patch 1.69
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
patch 1.69
Ehm mam dotaz, a mozna nekdo bude myt stejny:
Pri zmene na novej patch se mi tam, kde byly puvodni popisky v cesitne cestina uchovala, ale tam, kde sem cestinu predtim nemel (tzn nove povolani + nove skilly ) tak tam mam uplne prazdne policka.
Vi nekdo jak to odstranit?? Stacila by mi tam nacpat naglictina , ale ten installer cestiny co sem mel, tak ten nedovede pochopit, ze veci uz sou trosku jinak a hlasi mi nejake errory.
Dokazal uz to nekdo nejak vyresit??
Pri zmene na novej patch se mi tam, kde byly puvodni popisky v cesitne cestina uchovala, ale tam, kde sem cestinu predtim nemel (tzn nove povolani + nove skilly ) tak tam mam uplne prazdne policka.
Vi nekdo jak to odstranit?? Stacila by mi tam nacpat naglictina , ale ten installer cestiny co sem mel, tak ten nedovede pochopit, ze veci uz sou trosku jinak a hlasi mi nejake errory.
Dokazal uz to nekdo nejak vyresit??
A zase se craftí...
Re: patch 1.69
Mám obdobný problém....zkrátka jsem byl příliš natěšený, neodinstaloval jsem češtinu a pak vidím...že nic nevidím!
Vypadalo to úpkně totožně jako u Tebe, Daanri mi poradil, abych stáhnul z tohoto odkazu novou od nadšenců z SOHka: http://www.neverwinter.cz/forum2/index. ... topic=9070
No jo, ALE...nejdřív musíme odinstalovat tu první, alespoň stále mi to chybovalo...na to jsem konečně obelhal systém tím, že jsem si stáhnul staronovou zde: http://adam.pohadkovychlum.cz/cestiny To by se pak mělo chovat bez obtíží, půjde nainstalovat a poté odinstalovat.
Pomocí ní se mi tedy finálně zadařilo odinstalovat tu zlobící češtinu....tak jsem se podíval do toolu v angličtině, jestli mi vůbec funguje patch...a hle, názvy se zjevily!
Jenomže mi s tím nějak nejde pracovat, stejně jako když tam bylo holé místo...takže vidím, ale nic z toho nemám! Přes tento zádrhel se pokusím přehoupnout později, už jsem se s tím natrápil zatraceně dost.
Pak reinstaluji češtinu + přidám tu novou z Daanriho odkazu a hle, bude vše šlapat jak pouliční dáma! Určitě...musí....počítám s tím....*zuřivost obratně zakrývá*
No jo, ALE...nejdřív musíme odinstalovat tu první, alespoň stále mi to chybovalo...na to jsem konečně obelhal systém tím, že jsem si stáhnul staronovou zde: http://adam.pohadkovychlum.cz/cestiny To by se pak mělo chovat bez obtíží, půjde nainstalovat a poté odinstalovat.
Pomocí ní se mi tedy finálně zadařilo odinstalovat tu zlobící češtinu....tak jsem se podíval do toolu v angličtině, jestli mi vůbec funguje patch...a hle, názvy se zjevily!
Pak reinstaluji češtinu + přidám tu novou z Daanriho odkazu a hle, bude vše šlapat jak pouliční dáma! Určitě...musí....počítám s tím....*zuřivost obratně zakrývá*
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Re: patch 1.69
No tak ja vam popisem moj postup, ktory u mna funguje.
Nainstalovat patch, nahodit tu cestinu pre patch od shadowa zo SOZ a pak dohodit CEP. Vytvorit novej modul a nastavit haky a vsetko frci bez problemov.
Nainstalovat patch, nahodit tu cestinu pre patch od shadowa zo SOZ a pak dohodit CEP. Vytvorit novej modul a nastavit haky a vsetko frci bez problemov.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: patch 1.69
No základ byl češtinu předtím odinstalovat.... já to udělal a už jsem jí znovu nadával, pač je to zbytečný.nomis_b wrote:...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: patch 1.69
Jo, stačí fonty. Používáním češtiny zabíjíte štěňátka, vy bestie!DenGrasse wrote:No základ byl češtinu předtím odinstalovat.... já to udělal a už jsem jí znovu nadával, pač je to zbytečný.nomis_b wrote:...
