Hospůdka na Vyšehradě
Hospůdka na Vyšehradě
S několika lidma, který můžete potkat i na Thalii se celkem pravidelně v pátek či sobotu scházíme na Vyšehradě v hospodě Na hradbách. Nechcete se někdo stavit? Nabídnouti lze pivko, klobásy, prostě všechno co člověk potřebuje a k tomu posezení venku s nádhernym výhledem.
hh a co mam vraviet ja?
inac bych hned dosel 
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Postnu sem můj topic z jiného fóra pro úplnost:
Nechcete se někdo připojit a posedět v malebné hospůdce s kamarádem zrzavé barvy či podle chuti, pro neobčanky rozlejvaná kofola a grilovany poutky pro všechny.
Místečko je v Praze na Vyšehradě, sedí se venku.
Doprava jest třebas šalinou 3,7,16 na zastavku Výtoň a pak do kopce, nebo šalinou 7,18,24 (myslim že tak do poloviny Července je úsek Albertov, Ostrčilovo náměstí, Náměstí Bratří synků rozkopaný, jezdí tam nahradní autobusy) na Ostrčilovo náměstí a pak zas do kopce a nebo metrem C na Vyšehrad a pak z kopečka.
Pro lepší navigaci přiložena mapka zlatokopa neznámého, který hledal poklad národa českého...

Jak kontaktovati náš mužeš, kdyby připojit ses chtěl(a)
tak buďto do kouzelné krabičky, která se ICQ menuje nacvakáš kouzelné formule v podobě 332213426 a na druhé straně se projeví osoba moje a nebo na PM se ozveš.
Srázek plánuje se jak bude se nám chtít po ICQ a nebo telefonním spojením v kterém jadro je. Takže žádnej stres, vše se v čas dozvíš.
A co se probírat bude? Všechno co u zlatého moku se stihne, o hraní naší oblíbené hry, o krásách světa, které nám přináší sluníčko a tak dál...tak nač čekat.
Nechcete se někdo připojit a posedět v malebné hospůdce s kamarádem zrzavé barvy či podle chuti, pro neobčanky rozlejvaná kofola a grilovany poutky pro všechny.
Místečko je v Praze na Vyšehradě, sedí se venku.
Doprava jest třebas šalinou 3,7,16 na zastavku Výtoň a pak do kopce, nebo šalinou 7,18,24 (myslim že tak do poloviny Července je úsek Albertov, Ostrčilovo náměstí, Náměstí Bratří synků rozkopaný, jezdí tam nahradní autobusy) na Ostrčilovo náměstí a pak zas do kopce a nebo metrem C na Vyšehrad a pak z kopečka.
Pro lepší navigaci přiložena mapka zlatokopa neznámého, který hledal poklad národa českého...
Jak kontaktovati náš mužeš, kdyby připojit ses chtěl(a)
tak buďto do kouzelné krabičky, která se ICQ menuje nacvakáš kouzelné formule v podobě 332213426 a na druhé straně se projeví osoba moje a nebo na PM se ozveš.
Srázek plánuje se jak bude se nám chtít po ICQ a nebo telefonním spojením v kterém jadro je. Takže žádnej stres, vše se v čas dozvíš.
A co se probírat bude? Všechno co u zlatého moku se stihne, o hraní naší oblíbené hry, o krásách světa, které nám přináší sluníčko a tak dál...tak nač čekat.
Last edited by OneIceOne on 11:06 21. Jun 2007, edited 1 time in total.
Pauza výkonu DM: 1 - 8. 9.
Já jenom přihodim že až se budem hledat na místě tak k přesné navigaci bude nejlepší použití telefonu a tak přikládám svý číslo: 721 662 553. Pak se jen stačí ozvat, oznámit polohu a počkat na vyzvednutí (pokud už nikdo nebude schopnej volajícího vyzvednout pokusíme se popsat svojí pozici a vzhled
)