Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Občas mi ty hry o trůny příjdou jako když Flanders v Simpsonech natáčel film podle bible. Hlavně at je tam násilí a krev a další věci, které musí člověka šokovat.
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Mně se Cersei s krátkejma vlasama líbí mnohem víc než s dlouhejma
)
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Počtvrtý už na to nejdu, ale i tak jednoznačně film tohoto roku.
(no dobře, ještě jsem neviděl Jurský svět a v prosinci nás čekají SW, ale v mém TOP3 bude zichr)
PS: Cersei v Dredovi byla hustá.
(no dobře, ještě jsem neviděl Jurský svět a v prosinci nás čekají SW, ale v mém TOP3 bude zichr)
PS: Cersei v Dredovi byla hustá.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Mě nejvíc šokuje, že to co se děje v GoT ještě pořád někoho šokuje.Puxina wrote:Občas mi ty hry o trůny příjdou jako když Flanders v Simpsonech natáčel film podle bible. Hlavně at je tam násilí a krev a další věci, které musí člověka šokovat.
edit:
Max- Dobrý, ale popravdě nevím z čeho jsou všichni tak vyplesknutý
Jurský svět- Zábavný, ale dementní.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
No to snad nééééééé , málem jsem zdemoloval už potřetí PC , já se na to odmítám dívat . Ten debil nechal pomřít všechny hlavní hrdiny , všechny který mám rád . To mi dělá schválně. O čem to chce točit dál - mu jebe ? Ted když už asi dostal pořádnej uvěr od banky , protože ty scény a ty bitvy už nejsou jen jako , ale je tam i dost lidí a nechci , nechci psát víc - třeba to někdo ještě neviděl.
Napadá mne , nechtějí to oni točit jako porno akční seriál ?
Musím uznat že ta divoká bloncka Cersei má teda fakt dost dobrý tělo . Pokud jí bude následovat ta Targarienka , tak by to jistě zvedlo sledovanost.
Napadá mne , nechtějí to oni točit jako porno akční seriál ?
Musím uznat že ta divoká bloncka Cersei má teda fakt dost dobrý tělo . Pokud jí bude následovat ta Targarienka , tak by to jistě zvedlo sledovanost.
Menhiri Dierta
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Hlavně slušně ...Jachym wrote:No to snad nééééééé , málem jsem zdemoloval už potřetí PC , já se na to odmítám dívat . Ten debil nechal pomřít všechny hlavní hrdiny , všechny který mám rád . To mi dělá schválně. O čem to chce točit dál - mu jebe ? Ted když už asi dostal pořádnej uvěr od banky , protože ty scény a ty bitvy už nejsou jen jako , ale je tam i dost lidí a nechci , nechci psát víc - třeba to někdo ještě neviděl.
Napadá mne , nechtějí to oni točit jako porno akční seriál ?
Musím uznat že ta divoká bloncka Cersei má teda fakt dost dobrý tělo . Pokud jí bude následovat ta Targarienka , tak by to jistě zvedlo sledovanost.
Na vyžádání.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Tak si někdy přečti Ságu o Zaklínači a Ciri a pak mi povíšJachym wrote:No to snad nééééééé , málem jsem zdemoloval už potřetí PC , já se na to odmítám dívat . Ten debil nechal pomřít všechny hlavní hrdiny , všechny který mám rád . To mi dělá schválně. O čem to chce točit dál - mu jebe ? Ted když už asi dostal pořádnej uvěr od banky , protože ty scény a ty bitvy už nejsou jen jako , ale je tam i dost lidí a nechci , nechci psát víc - třeba to někdo ještě neviděl.
Napadá mne , nechtějí to oni točit jako porno akční seriál ?
Musím uznat že ta divoká bloncka Cersei má teda fakt dost dobrý tělo . Pokud jí bude následovat ta Targarienka , tak by to jistě zvedlo sledovanost.
Jinak já jsem stále zvědav na tohle http://www.csfd.cz/film/263921-terminator-genisys/
Tak snad to nezklame.
