úvodní lokace, neodebrání default NWN věcí

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
darmonlor
Nováček
Posts: 22
Joined: 10:55 28. Jul 2008
Location: Praha

úvodní lokace, neodebrání default NWN věcí

Post by darmonlor »

U nové postavy Ael'kacha N'Abarn mi zezačátku nebyly odebrány defaultní NWN věci a nedostal jsem počáteční sumu peněz.

Abych s tím nemusel obtěžovat DM, vyřeším to přeházením výbavy (a zahozením NWN přebytku) od jiné nově založené postavy kterou jsem nechal u strážce modulu protože měla špatné jméno (N'abarn, fuj, dám si facku)…

EDIT: Předměty vyhozeny.
Locked