Zopar napadov na zvazenie
Na jinym serveru byl totiz stav takovy, ze parta nekouzlicich povolani byla pro jednoho maga na stejnym levelu jen vysmechem.
Co jsem mel sanci sledovat a co slysim od jinejch, tak je to tu vyvazeny docela dobre.
Co jsem mel sanci sledovat a co slysim od jinejch, tak je to tu vyvazeny docela dobre.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
bylo to vyrovnanější ale převaha prskavek byla i tam, potom každej datadisk tenhle disbalanc akorát prohloubilSylmael wrote:Hmm len moj nazor, ale myslim si ze v tej hre bola rovnovaha pokial nemala datadisky a max. lvl bol 20
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Ja myslim ze predmety su dobre az az...a je ich vcelku velke mnozstvo od roznych veci. Takze to urcite neriesi vyrovnanie povolani.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Jestli nikoho nenaštve že se eště vracim k těm familiarům a montuju do toho DnD tak familiar je přivolanej v rituálu kterej stojí 100gp a magicky spojen se svym pánem. Tušim, že jako typ má magical beast a když se chce prskavka jednoho zbavit nebo jí umře, nemůže si novýho vyvolat rok a den a navíc ztrácí 200xp/lvl (to mi příde dost tvrdý a pro potřeby nwn nepoužitelný).
Druidův zvířecí společník je obyčejný zvíře zpřátelený kouzlem animal friendship a pak si ho druid může cvičit. Když se zvířátku něco stane nebo chce druid jiný (zvíře se nezlepšuje a druid může mít zvířat HD/lvl takže je možný potkat druida se smečkou vlků) tak prostě zakouzlí na jiný zvíře a má ho.
Oproti tomu co sem zažil tu sou věci dost dobrý a myslim že i ten mágus se dá zabít. Hlavně to neni mágus permanentně se summonem kterej je silnější než War stejnýho lvlu(nebo teda aspoň na začátku).
Druidův zvířecí společník je obyčejný zvíře zpřátelený kouzlem animal friendship a pak si ho druid může cvičit. Když se zvířátku něco stane nebo chce druid jiný (zvíře se nezlepšuje a druid může mít zvířat HD/lvl takže je možný potkat druida se smečkou vlků) tak prostě zakouzlí na jiný zvíře a má ho.
Oproti tomu co sem zažil tu sou věci dost dobrý a myslim že i ten mágus se dá zabít. Hlavně to neni mágus permanentně se summonem kterej je silnější než War stejnýho lvlu(nebo teda aspoň na začátku).
Jako hrac nekouzlicich postav, bych lepsi zbrane nepridaval. Myslim ze tu jsou silny akorat. Krom toho pridat se daj vzdycky, sebrat uz tezko.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Dejte wizardum par kouzel typu heroism (viz DnD), krouhnete zisk XP pri mydleni vseho summony - a mate wizardy, kteri pouzivaji "smyslna"photter wrote:souhlas, cesta vede přes oslabení nesmyslnejch kouzel a ne přes posilování jinejch classů
Ale to je stary problem vetsiny nwn svetu.