No třeba tam bude časem i tam bude i Wasp , sice nějaká vosa, ale vypadá jak vílkaBahnak wrote:Byl jsem na nových Avengerech a nevím co si myslet.
Jako hrdinové hláškují, ale přijde mi to dost recyklační. Jako zasmějete se, ne že ne, ale už to prostě nebude ono.
Chemie mezi postavami dostála změn, bez vyjímky k horšímu.
Děj je nula, místy i horší, občas mi přijde že sám rejža netuší co od avangerů vlastně chce.
Kamera a střihač jsou magoři, ale co vyčítat blockboosteru že.
Když se na to podívám ale z jiného úhlu, je to marvelovka jako každá jiná, děj navazuje a pokračuje, nové postavy se mi sice nelíbí, ale to je asi o vkusu.
Přesto se cítím okraden, znásilněn a tak nějak vůbec doporučuju vlastně jen skalním fandům marvelovek.
S výbornou jedničkou to prostě nemá (kromě postav) nic společného.
Ale mě by třeba Quicksilver zajímal, páč v X-men měl zajímavý charakter a vtipný