Rybařina to je dřina, u vody je vždycky prima!

Cokoliv co vás napadne.

Moderators: DM, WB

Post Reply
Paulus
WB Thalie
Posts: 1495
Joined: 06:49 17. Apr 2012

Rybařina to je dřina, u vody je vždycky prima!

Post by Paulus »

Trošku z nudy mě napadlo založit tenhle topic, protože mne zajímá jak to máme na Thalii s rybáři (real life samozřejmě :D ). Sem na to sám nebo tu je ještě někdo? (je mi jedno jestli kaprař, feedrař, muškař, vláčkař nebo plavačkář atd.).
Victor Zručný - Nové obzory, nová dobrodružsví a hlavně - nové sny
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Rybařina to je dřina, u vody je vždycky prima!

Post by KaTo »

...kapříci na kříž se taky počítaj jako rybaření? :lol:

P.S.
Párkrát jsem s někým u vody byl a osobně jsem i podsekával ryby há(č)kem ve výpusti pod přehradou :D :lol: . Tak to budu dle tvého dělení asi rybář sekáč :mrgreen: . Pamatuju, že vzduch měl smrtících 40° stupňů a voda neméně smrtící 4°. Ale vylovená štička (pokud mě paměť neklame) na grilu byla výborná (i když dost možná za to mohla společnost a pivo :lol: :lol: ).

Jinak obecně mi ryby většinou smrdí za živa i po smrti, u vody je akorát tak zima s komáry a ve vodě mokro s ostrými šutry :lol: .
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Paulus
WB Thalie
Posts: 1495
Joined: 06:49 17. Apr 2012

Re: Rybařina to je dřina, u vody je vždycky prima!

Post by Paulus »

KaTo wrote:...kapříci na kříž se taky počítaj jako rybaření? :lol:

P.S.
Párkrát jsem s někým u vody byl a osobně jsem i podsekával ryby há(č)kem ve výpusti pod přehradou :D :lol: . Tak to budu dle tvého dělení asi rybář sekáč :mrgreen: . Pamatuju, že vzduch měl smrtících 40° stupňů a voda neméně smrtící 4°. Ale vylovená štička (pokud mě paměť neklame) na grilu byla výborná (i když dost možná za to mohla společnost a pivo :lol: :lol: ).

Jinak obecně mi ryby většinou smrdí za živa i po smrti, u vody je akorát tak zima s komáry a ve vodě mokro s ostrými šutry :lol: .
Člověk si tak říká jestli je ti vůbec něco svaté....ne není :shock: Možná až pojedu na žraloky tak tě vezmu sebou. Jako nástrahu :twisted:
Victor Zručný - Nové obzory, nová dobrodružsví a hlavně - nové sny
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Rybařina to je dřina, u vody je vždycky prima!

Post by Radim »

Ryby obecně Kato nesmrdí ani živý ani mrtvý, měl by jsi změnit dodavatele :mrgreen:

Jo o rybaření jsem snil jako malej a není tomu jinak ani teď. Zatím jsem byl jen jednou, ale i tak mě to chytlo a těším se na další vejlet. Do jara mám povolenku a výbavu, pak už jen trpělivost a někoho koho to baví taky.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Paulus
WB Thalie
Posts: 1495
Joined: 06:49 17. Apr 2012

Re: Rybařina to je dřina, u vody je vždycky prima!

Post by Paulus »

Radim wrote:Ryby obecně Kato nesmrdí ani živý ani mrtvý, měl by jsi změnit dodavatele :mrgreen:

Jo o rybaření jsem snil jako malej a není tomu jinak ani teď. Zatím jsem byl jen jednou, ale i tak mě to chytlo a těším se na další vejlet. Do jara mám povolenku a výbavu, pak už jen trpělivost a někoho koho to baví taky.
Pokud máš nějakou řeku nedaleko tak to pro tebe bude velké plus akorát na řeku je potřeba trošku řádnější výbava než na stojáky. Klasická kaprařina, feeder? Nebo jak plánuješ lovit?
Victor Zručný - Nové obzory, nová dobrodružsví a hlavně - nové sny
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
User avatar
Ikstremist
Měšťan
Posts: 163
Joined: 04:34 21. Mar 2010
Location: Psychedelict
Contact:

Re: Rybařina to je dřina, u vody je vždycky prima!

Post by Ikstremist »

Hm hm, jako bývalé DM a hráč... tady máš jed moji fotku z Brnahttp://www.mrk.cz/Data/Pics/2014/280/1098104_fef36.jpg
Všichni jsme výsledkem toho, o čem jsme přemýšleli.
PSYTRANCE POWER

Laelaan Caana
Paulus
WB Thalie
Posts: 1495
Joined: 06:49 17. Apr 2012

Re: Rybařina to je dřina, u vody je vždycky prima!

Post by Paulus »

Ikstremist wrote:Hm hm, jako bývalé DM a hráč... tady máš jed moji fotku z Brnahttp://www.mrk.cz/Data/Pics/2014/280/1098104_fef36.jpg
Čistá práce....super :)
Victor Zručný - Nové obzory, nová dobrodružsví a hlavně - nové sny
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
pavad
Bůh
Posts: 4064
Joined: 23:30 05. Dec 2010

Re: Rybařina to je dřina, u vody je vždycky prima!

Post by pavad »

Ikstremist wrote:Hm hm, jako bývalé DM a hráč... tady máš jed moji fotku z Brnahttp://www.mrk.cz/Data/Pics/2014/280/1098104_fef36.jpg
Tvar poznavam - ac je o par (=dost) let starsi nez jsem ji naposledy videl.

Ale porad nemohu najit znamky toho rybolovu dynamitovou patronou!!!
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Post Reply