Simon, raznar , Cha´kokh a jeden novacek a vsem se nam vratili veci tak na cca 3 hodiny pred odpojenim. (vzdy predtim to bylo tak cca 10min)
Me tech par (par = 2 kdybyste nevedeli
Ale jinak se to mohlo stat i lidem, co se pak uz nepripojili.. vim ze pred tim vynucenym restartem nas tam bylo aspon 8. tak jen tak, at kdyz vite, ze vam neco zmizelo, tak at se neobracite jinde , nez sem.