OPRAVENO - Chyba! Síla kamenu je 0
OPRAVENO - Chyba! Síla kamenu je 0
Po smrti bosse se mi objevuje hláška "Chyba! Síla kamenu je 0". Dušičky nelapám, žádný kámen nemám a nikde sem nic nenastavoval.
PUF!
Re: Chyba! Síla kamenu je 0
Stalo se mi to už vícekrát, u různých bossů. Namátkou uvádím Jezevce u Ivory, Smaragdový pavouk v lokaci Doly, Stingera náčelníka v Kelu... u těch si to pamatuju. Stalo se tak u dvou až tří různých postav, ale žádná z nich není lapač dušíkokosak wrote:Po smrti bosse se mi objevuje hláška "Chyba! Síla kamenu je 0". Dušičky nelapám, žádný kámen nemám a nikde sem nic nenastavoval.
Re: Chyba! Síla kamenu je 0
To samé dnes na Mravenčí královně.
Re: Chyba! Síla kamenu je 0
Zbytečná hláška u generování boss lootu.
Opraveno.
Opraveno.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.