OPRAvENO: Království - východní pobřeží - rybářská osada
OPRAvENO: Království - východní pobřeží - rybářská osada
Nefunkční přechod do skalního hřbitova
PUF!
Re: Království - východní pobřeží - rybářská osada
Nic se neopravovalo, modul je stále stejný.. asi náhodný bug.kokosak wrote:Nefunkční přechod do skalního hřbitova
Nebo nějaká protikvětušková ochrana
Na vyžádání.
Re: Království - východní pobřeží - rybářská osada
Inu, možná se nic neměnilo, ale teď (i po restartu) je tam přechod, který nikam nevede. Nenahrálo se něco s duplicitním tagem?
PUF!
Re: Království - východní pobřeží - rybářská osada
já nic neměnila, nic nenahrávala.. jon má ze 14. nahraný lokace pro DM.. Jon za to může!kokosak wrote:Inu, možná se nic neměnilo, ale teď (i po restartu) je tam přechod, který nikam nevede. Nenahrálo se něco s duplicitním tagem?
Na vyžádání.
Re: Království - východní pobřeží - rybářská osada
Duplicitní tag by portnul aspoň na jedno místo. Tohle je divný.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Království - východní pobřeží - rybářská osada
No, on se Jon tou jeho lokací přesně třefil tak, že přepsal lokaci těch pohřebních jeskyní kam vede průchod. Takže teď by to už mělo fungovat ok.
Na vyžádání.