UZAVŘENO - Oslepení

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Assault
Poutník
Posts: 69
Joined: 16:57 13. Oct 2008

UZAVŘENO - Oslepení

Post by Assault »

Tulácký feat Oslepení nefunguje. Lze vybrat jako feat, ale v souboji není nijak patrné, že by si nepřátelé házeli proti oslepení.
Qoik a Frssk - koboldí komando
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Oslepení

Post by kucik »

Ostatní tulácké údery fungují? Vypisuje to do logu "Hod na oslepeni:" ?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Oslepení

Post by KaTo »

Pokud si dobře pamatuji, tak jsme tuhle chybku hlásili v minulosti (nefungoval tehdá žádný z tuláckých NT featů) a nebylo to opraveno. Takže stav trvá.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
Assault
Poutník
Posts: 69
Joined: 16:57 13. Oct 2008

Re: Oslepení

Post by Assault »

Jiné tulácké údery nemám, každopádně žádný hod to nevypisuje. Bude prosím v plánu nějaká oprava tohoto featu?

Předem díky
Qoik a Frssk - koboldí komando
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Oslepení

Post by kucik »

Zkoumam to. Pokud mi pomuzes alespon trosku pruznejsim odpovidanim nez jednou za deset dni, tak to pujde rychleji.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Kinkin
Poutník
Posts: 62
Joined: 21:10 08. Dec 2013

Re: Oslepení

Post by Kinkin »

KaTo wrote:Pokud si dobře pamatuji, tak jsme tuhle chybku hlásili v minulosti (nefungoval tehdá žádný z tuláckých NT featů) a nebylo to opraveno. Takže stav trvá.
Featy u tuláka nefungují ani teď ... Chtěl jsem napsat , že nefunguje oslepení, mrzačící a další,ale našel jsem si starší vlákno, takže patrně stav pořád trvá ...

Další věc, u dlouhého luku Dlouhá paže nefunguje skill navíc tupé zbraně zranění 1k6, nevypisuje ho v logu
taky na něm nefunguje boj na vzdálenost ... tupé zbraně ... takže je celkem k ničemu ....

Škoda, že jsem to nevěděl dřív ... reset postavy :)
"Vstupuji, když odcházím, já dobrodruh sám.
Nejsem maskou, kterou nosím ... však tváří v tvář stávám se jí ..."
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Oslepení

Post by Nalkanar »

Tupé jako fyzické se ti nevypíše zvlášť. Nemáš celkově vyšší dmg?

A dřívější postoj dřívějších DM byl, pokud vezmeš nefungující feat, tak ti ho vymění. Zkus se radši zeptat.
PS: mrzačící pokud vím funguje v pořádku, protože je to vanilla.
.
User avatar
Kinkin
Poutník
Posts: 62
Joined: 21:10 08. Dec 2013

Re: Oslepení

Post by Kinkin »

Dmg nevím, min 2-3 úrovně ho mám právě stejné 17-20-24 i po výměně "obyč. luku za Dlouhou paži. Spíš jsem si myslel, že je to bonus k zranění tz. zák. zranění lukem+bonus šípu+1k6 tupá zbraň. Už cca 4 úroveň používam 2 runový luk, jak říkáte.

Navíc Dlouhá paže by měla fungovat jako zbraň na blízko, i když je to luk. Proto "prodloužená" paže. Má skill zranění navíc v boji na dálku ...tupé zranění ... spíš jde o to zasáhnout mobíka na dálku a oslepit ho utišit nebo krvácet .To právě nejde. Oslepení jsem zkoušel aj s katanou a krátkym mečem, taky nic.
"Vstupuji, když odcházím, já dobrodruh sám.
Nejsem maskou, kterou nosím ... však tváří v tvář stávám se jí ..."
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Oslepení

Post by Nalkanar »

Kinkin wrote:Featy u tuláka nefungují ani teď ... Chtěl jsem napsat , že nefunguje oslepení, mrzačící a další,ale našel jsem si starší vlákno, takže patrně stav pořád trvá ...
Já jen zdůrazňoval, že mrzačení by mělo fungovat, bo je ze základního nwn. Zbytek (oslepení "a další") ne.
.
User avatar
Kinkin
Poutník
Posts: 62
Joined: 21:10 08. Dec 2013

Re: Oslepení

Post by Kinkin »

Tak Dlouhou paži, vzhledem nefunkčnosti boje na dálku a následných featů oslepení, krvácivé rány atd jsem za babku prodal, pořídil dlouhý luk Nolwe, tak uvidíme.

