Nápady to nejsou špatný, ale je třeba vycházet z možností systému.
1. Nepřijdou mi moc reálný různý rychlosti pohybu. Je jen určité rozmezí rychlostí, kdy kůň vypadá, že nějak rozumně běží, jindy vypadá dost divně.
2. Není možné měnit nosnost postavy - je pevně vázaná na sílu.
3. Stále se mluví o tom, že byl-li by inventář u koně, nebyl by persistentní.
Koňe
Re: Koňe
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Koňe
asi jsi pochopil, že nenamítám nic k tomu, KDO mulu používá, ale PROČ. Putuji-li po světě s nákladem (vezu balík, náklad, zásoby) je jedno jestli jsem dobrodruh, zlodruh či podruh. Mluvil jsem o tahání mul do dungů (trochu to připomíná návštěvu diskošky, před kterou si zaparkuješ motorkuShifter wrote:Možná na tom něco málo k zamyšlení je, s tím pachem, ale vůbec nechápu, proč by dobrodruh nemohl používat mulu. Myslím, že hlavně ty muly jsou pro dobrodruha křižujícího svět, pohodlně si provaz přiváže k sedlu a naloží si na ní právě tu možnou korist, obchodník ať si pořídí ten trakař a soumara na tahaní.....
Možná by stačilo přidat do některých lokací pravděpodobnost, že se mula zjančí a uteče.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Koňe
coz mi pripomina, nezda se vam, ze po tom patchi 1.69 hra pada casteji, nez predtim ??Morendred wrote:Me by ta ne persistentnost nevadila, ovsem za predpokladu, ze nebude padat servr. Dokonce by to bylo lepsi, protoze tam pujdou dat i upravene veci a vsechno ostatni co trezor znici.
A jinak k topicu:
Stejna rychlost pro vsechny kone (kvuli animacim)
inventar tedy jo, ale bez perzistence (po zakoupeni sedla) , nosnost tak do 500, at to neni jak mula.
Nebo udelat celkovou nosnost kone 1000 s tim, ze se bude pocitat i to, kolik ma u sebe postava a ze samotne telo vazi tak 100 liber u malych, 150 u strednich a 200 liber u velkych (half orc) postav.
jinka featy na pouzivani zbrani na koni.. proc ne?? kdyz uz je tam patch ma.. pak bude mit i to novy povolani poradnej vyznam, protoze tech featu tam ma dost a taky nejake ty vyhody na konich.
A zase se craftí...
Re: Koňe
Mimochodem chci se zeptat jestli budou nekdy animace na nasedani a sesedani z kone, pripadne by se sedlo mohlo zobrazovat na koni porad, vzdyt je prece blbost aby nekdo osedlaval kone pokazde kdyz naseda kdyz je to treba s odstupem minuty nebo tak...a jeste jestli se nekdy bude zobrazovat i plast postavy - je to otrava porad si ho opet nahazovat...
Asshen Shugarr "Drakobijce" - bojovnik oslehany plameny mnoha bitev, neformalni brucoun, nekdy dost naladovy se zalibou v nejapnych zertech, boji, kriku umirajicich a krvi ..
Esstarriol Eldarrhean - moudry carodej z lesu Prahvozdu bojujici proti temnym silam, patrajici po vrazich svych rodicu.
Esstarriol Eldarrhean - moudry carodej z lesu Prahvozdu bojujici proti temnym silam, patrajici po vrazich svych rodicu.
Re: Koňe
Sedlo bych na koni určitě nechal. Animace nasedání a sesedání určitě.
Pláště jsou velká pomsta hráčům nwn. Ty si prostě vždycky a za všech okolností dělaj co chtěj.
Pláště jsou velká pomsta hráčům nwn. Ty si prostě vždycky a za všech okolností dělaj co chtěj.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Koňe
no moj navrh je: dat moznost kupit nejaku tu brasnu, ktora by bola perzistentna, a jej velkost cca ako boli napr. zazracne batohy pred wipem (len na take zakladne vybavenie do divociny
), viac by to ani nemuselo byt a max nosnost tak 100-150. Mne by sa pacilo, keby som si na toho kona mohol nalozit stan, deku, nejake jedlo a vody, pripadne nejake drobnosti (bylinky, huby a tak). Podla mna
to nemusi mat inventar jak mula, ale zas si mylim ze perzistencia by bola
vhodna hlavne z dovodu nahleho resetu alebo ked clovek v zapale hry pozabudne na reset a tym padom by prisiel o to co by tam bolo nalozene. a mohlo by to stat cca 10 000 zlt.
tot vse
to nemusi mat inventar jak mula, ale zas si mylim ze perzistencia by bola
vhodna hlavne z dovodu nahleho resetu alebo ked clovek v zapale hry pozabudne na reset a tym padom by prisiel o to co by tam bolo nalozene. a mohlo by to stat cca 10 000 zlt.
tot vse
Luthien Thiudien - bardka tulajuca sa po Thalii
Lilienn Wood - trochu netradicna knazna boha Lothiana
Lazhar z mrtveho lesa - prestrihany druid milujuci zvieratka, ked su tak trochu mrtve
acc in game: black_smith
Lilienn Wood - trochu netradicna knazna boha Lothiana
Lazhar z mrtveho lesa - prestrihany druid milujuci zvieratka, ked su tak trochu mrtve
acc in game: black_smith