craft platneřina
Re: craft platneřina
Ahoj,
doplácal jsem se na 17 lvl platnéřiny a udelal první stínovou plátkovku s vlemistrovskou kůží.
Tato kombinace je od 33 lvl, což dělá z plátovky nenositelnou záležitost. Hlavní problém vidím v DMG reducton 5dmg do +6 zbraní.
Poznámka: tato infroamce je určena tvůrcům craftu nikoliv spammerům, haterům a další smetánce.
doplácal jsem se na 17 lvl platnéřiny a udelal první stínovou plátkovku s vlemistrovskou kůží.
Tato kombinace je od 33 lvl, což dělá z plátovky nenositelnou záležitost. Hlavní problém vidím v DMG reducton 5dmg do +6 zbraní.
Poznámka: tato infroamce je určena tvůrcům craftu nikoliv spammerům, haterům a další smetánce.
Re: craft platneřina
Titanovo plno platova zbroj s mistrovskou kůží
+1 oč a 5% zranitelnost... parádně drahá zbroj pro šestý lvl
+1 oč a 5% zranitelnost... parádně drahá zbroj pro šestý lvl
------------------ =^.^=
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
Re: craft platneřina
To je úmysl, že kované rukavice mají bonus za odražení? Vždy to byl bonus za zbroj
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: craft platneřina
přesně tak, chrániče = zbroj, rukavice = odrážení.
Bylo to tak na ST a myslím že na NT se toto nijak neměnilo.
Bylo to tak na ST a myslím že na NT se toto nijak neměnilo.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: craft platneřina
No ne, na ST se ti z rukavic předělali chrániče když jsi je vyrobil s vlastností na AC.Bahnak wrote:přesně tak, chrániče = zbroj, rukavice = odrážení.
Bylo to tak na ST a myslím že na NT se toto nijak neměnilo.
Na vyžádání.
Re: craft platneřina
nu, tak v tom případě hlásím chybu. Kovové rukavice z platneřiny mají bonus odražení
PS: na ST to bylo přesně, jak psal Bahňák. Šití - odražení, pláty - zbroj
PS: na ST to bylo přesně, jak psal Bahňák. Šití - odražení, pláty - zbroj
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: craft platneřina
Takže přesně naopak než píše Bahňák...Barbar321 wrote:nu, tak v tom případě hlásím chybu. Kovové rukavice z platneřiny mají bonus odražení
PS: na ST to bylo přesně, jak psal Bahňák. Šití - odražení, pláty - zbroj
Na vyžádání.
Re: craft platneřina
Barbare...Barbar321 wrote:PS: na ST to bylo přesně, jak psal Bahňák. Šití - odražení, pláty - zbroj
Jako že jsi vycraftila rukavice a pak poslala hodnýmu DMku chrániče s totožnýma vlastnostma, jen prohozeným modifikátorem a on ti je vyměnil?karolina wrote:No ne, na ST se ti z rukavic předělali chrániče když jsi je vyrobil s vlastností na AC.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: craft platneřina
Nene. Tak já dělala krečovinu. Všechno se šilo jako rukavice, akorát z ty rukavic co měli bonus k AC se po došití transformovaly na chrániče 
V platneřině je problém, že nic jiného než rukavice ukovat nejde... tak jako... asi bych ty chrániče přidat dokázala no.
V platneřině je problém, že nic jiného než rukavice ukovat nejde... tak jako... asi bych ty chrániče přidat dokázala no.
Na vyžádání.
Re: craft platneřina
Barbare...Bahnak wrote:Barbar321 wrote:PS: na ST to bylo přesně, jak psal Bahňák. Šití - odražení, pláty - zbroj
Ne Jen jsem to holt blbě pochopil, co píšeš.
Slavné vzpomínky na DrD, kdy chrániče byly jen z kovu tj. chrániče = kov = platnéřina = bonus za zbroj
a pak pod rukavicemi si představím to, co nosím v zimě. Něco na ruce, ušité z látky/kůže tj. rukavice = kůže = krejčovina = bonus za odražení
Takže to není o čtení, jakožto spíše o pochopení. Ale chyba je u mě, na NT je pojmenování správně podle tebe (a možná i v reálu, mám to holt jen tak zafixované).
Takže se ještě zeptám, rukavice z krejčoviny mají mít bonus za zbroj a nebo odražení?
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: craft platneřina
Předmět: Soupis novinek
Jo, už to vidím. Ono v šití jsou výrobky dva. Rukavice a chrániče. Trochu divné, ale holt...nomis_b wrote:CRAFT 05.09.14
Zavedeno nové řemeslo: Krejčí (tedy poslední)
Umí vyrábět: opasky, pláště, rukavice(AC deflection)=chranice(AC armor), lehke zbroje, kapuce, boty
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: craft platneřina
Zeptám se na něco jiného tedy. Má nějaký smysl, že plátované rukavice mají minimálně 4 záporné vlastnosti, zatímco kožené nemají nic?
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: craft platneřina
Minimálně čtyři záporný vlastnosti znamená co? Můžeš se vyjadřovat explicitně?
Na vyžádání.