Království - skalní hory - hrobka 2 (asik)
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 15 18:18:53] Nemrtvý Lord: Chyba! Sila kamenu je 0
jen sem ho pufal, nikdo se mu duši chytit nesnažil
Chybová hláška po smrti bosse
Re: Chybová hláštička po smrti bosíčka
Podobnou hlášku mi to hodilo i u jiných bossů. Namátkou třeba Propast Ix Rafh-pohřebiště-hrobka 4 u pána kostlivců
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Chybová hláštička po smrti bosíčka
Třeba chytal duši někde někdo jiný.
Občas taková hláška vyskočí v jiných druzích craftu. Třeba jdete po náměstí a najednou se objeví: "Nemůžeš pokračovat v práci někoho jiného"
Duše chytat jdou?
Občas taková hláška vyskočí v jiných druzích craftu. Třeba jdete po náměstí a najednou se objeví: "Nemůžeš pokračovat v práci někoho jiného"
Duše chytat jdou?
Na vyžádání.
Re: Chybová hláška po smrti bosse
Nevím, jak dnes, ale po té hlášce ještě chytat šla (jinde, jiný boss, v jiný čas)
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Chybová hláška po smrti bosse
Od té doby se nic neměnilo. Jde mi jen o to, jestli taková duše není pokažená. Pokud chytit šla, tak to možná opravdu bude náhodně vyskakující hláška.Barbar321 wrote:Nevím, jak dnes, ale po té hlášce ještě chytat šla (jinde, jiný boss, v jiný čas)
Na vyžádání.
Re: Chybová hláška po smrti bosse
Možné to je. Stávalo se to výjmečně (asi jak píšeš, něco jak se na ST stávalo, že pracuješ v dílně, přičemž postava byla na lovu).karolina wrote:Od té doby se nic neměnilo. Jde mi jen o to, jestli taková duše není pokažená. Pokud chytit šla, tak to možná opravdu bude náhodně vyskakující hláška.Barbar321 wrote:Nevím, jak dnes, ale po té hlášce ještě chytat šla (jinde, jiný boss, v jiný čas)
Jinak ano, ta duše u pána kostlivců, u kterého si pamatuju, že mi tam ta hláška vyskočila (tehdy, když jsem jí nechytal), později chytit šla. Hlášky jsem si tam všiml jen jednou
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii