Pajule wrote:Hmmm devátý letní už jo?Nebudu říkat nic než mě ukamenujete, ale v práci nejsem a lidí koukam moc nebude a to se mně líbí
![]()
Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Vedoucí týmu Thalie
Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Louny - Praha, cca 1 hodinaradekdnb wrote:Koukal jsem....z Loun to jezdí blbě![]()
Praha - Plzeň, 1 hodina max. Student Agency tam jezdí co půl hodiny ze Zličína za 80 kaček
Plzeň - Konstantinky, cca 1 hodina vláčkem
Případně s Kucikem, tě může nabrat v Práglu na pohodu, tzn. máš to max. hodinu do Práglu a pak superkárou až na místo.
Kdybych nebyl tou dobou ve Francii, tak bych dojel, bohužel špatné datum a výročí bitvy u Azincourtu si ujít nenechám.
PS: Pajule baví
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Takhle veta objasnuje vse.Pajule wrote:... ale v práci nejsem a lidí koukam moc nebude a to se mně líbí![]()
Ono cim mene je na srazu lidi, tim vice se takovy sraz Pajuli libi. Tzn. nejvice se ji libi kdyz uz na srazu neni nikdo jiny.
Coz se presne shoduje s vseobecnymi pozorovanimi, ktere se daji shrnout nasledovnym tvrzenim (opakovane dokazovanym): "Pravdepodobnost vyskytu Pajule na jakemkoli srazu se limitne blizi k nule. Pozn.: Srazem se rozumi setkani alespon dvou lidi."
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Pozn. k pozn.: Přičemž jeden z těch dvou lidí je Pajule.pavad wrote:Coz se presne shoduje s vseobecnymi pozorovanimi, ktere se daji shrnout nasledovnym tvrzenim (opakovane dokazovanym): "Pravdepodobnost vyskytu Pajule na jakemkoli srazu se limitne blizi k nule. Pozn.: Srazem se rozumi setkani alespon dvou lidi."
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Jste zlouni, jsem plachý tvor s nedostatkem času
a uhm jo, nejlepší sraz je tak 5-6 lidí 
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Tahle sestava platí? A z těch nerozhodnutých se už někdo rozhodl? Sraz je za chvíli, tak ať mám přehled, kolik lidí dorazí.Jedou:
- Rejty, Theogil + Awadar, Krysák +1, Fredy, Fox + Viki, Sobik, Berserk + Fína, radekntb, Rudi + Lenka, Sváča + Klára, Kucik, Melvik, Krata + Jonny + 1, Ríša +1, Pepa48,
Možná:
- KaTo, Caehan, Theureg, Groll, Hassan, Kopajda
Vedoucí týmu Thalie
Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Já jsem ještě na vážkách - pokud mi pajky (nebo někdo jiný) přispěje na benzín, tak se ukážu
. Mám teď nějak mělko do peněženky...hluboko do kapsy nebo jak se tomu říká
. Ale třeba do tý doby vyhraju ve sportce!
P.S.
Přijel bych v pátek a odjel v sobotu až půjdete ke Krkovičkovi.
P.S.
Přijel bych v pátek a odjel v sobotu až půjdete ke Krkovičkovi.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
S hassanem pořád vymějšlíme....dáme vědět
Rau'nun Zau'ndar jeho čas opět přišel!!!
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...
Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech
Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí
Kde neni Krocák, tam se nechodí!!
Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...
Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech
Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí
Kde neni Krocák, tam se nechodí!!
Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Země je jiná forma pekla, a lidé jsou jeho démoni
Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Prošel jsem si celý vlákno abych zjistil, kolik lidí se ptalo jestli dorazim... ani jeden! Ale dost bylo přemlouvání, dorazim 
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Tak už jste něco vymysleli? Kucik by vás vzal z Prahy, tak koukejte dorazitradekdnb wrote:S hassanem pořád vymějšlíme....dáme vědět
Vedoucí týmu Thalie
Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Modře označení zaplatili na účet, ostatní zaplatí na místě, už nic neposílejte. Kdyby chtěl ještě někdo na poslední chvíli dorazit, tak dejte vědět a přijeďteRejty wrote:- Rejty, Theogil + Awadar, Krysák, Fredy, Fox + Viki, Berserk, Kucik, Melvik, Ríša +1, Pepa48, Kopajda, Čivi, Igor + Aleš
Vedoucí týmu Thalie
Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Budu od 16,30 na tábořišti.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Za neúčast se opravu omlouvám. Po včerejších hádkách o možnst vycestovat jsem to zakončil, že nebudeme o ničem diskutovat a že jedu. Ráno jsem se v 7 hodin probudil a zjistil jsem, že jsem doma jen s dětmi a na stole byl vzkaz, že at si teda jedu, ale at nezapomenu na děti, že ona jede za kamaradkou, protože na rozdil ode mne neměla volno už 4 roky a 5 měsíců. Mladsí dceři je jen 18 ěsíců a cestu 3 hodiny v autě by nerozdýchala, starší vyřikoval, že jedem.
Tak jsem si udělal hezky den s dětmi a opravil k tomu počítače a další věci. Maminka se vrátila o půl osmé. Dobře naladěná a spokojená, že si to musíme zopakovat.....
Všechny náklady spojené s mou neučastí zaplatím ve výši 200% ztráty.
Moc se všem omlouvám.
Tak jsem si udělal hezky den s dětmi a opravil k tomu počítače a další věci. Maminka se vrátila o půl osmé. Dobře naladěná a spokojená, že si to musíme zopakovat.....
Všechny náklady spojené s mou neučastí zaplatím ve výši 200% ztráty.
Moc se všem omlouvám.
Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Hlásím úspěšný návrat, děkuji všem za účast, bylo to super, i když nebylo tolik lidí 
Teď se naložit do vany, vyspat kocovinu a ošetřit zranění
Na fotkách zapracuji v dohledné době
Teď se naložit do vany, vyspat kocovinu a ošetřit zranění
Na fotkách zapracuji v dohledné době
Vedoucí týmu Thalie
Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Sraz byl super díky všem, za parádní víkend.
Hlavně už jenom díky tomu, že se stala nečekaná věc. Večer dorazila i Pajky a to by chtělo pochvalu před nastoupenou jednotkou a fanfáry.
Hlavně už jenom díky tomu, že se stala nečekaná věc. Večer dorazila i Pajky a to by chtělo pochvalu před nastoupenou jednotkou a fanfáry.
Last edited by Fox on 16:33 26. Jul 2015, edited 1 time in total.
Chiara Issell - Kněžka srdcem i duší
Quisys Morsen - Síla a svaly sester Morsenových
Akinyi Al-Dali - Mladá impulsivní čarodějka
Quisys Morsen - Síla a svaly sester Morsenových
Akinyi Al-Dali - Mladá impulsivní čarodějka