(snad to na ty plyšáky zabere..)
Re: patch 1.69
No jo nó...ale když člověk se tak těšil, že ji odinstalovat zapomněl....a tak se mu to celý rozhodilo a podělalo. Jdu to zase prozkoumat, co se za noc na mých NWN souborech zázračně změnilo.
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: patch 1.69
no ja sem si chtel nechat i tu anglicitinu, ale je problem v tom, ze jdete po lese a potkate vedle sebe :
brown bear a černý medvěd ,
je to proste dost pomichane a divne, tak sem se prekecal k cestine. Ale taky je problem v tom, ze cestinu sem kdysi nainstaloval do NWN a od te doby ho vzdy jen vypalim na DVD kdyz formatuju a pak zkopiruju zpatky. Instalacku nekde mam.. ale trva to jak bes a jednou se pri instalaci sekl kompl a uzasna platinum edice nesla reinstalovat, preinstalovat, nainstalovat ani odinstalovat a musel sem kvuli tomu formatovat znova.. to cloveka odradi to zkouset znova instalovat.. (zvlast kdyz je to na 5ti CD a clovek pripadajici si jak jukebox u toho stravi tak 2hodky)
Tak ted nevim, jeslti si to radsi nemam nechat bez tech nazvu, nez dokoncim nejake ty dulezite ukoly a pristi tyden bych zkusil ten napad s tou instalaci/deinstalaci cestiny..
brown bear a černý medvěd ,
je to proste dost pomichane a divne, tak sem se prekecal k cestine. Ale taky je problem v tom, ze cestinu sem kdysi nainstaloval do NWN a od te doby ho vzdy jen vypalim na DVD kdyz formatuju a pak zkopiruju zpatky. Instalacku nekde mam.. ale trva to jak bes a jednou se pri instalaci sekl kompl a uzasna platinum edice nesla reinstalovat, preinstalovat, nainstalovat ani odinstalovat a musel sem kvuli tomu formatovat znova.. to cloveka odradi to zkouset znova instalovat.. (zvlast kdyz je to na 5ti CD a clovek pripadajici si jak jukebox u toho stravi tak 2hodky)
Tak ted nevim, jeslti si to radsi nemam nechat bez tech nazvu, nez dokoncim nejake ty dulezite ukoly a pristi tyden bych zkusil ten napad s tou instalaci/deinstalaci cestiny..
A zase se craftí...
Re: patch 1.69
Sice mimo češtinu a patch, ale zeptám se....
Jak přidám do toolsetu ten CEPmodul, kterej se až do teď používal k předělání zbroje? Jsem se chtěl podívat na nové věci, ale modul tam nemám. Doufám, že je jiná možnost, než stahování jiného CEP instalátoru, můj net chytil FUP
Jak přidám do toolsetu ten CEPmodul, kterej se až do teď používal k předělání zbroje? Jsem se chtěl podívat na nové věci, ale modul tam nemám. Doufám, že je jiná možnost, než stahování jiného CEP instalátoru, můj net chytil FUP
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"
Re: patch 1.69
Module properties -> custom content.Shifter wrote:Sice mimo češtinu a patch, ale zeptám se....
Jak přidám do toolsetu ten CEPmodul, kterej se až do teď používal k předělání zbroje? Jsem se chtěl podívat na nové věci, ale modul tam nemám. Doufám, že je jiná možnost, než stahování jiného CEP instalátoru, můj net chytil FUP
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: patch 1.69
Tak jsem se přes potíže snad nějak přehoupl....odinstaloval, nainstaloval , odinstaloval a znovu nainstaloval jsem starou češtinu a konečně jsem vytvořil nový modulek, abych se mohl pokochat. Vám povím, že s parádními jezdeckými kláními pod královskými praporci nesmíme otálet, chci vidět turnajové koně v praxi.
