chtel bych fakt vsechny hrace durazne upozornit, ze povolavat nestvury v lokacich, kde je vysoky pohyb hracu neni moc dobry...
vyvolat mantikoru (nebo co to bylo, vypadalo to jak mantikora, ale navic to melo srazeni) na ceste kousek od ivory je uzasny napad, zvlast kdyz se pak nepovede ovladnout a nekdo na ni nahodou narazi
tohle mily setkani skoncilo smrti nekolika domobrancu (ktery nejsou zrovna zadny orezavatka a jen tak neco je nesunda) v ivory a nakonec i jedny postavy