Další věc se týká lokací, třeba v budovách.... Všechny budovy na které jsem narazil, bez ohledu jestli je v nich nějaká místnost udělaná či ne, nejdou v případě zamčení odemknout zlodějovou schopností. Je to trochu smutné, protože tím se zlodějova schopnost degraduje na pouhé truhly, na které se nemá obvykle jako nízký lvl šanci dostat.
Tak děkuji za info. Nicméně propadám s tímto pocitu, že tento server je udělaný pouze pro "slušné" postavy a pokud by někdo chtěl dělat zloděje tak jenom aby byl v partě někdo, kdo umí vybírat truhly a odstraňovat pasti. Ale to dělá jenom část zlodějů, někteří se třeba nehnou z města a to pak bohužel nejde úplně rozvinout jeho schopnosti a jde to šeredně pomalu.
Ps: nerozumím tak docela tomu, proč se nesmí krást předměty obchodníkům... Jestli by to dělalo chyby v systému, tak snad, ale stejně... Obchodníci vydělávají peníze aby je zloděj ukradl, ne?
Tak děkuji za případné odpovědi, jsem tu vážně nový a nemám koho kdo by mi to objasnil...