A architektonické prvky jako oblouky a balkóny mě taky potěšily, působěj pěkně autenticky středověce. Ovšem bonusů není mnoho, ale jsou dost hezký na to, abychom je dokázali hodnotně využít.
Sice mi to porád nějak nebere tu Shadowowu češtinu, ale s tím se smířím...alespoň pro začátek dokážu poznat, co je nové, páč to má anglickej název.
Zdá se, že teď to bude v pořádku.
Jenom ještě všobecná otázka, aby obludný neználek něco zas nepokonil: Když teď budu chtít dělat v toolsetu např. rozhovory nebo předměty, mohu stále používat ten starej WB modul, dokud se nemodernizuje na ten s dvoujedničkovým CEPEM? Bude to server brát? Anebo bych si měl vytvořit radši úplně novej, co bych pro to potřeboval, aby fzungoval, jak má? Jen ho založit?
Sice mi to porád nějak nebere tu Shadowowu češtinu, ale s tím se smířím...alespoň pro začátek dokážu poznat, co je nové, páč to má anglickej název.
Jenom ještě všobecná otázka, aby obludný neználek něco zas nepokonil: Když teď budu chtít dělat v toolsetu např. rozhovory nebo předměty, mohu stále používat ten starej WB modul, dokud se nemodernizuje na ten s dvoujedničkovým CEPEM? Bude to server brát? Anebo bych si měl vytvořit radši úplně novej, co bych pro to potřeboval, aby fzungoval, jak má? Jen ho založit?
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Re: patch 1.69
No mě ta čestina fachá a fachá i ten tool (thx Kúčo), takže si asi brzy pošlu úpravu zbroje Žorži 
Jen zatim dumám nad tim, jestli jsem nahrál dobře všechny haky, páč u úpravy zbraní (aspoň teda obouručák) mám podezřele málo možností a rozhodně tam neni můj oblíbenej vzhled.
Taky mohli ten patch načasovat trochu lépe, s palachem beru už tak strašně málo featů a stejně tak skillpointů, bych si vzal jízdu na koni už dávno, teď kdyz si jí vezmu tak budu mít základní životně důležité featy až na epic lvl a to je s mojim stylem hraní tak za půl roku
edit: koně vypadaj slušně
edit2: plánujete dát v dohledné době do stájí i jezdecké koně? Chtěl jsem v brzké době koně zakoupit, ale takhle bych raději počkal....
Jen zatim dumám nad tim, jestli jsem nahrál dobře všechny haky, páč u úpravy zbraní (aspoň teda obouručák) mám podezřele málo možností a rozhodně tam neni můj oblíbenej vzhled.
Taky mohli ten patch načasovat trochu lépe, s palachem beru už tak strašně málo featů a stejně tak skillpointů, bych si vzal jízdu na koni už dávno, teď kdyz si jí vezmu tak budu mít základní životně důležité featy až na epic lvl a to je s mojim stylem hraní tak za půl roku
edit: koně vypadaj slušně
edit2: plánujete dát v dohledné době do stájí i jezdecké koně? Chtěl jsem v brzké době koně zakoupit, ale takhle bych raději počkal....
Last edited by Shifter on 12:41 06. Aug 2008, edited 1 time in total.
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"
Re: patch 1.69
@Žorž:
Novej WB modul už je venku.
Novej WB modul už je venku.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: patch 1.69
Normálně v downloadu, z odkazu pro začínající WB? Viz: http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... f=19&t=447 Tak díky.
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Re: patch 1.69
Ja som si na novej verzii nic nove nevsimol,iba skill jazda na koni cc!
ale cestina mi ide v pohode ,zatial je vsetko alright az na to ze mam pocit ze sa nic nezmenilo
ale cestina mi ide v pohode ,zatial je vsetko alright az na to ze mam pocit ze sa nic nezmenilo
Re: patch 1.69
Noveho je tam toho dost, ale vela veci pribudne na server postupne. 
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.