povolani

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Aznar
Šlechtic
Posts: 379
Joined: 07:49 03. Jul 2007

povolani

Post by Aznar »

uz se to tu jednou resilo, ale asi je treba to pripomenout znova :?
chtel bych fakt vsechny hrace durazne upozornit, ze povolavat nestvury v lokacich, kde je vysoky pohyb hracu neni moc dobry...
vyvolat mantikoru (nebo co to bylo, vypadalo to jak mantikora, ale navic to melo srazeni) na ceste kousek od ivory je uzasny napad, zvlast kdyz se pak nepovede ovladnout a nekdo na ni nahodou narazi :x
tohle mily setkani skoncilo smrti nekolika domobrancu (ktery nejsou zrovna zadny orezavatka a jen tak neco je nesunda) v ivory a nakonec i jedny postavy :evil:
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
User avatar
Freddy
Obyvatel
Posts: 109
Joined: 14:52 28. Apr 2007
Location: Plzeň

Re: povolani

Post by Freddy »

1 Sfinga = 1 zemědělec + 3 krávy + 3 Domobranci + Šermína .


:|
Šermína Prstokládková


BON PARI
Filled hard boiled candy with fruit flavours.
User avatar
darmonlor
Nováček
Posts: 22
Joined: 10:55 28. Jul 2008
Location: Praha

Re: povolani

Post by darmonlor »

Freddy wrote:1 Sfinga = 1 zemědělec + 3 krávy + 3 Domobranci + Šermína .


:|
aneb, 8:0 pro podtemno.
Aznar
Šlechtic
Posts: 379
Joined: 07:49 03. Jul 2007

Re: povolani

Post by Aznar »

darmonlor wrote: aneb, 8:0 pro podtemno.
8:1, terner tu mrchu zabil :wink:

ok, pokud to byla cilena akce, tak se to da aspon trochu omluvit...
jenom bych byl opatrny s tim, jestli to delat nekde pobliz civilizace, prece jenom utok na vesnici (byť neprimy), by nemel probehnout bez dohledu DM
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
User avatar
Freddy
Obyvatel
Posts: 109
Joined: 14:52 28. Apr 2007
Location: Plzeň

Re: povolani

Post by Freddy »

darmonlor wrote:
Freddy wrote:1 Sfinga = 1 zemědělec + 3 krávy + 3 Domobranci + Šermína .


:|
aneb, 8:0 pro podtemno.

Už se těším až budu na vyšších level chodit do Podtemna pokládat Smrtící Elektriku na dveře.
(Samozřejmě RP zabaleno). Bude to ta príma zábava.


:?
Last edited by Freddy on 15:14 10. Aug 2008, edited 1 time in total.
Šermína Prstokládková


BON PARI
Filled hard boiled candy with fruit flavours.
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: povolani

Post by Krata »

Hele.. podtemno to třeba taky nemuselo bejt, že tam máte mágy co si nedávaj pozor nesvádějte na skvěle organizované a mocné podtemno :)
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Aznar
Šlechtic
Posts: 379
Joined: 07:49 03. Jul 2007

Re: povolani

Post by Aznar »

Krata wrote:Hele.. podtemno to třeba taky nemuselo bejt, že tam máte mágy co si nedávaj pozor nesvádějte na skvěle organizované a mocné podtemno :)
ja netvrdim, ze to bylo podtemno, jenom to tak vyplynulo z vyjadreni hrace podtemna :wink:
taky sem tenhle post zakladal z duvodu, ktery naznacujes ty, az nasledne kdyz se ozval darmonlor se zacalo resit, ze to mohl byt umysl a ne jenom nahodne neovladnuti povolaneho

edit: a pokud to nebyl umysl, tak potom nechapu proc sem darmonlor vubec neco psal, kdyz by to bylo dost OT
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
User avatar
darmonlor
Nováček
Posts: 22
Joined: 10:55 28. Jul 2008
Location: Praha

Re: povolani

Post by darmonlor »

Aznar wrote:
Alespoň co já vím, cílená akce to nebyla. Omlouvám se za OT, ale pobavilo mě jak si tam vystačíte sami (byla to parafráze na jeden známý cikánský vtip)

Jinak k tématu - tohle je vždycky nepříjemná věc a i na EQ se to řešilo mnohokrát. Tvorové takové síly by se měli vyvolávat výhradně přímo na místě určení, daleko od města (pokud to není obsahem zákoníku, bylo by dobré to po této zkušenosti zařadit a třeba i někdy při příštím porušení uspořádat Q na nalezení a obět... Err... potrestání viníka.)
Aznar
Šlechtic
Posts: 379
Joined: 07:49 03. Jul 2007

Re: povolani

Post by Aznar »

darmonlor wrote:Alespoň co já vím, cílená akce to nebyla.
ja taky hned od zacatku vychazel z toho, ze to byla neci nesikovnost, akorat tvuj prispevek to posunul trochu nekam jinam :wink:

kazdopadne by se aspon ten kdo to udelal (a nemam ani podezreni, tak nikoho neobvinuju ) mel zamyslet a priste povolavat v mene frekventovanych lokacich, ted to skoncilo uplne zbytecnou smrti postavy :?
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: povolani

Post by DenGrasse »

Aznar wrote:8:1, terner tu mrchu zabil
pokud chápu Darmovu ideu, tak 9:0 pro Podtemno :mrgreen:
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
darmonlor
Nováček
Posts: 22
Joined: 10:55 28. Jul 2008
Location: Praha

Re: povolani

Post by darmonlor »

DenGrasse wrote:
Aznar wrote:8:1, terner tu mrchu zabil
pokud chápu Darmovu ideu, tak 9:0 pro Podtemno :mrgreen:
Nee, mrcha byla vyvolaná, tudíž ve skutečnosti nezemřela. Škoda, ale i tak je to slušné skóre.
Locked