Jak som si už skorej stihol všimnúť, naše zbrane ,zbranky,zbraničky nám po update zostali akesi hanblivé a nechcú sa ukázať na zádach.
A neviem prečo si mykám..možno si nemykám,možno je nás viac s podobným problémom
D.E.Z - dynamické efekty zbraní
Re: D.E.Z - dynamické efekty zbraní
Jop, nejak nefungujou. Nevim, asi je presmahnul nejakej hak.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: D.E.Z - dynamické efekty zbraní
Jupííí
už fungujou
Dokonca sa mi zobrazili ako duchovi v podsvetí...no fakt!
Ja do podsvetia zavítam trocha častejšie než je zdravé ale čo už...od minula si tam pravidelne nosím aj zbrane
Dokonca sa mi zobrazili ako duchovi v podsvetí...no fakt!
Ja do podsvetia zavítam trocha častejšie než je zdravé ale čo už...od minula si tam pravidelne nosím aj zbrane