Nevím teda, jestli je to vyloženě chyba, ale mám za to, že by se neměli elementálové bát.
Jedná se o klasický hod, když je postava lvl výš, než potvora
EDIT: koukám, že se bojí i ohnivý elementálové. Je to účel?
NENÍ CHYBA: zemní elementálové
NENÍ CHYBA: zemní elementálové
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: zemní elementálové
Potvory které jsou neúměrně "lehké" tvému lvlu, se mohou bát. Nejen elementálové, ale téměř všechny.
Opovažte se tu rozebírat co a od jakýho lvlu se bojí a jestli ej to úměrné. Já to opravovat nebudu.
Opovažte se tu rozebírat co a od jakýho lvlu se bojí a jestli ej to úměrné. Já to opravovat nebudu.
Na vyžádání.