Teď jsem se díval na prodlouženou verzi Hodný, zlý a ošklivý a to je prostě luxusní western, nemá konkurenci
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Protože očividně ještě nemáš dost zkaženej den tak ti povím, že to není její tělo, ale "záskok" a její hlava je tam přidělaná počítačově. Má totiž ve smlouvě, že se nebude svlíkatJachym wrote:No to snad nééééééé , málem jsem zdemoloval už potřetí PC , já se na to odmítám dívat . Ten debil nechal pomřít všechny hlavní hrdiny , všechny který mám rád . To mi dělá schválně. O čem to chce točit dál - mu jebe ? Ted když už asi dostal pořádnej uvěr od banky , protože ty scény a ty bitvy už nejsou jen jako , ale je tam i dost lidí a nechci , nechci psát víc - třeba to někdo ještě neviděl.
Napadá mne , nechtějí to oni točit jako porno akční seriál ?
Musím uznat že ta divoká bloncka Cersei má teda fakt dost dobrý tělo . Pokud jí bude následovat ta Targarienka , tak by to jistě zvedlo sledovanost.
Hezkej zbytek dne
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Ještě mu napiš že ty konečněcoolvelkýbitvy jsou jen cgi, protože se jim asi nechtělo plýtvat peníze za bitvičku a winterfell a půjde si rovnou hodit mašli.Zeerit wrote: Protože očividně ještě nemáš dost zkaženej den tak ti povím, že to není její tělo, ale "záskok" a její hlava je tam přidělaná počítačově. Má totiž ve smlouvě, že se nebude svlíkat![]()
Hezkej zbytek dne
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
To nemyslíš Zeritte vážně že to není její tělo , já už jsem si teda na netu sehnal její originál tělo pro jistotu . Snad tam , sem tam , kousek tu kousek onde to její tělo bude
K těm bitvám - co je to cgi ? ? ?
K těm bitvám - co je to cgi ? ? ?
Menhiri Dierta
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Jachym wrote:To nemyslíš Zeritte vážně že to není její tělo , já už jsem si teda na netu sehnal její originál tělo pro jistotu . Snad tam , sem tam , kousek tu kousek onde to její tělo bude![]()
?
Jéé vy tedy máte starosti
Mě by spíš zajímalo, jestli se Daenerys stane královnou Sedmi království (tak jiný kandidát už nezbývá) a koho si vezme, jsem tipovala Johna Sněha, (mám takovou teorii, kterou jsem si vydedukovala, kdo byl jeho skutečný otec - že to nebyl Stark, ale že byl synem jeho sestry Lyanny a otcem že byl princ Rhaegar, takže byl byl vlastně napůl Targaryen, a že Stark Lyanně slíbil, že se o její dítě postará a že kvůli tomu tajil jeho původ), jenže Johna Sněha zabili (dokonce i v knížce), ale tak trochu doufám, že to nebude definitivní, i když to teda udělali důkladně ...hm.
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
No, pokud ho nespálej a hodej jen za hradby, jistě Johna ješte uvidíme....
.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Ehmm, tak takhle jsem si jeho návrat zrovna nepředstavovala,Krysak wrote:No, pokud ho nespálej a hodej jen za hradby, jistě Johna ješte uvidíme.....
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
V knize se dozvis ze ani Daenerys neni zcela pravoplatnou dedickou (po Targaryenech). A u te prilezitosti zjistis ze jedna dost negativne pusobici postava se pres to vse co se o ni traduje zachovala pred lety neuveritelne rytirsky. A stale se tak vlastne chova dal. Ale to by byl spoiler - kdyz tak se ptej do PM.Aillen wrote:Jachym wrote:To nemyslíš Zeritte vážně že to není její tělo , já už jsem si teda na netu sehnal její originál tělo pro jistotu . Snad tam , sem tam , kousek tu kousek onde to její tělo bude![]()
?
Jéé vy tedy máte starosti![]()
Mě by spíš zajímalo, jestli se Daenerys stane královnou Sedmi království (tak jiný kandidát už nezbývá) a koho si vezme, jsem tipovala Johna Sněha, (mám takovou teorii, kterou jsem si vydedukovala, kdo byl jeho skutečný otec - že to nebyl Stark, ale že byl synem jeho sestry Lyanny a otcem že byl princ Rhaegar, takže byl byl vlastně napůl Targaryen, a že Stark Lyanně slíbil, že se o její dítě postará a že kvůli tomu tajil jeho původ), jenže Johna Sněha zabili (dokonce i v knížce), ale tak trochu doufám, že to nebude definitivní, i když to teda udělali důkladně ...hm.
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
