Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015

Plánované i proběhlé srazy.

Moderators: DM, WB

User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015

Post by Rejty »

Pajule wrote:Hmmm devátý letní už jo? :D Nebudu říkat nic než mě ukamenujete, ale v práci nejsem a lidí koukam moc nebude a to se mně líbí :twisted: :oops:
Attachments
4634363-7399949873-aa285.jpg
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015

Post by Bahnak »

radekdnb wrote:Koukal jsem....z Loun to jezdí blbě :cry: :roll:
Louny - Praha, cca 1 hodina
Praha - Plzeň, 1 hodina max. Student Agency tam jezdí co půl hodiny ze Zličína za 80 kaček
Plzeň - Konstantinky, cca 1 hodina vláčkem

Případně s Kucikem, tě může nabrat v Práglu na pohodu, tzn. máš to max. hodinu do Práglu a pak superkárou až na místo.

Kdybych nebyl tou dobou ve Francii, tak bych dojel, bohužel špatné datum a výročí bitvy u Azincourtu si ujít nenechám.

PS: Pajule baví :-D
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
pavad
Bůh
Posts: 4064
Joined: 23:30 05. Dec 2010

Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015

Post by pavad »

Pajule wrote:... ale v práci nejsem a lidí koukam moc nebude a to se mně líbí :twisted: :oops:
Takhle veta objasnuje vse.

Ono cim mene je na srazu lidi, tim vice se takovy sraz Pajuli libi. Tzn. nejvice se ji libi kdyz uz na srazu neni nikdo jiny.

Coz se presne shoduje s vseobecnymi pozorovanimi, ktere se daji shrnout nasledovnym tvrzenim (opakovane dokazovanym): "Pravdepodobnost vyskytu Pajule na jakemkoli srazu se limitne blizi k nule. Pozn.: Srazem se rozumi setkani alespon dvou lidi."
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015

Post by KaTo »

pavad wrote:Coz se presne shoduje s vseobecnymi pozorovanimi, ktere se daji shrnout nasledovnym tvrzenim (opakovane dokazovanym): "Pravdepodobnost vyskytu Pajule na jakemkoli srazu se limitne blizi k nule. Pozn.: Srazem se rozumi setkani alespon dvou lidi."
Pozn. k pozn.: Přičemž jeden z těch dvou lidí je Pajule.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015

Post by Pajule »

Jste zlouni, jsem plachý tvor s nedostatkem času :D a uhm jo, nejlepší sraz je tak 5-6 lidí :mrgreen:
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015

Post by Rejty »

Jedou:
- Rejty, Theogil + Awadar, Krysák +1, Fredy, Fox + Viki, Sobik, Berserk + Fína, radekntb, Rudi + Lenka, Sváča + Klára, Kucik, Melvik, Krata + Jonny + 1, Ríša +1, Pepa48,

Možná:
- KaTo, Caehan, Theureg, Groll, Hassan, Kopajda
Tahle sestava platí? A z těch nerozhodnutých se už někdo rozhodl? Sraz je za chvíli, tak ať mám přehled, kolik lidí dorazí.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015

Post by KaTo »

Já jsem ještě na vážkách - pokud mi pajky (nebo někdo jiný) přispěje na benzín, tak se ukážu :twisted: . Mám teď nějak mělko do peněženky...hluboko do kapsy nebo jak se tomu říká :D . Ale třeba do tý doby vyhraju ve sportce! :D
P.S.
Přijel bych v pátek a odjel v sobotu až půjdete ke Krkovičkovi.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
radekdnb
Urozený
Posts: 1500
Joined: 19:58 10. Nov 2011
Location: Žatec

Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015

Post by radekdnb »

S hassanem pořád vymějšlíme....dáme vědět
Rau'nun Zau'ndar jeho čas opět přišel!!!
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...

Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech

Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí

Kde neni Krocák, tam se nechodí!!



Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Země je jiná forma pekla, a lidé jsou jeho démoni
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015

Post by igor »

Prošel jsem si celý vlákno abych zjistil, kolik lidí se ptalo jestli dorazim... ani jeden! Ale dost bylo přemlouvání, dorazim :D
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015

Post by Rejty »

radekdnb wrote:S hassanem pořád vymějšlíme....dáme vědět
Tak už jste něco vymysleli? Kucik by vás vzal z Prahy, tak koukejte dorazit :)
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015

Post by Rejty »

Rejty wrote:- Rejty, Theogil + Awadar, Krysák, Fredy, Fox + Viki, Berserk, Kucik, Melvik, Ríša +1, Pepa48, Kopajda, Čivi, Igor + Aleš
Modře označení zaplatili na účet, ostatní zaplatí na místě, už nic neposílejte. Kdyby chtěl ještě někdo na poslední chvíli dorazit, tak dejte vědět a přijeďte :wink:
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015

Post by Rejty »

Budu od 16,30 na tábořišti.
Vedoucí týmu Thalie
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015

Post by Krysak »

Za neúčast se opravu omlouvám. Po včerejších hádkách o možnst vycestovat jsem to zakončil, že nebudeme o ničem diskutovat a že jedu. Ráno jsem se v 7 hodin probudil a zjistil jsem, že jsem doma jen s dětmi a na stole byl vzkaz, že at si teda jedu, ale at nezapomenu na děti, že ona jede za kamaradkou, protože na rozdil ode mne neměla volno už 4 roky a 5 měsíců. Mladsí dceři je jen 18 ěsíců a cestu 3 hodiny v autě by nerozdýchala, starší vyřikoval, že jedem.
Tak jsem si udělal hezky den s dětmi a opravil k tomu počítače a další věci. Maminka se vrátila o půl osmé. Dobře naladěná a spokojená, že si to musíme zopakovat.....

Všechny náklady spojené s mou neučastí zaplatím ve výši 200% ztráty.

Moc se všem omlouvám.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015

Post by Rejty »

Hlásím úspěšný návrat, děkuji všem za účast, bylo to super, i když nebylo tolik lidí :)

Teď se naložit do vany, vyspat kocovinu a ošetřit zranění :D

Na fotkách zapracuji v dohledné době 8)
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Fox
Nováček
Posts: 28
Joined: 21:23 22. Dec 2012
Location: Plzeň
Contact:

Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015

Post by Fox »

Sraz byl super díky všem, za parádní víkend.
Hlavně už jenom díky tomu, že se stala nečekaná věc. Večer dorazila i Pajky a to by chtělo pochvalu před nastoupenou jednotkou a fanfáry. :D
Last edited by Fox on 16:33 26. Jul 2015, edited 1 time in total.
Chiara Issell - Kněžka srdcem i duší
Quisys Morsen - Síla a svaly sester Morsenových
Akinyi Al-Dali - Mladá impulsivní čarodějka
Post Reply