mně to píše tohle:Dragon Soul wrote:Padlo mi to a vypisuje se mi že je server offline...sem sám nebo je server opravdu off?
http://clip2net.com/s/3iNTLm9
mně to píše tohle:Dragon Soul wrote:Padlo mi to a vypisuje se mi že je server offline...sem sám nebo je server opravdu off?
To jsem byla asi já. Pardon.NesQe wrote:sice mu to párkrát spadlo během načítání, ale nakonec najel.
Jo, prý je modul poškozen, už to nahrávam... tak nevim co se s tim zase stalo.Goran wrote:Server nechce najet. Načítá se neustále znovu a znovu.
to je v haji clovek si ani po odpoledni nemuze zahratkokosak wrote:Poslušně hlásim, že nám zas kilnulli připojení k serveru.