Tak nám to přej. Já vim, že pro vás tam toho zas tak moc k pokoukání není noAillen wrote: Jéé vy tedy máte starosti
Tak to vítej v klubu, tahle teorie je na netu dobře známa a hodně oblíbená. Dokonce tak oblíbená, že už to spustu lidí považuje za hotovou věc, ikdyž to nebylo zatim nikde oficiálně potvrzený.Aillen wrote:Mě by spíš zajímalo, jestli se Daenerys stane královnou Sedmi království (tak jiný kandidát už nezbývá) a koho si vezme, jsem tipovala Johna Sněha, (mám takovou teorii, kterou jsem si vydedukovala, kdo byl jeho skutečný otec - že to nebyl Stark, ale že byl synem jeho sestry Lyanny a otcem že byl princ Rhaegar, takže byl byl vlastně napůl Targaryen, a že Stark Lyanně slíbil, že se o její dítě postará a že kvůli tomu tajil jeho původ), jenže Johna Sněha zabili (dokonce i v knížce), ale tak trochu doufám, že to nebude definitivní, i když to teda udělali důkladně ...hm.
Jon uplně mrtvej s nevyšší pravděpodobností nezůstane. Pár teorií už se kolem toho taky točí.