na 13-20
Prosím, mrkněte na to...
J_F
Re: Pán zbraně
Ještě se koukni i ty na zbraň kterou máš v pacce (tedy až půjde server, dnes ráno neběží).
Svého času se tu řešilo, že po shardu chodí dva typy falchionů - Falchion*2 a Falchion*3 (nebo tak nějak). Jeden padal z dropu, jeden snad z obchodů.
Svého času se tu řešilo, že po shardu chodí dva typy falchionů - Falchion*2 a Falchion*3 (nebo tak nějak). Jeden padal z dropu, jeden snad z obchodů.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
-
John_Faker
- Nováček
- Posts: 41
- Joined: 02:15 28. May 2011
Re: Pán zbraně
Ano je....karolina wrote:Síla 23 je bez equipu?
:
meč je vyrobený v dílnách. To co píšeš je fakt, proto raději nekupuji falchiony u dobrodruha...
PS: kdyby to pomohlo věci, poskytnu přístupové údaje k postavě na serveru
Děkuju, JF
Re: Pán zbraně
no tak on craftový meč zrovna nebude zárukou funkčnosti. Měče v obchodech by měly být všechny opraveny na ty funkční.John_Faker wrote:Ano je....karolina wrote:Síla 23 je bez equipu?
:
meč je vyrobený v dílnách. To co píšeš je fakt, proto raději nekupuji falchiony u dobrodruha...
PS: kdyby to pomohlo věci, poskytnu přístupové údaje k postavě na serveru
Děkuju, JF
Není možné je že chyba v tomhle? Falchion tam nevidím
Na vyžádání.
Re: Pán zbraně
Pokud mě oko neklame, tak vidím, že tam chybí spousta "nových" (CEPových?) zbraní - kromě obouručního scimitaru (falchion) i oboustranný scimitar, nunčaky, sai apod.
Tím se možná i vysvětluje, proč například pro oboustranný scimitar nefungují featy "Obrana dvěma zbraněmi".
Tím se možná i vysvětluje, proč například pro oboustranný scimitar nefungují featy "Obrana dvěma zbraněmi".
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Pán zbraně
Tohle je jen toho pana zbraně, ale nerozumím tomu, jen jsem tam ten flchion nenašla..
Na vyžádání.
Re: Pán zbraně
Myslíš feat Ki critical, který dostáváš na 10. levelu?John_Faker wrote:Ahoj,
jsem na 11 lvl pána zbraně a měl se mi zvýšit rozsah o 2 (od 10 lvl). Toto se však nestalo...
zbraň: Falchion
síla: 23
Aktuální rozsah 15-20
Mělo se změnit na 13-20
Prosím, mrkněte na to...
J_F
Jak už psala karolina, tak nevidim falchion v možnostech pro weapon of choice, takže mi uplně neni jasný, jak bys ho tak mohl používat.
Kdyžtak to ještě jednou zkontroluj v charakter sheetu.
Apropo řekl bych, že správná tabulka je cls_feat_wm.2da a ne cls_feat_kensei.2da
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
-
TomasDrakeX
- Nováček
- Posts: 25
- Joined: 17:50 27. Oct 2014
-
TomasDrakeX
- Nováček
- Posts: 25
- Joined: 17:50 27. Oct 2014
Re: Pán zbraně
Vidim tam:
http://nwn.wikia.com/wiki/Weapon_specialization
http://nwn.wikia.com/wiki/Improved_critical
http://nwn.wikia.com/wiki/Weapon_focus
http://nwn.wikia.com/wiki/Epic_weapon_focus
Nikde nevidim Weapon of Choice. Zobrazuje se ten feat v char sheetu? Měl by snad.
http://nwn.wikia.com/wiki/Weapon_specialization
http://nwn.wikia.com/wiki/Improved_critical
http://nwn.wikia.com/wiki/Weapon_focus
http://nwn.wikia.com/wiki/Epic_weapon_focus
Nikde nevidim Weapon of Choice. Zobrazuje se ten feat v char sheetu? Měl by snad.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Pán zbraně
To je divný, protože bez výběru Weapon of Choice by neměl dostat Ki damage (a to v sheetu vidět má):kucik wrote:Vidim tam:
http://nwn.wikia.com/wiki/Weapon_specialization
http://nwn.wikia.com/wiki/Improved_critical
http://nwn.wikia.com/wiki/Weapon_focus
http://nwn.wikia.com/wiki/Epic_weapon_focus
Nikde nevidim Weapon of Choice. Zobrazuje se ten feat v char sheetu? Měl by snad.
http://nwn.wikia.com/wiki/Ki_damage
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Pán zbraně
A nebo jinak:
Fungujou ostatní věci, který jsou vázaný na weapon of choice? Tzn. Increased multiplier, Superior weapon focus a Ki damage?
Kdyžtak hoď jméno postavy a zkusim na to kouknout.
Fungujou ostatní věci, který jsou vázaný na weapon of choice? Tzn. Increased multiplier, Superior weapon focus a Ki damage?
Kdyžtak hoď jméno postavy a zkusim na to kouknout.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
-
TomasDrakeX
- Nováček
- Posts: 25
- Joined: 17:50 27. Oct 2014
Re: Pán zbraně
char sheet: neznám ten pojem. Pokud jde o popis postavy - featů při přihlašování k serveru, tak tam vypsán není.kucik wrote:Vidim tam:
http://nwn.wikia.com/wiki/Weapon_specialization
http://nwn.wikia.com/wiki/Improved_critical
http://nwn.wikia.com/wiki/Weapon_focus
http://nwn.wikia.com/wiki/Epic_weapon_focus
Nikde nevidim Weapon of Choice. Zobrazuje se ten feat v char sheetu? Měl by snad.
-
TomasDrakeX
- Nováček
- Posts: 25
- Joined: 17:50 27. Oct 2014
Re: Pán zbraně
Ki damage nefunguje, spustí to běžný útok.kucik wrote:A nebo jinak:
Fungujou ostatní věci, který jsou vázaný na weapon of choice? Tzn. Increased multiplier, Superior weapon focus a Ki damage?
Kdyžtak hoď jméno postavy a zkusim na to kouknout.
ACC: TomasDrakeX
postava: Borabuch Usekávač