Snad se domluvím s Dm a vyměním nefukčné featy za jiné ...

Dneska jsem si udělal 2 úroveň samuraje a "nepřipsalo" mi feat Bouře úderů , což je myslím u samuraje krom Ki stěžejní záležitostí. Měla by se objevit aktiv. ikona, jak třeba rychlá střelba. Poradíte, nebo kouknete se na to?
"Vstupuji, když odcházím, já dobrodruh sám.
Nejsem maskou, kterou nosím ... však tváří v tvář stávám se jí ..."
Zedral
Obyvatel
Posts: 122
Joined: 19:01 18. Oct 2015

Re: Oslepení

Post by Zedral »

Kinkin wrote:Tak Dlouhou paži, vzhledem nefunkčnosti boje na dálku a následných featů oslepení, krvácivé rány atd jsem za babku prodal, pořídil dlouhý luk Nolwe, tak uvidíme.

Snad se domluvím s Dm a vyměním nefukčné featy za jiné ...

Dneska jsem si udělal 2 úroveň samuraje a "nepřipsalo" mi feat Bouře úderů , což je myslím u samuraje krom Ki stěžejní záležitostí. Měla by se objevit aktiv. ikona, jak třeba rychlá střelba. Poradíte, nebo kouknete se na to?

Nevím kde jsi to vyčetl, ale na foru samuraj odbornost bouře úderů nemá.. má ho shinobi a mnich, co já vím... Ki damage pokud ti funguje buď rád, u WM mi fungovalo snad do lvlu 10 a už nefunguje také...
Co se týká střelných zbraní, nerozumím řeči tvého kmene... :biggrin:
User avatar
JAH
Rytíř
Posts: 710
Joined: 17:59 25. Oct 2014

Re: Oslepení

Post by JAH »

Ahoj,

na vysvětlenou k luku Dlouhá paže:

Jediné v čem se luk odlišuje od ostatních bratrů a sestřiček je to, že dáváš tupé zranění na dálku. Toť vše. Žádná pesudo alternativa útoku na blízko, čili ti na něj nepůjde mrzačící úder, ani krvácivé rány, ani oslepení.

+ Mrzačící úder funguje tedy pouze se zbraní na blízko.
+ Krvácivé rány [tulák]

Požadavky
Tulák na 9. úrovni

Výhoda
Tulák má při zásahu 25% šanci, že začne nepřítel krvácet - za kolo utrpí 1 zranění za každé 3 úrovně Tuláka. Zasažený nepřítel může krvácení odolat, pokud uspěje v hodu na výdrž proti TO 10 + 1/2 úrovně Tuláka. Efekt trvá 2 kola za každých 5 úrovní Tuláka. Tuto schopnost nelze kombinovat se schopnostmi Oslepení nebo Utišení, v jednu chvíli lze mít aktivovanou jen jednu z těchto schopností. (zde pozor, takové krvácení může potvora vynegovat byť obyčejnou redukcí, jelikož se to bere jako fyzické zranění... také ta šance 25% není 100%, čili bych to testoval opravdu dlouho, než bych se přesvědčil, že to nefunguje)

+ Je dost možné, že ty tři Tulácké featy opravdu nefungují (Utišení, Krvácivé rány, Oslepení), čili jsem ochotný ti pomoci při výměně takového featu za jiný.
+ feat Bouře úderů není samurajův feat.
"Don Salieri je hodný člověk, který má hodně přátel, a těch, co ho zradili už moc není. Don Salieri je také lidumil, který lidem rád pomůže, když si za ním přijdou pro radu nebo pro pomoc, ale to samé Salieri očekává od nich. Někdy se může stát, že se don Salieri rozhodne, aby jeho nepřátelé zmizeli do jednoho."
User avatar
artaxas
Šlechtic
Posts: 347
Joined: 18:43 07. May 2009

Re: Oslepení

Post by artaxas »

včera jsem v aréně schválně testoval mrzačící úder - funguje.
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Oslepení

Post by KaTo »

Přesně tak. A vždy tomu tak bylo.
Vanila NWN tulácké featy fungují všechny.
Nové NT featy ani jeden.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Zedral
Obyvatel
Posts: 122
Joined: 19:01 18. Oct 2015

Re: Oslepení

Post by Zedral »

KaTo wrote:Přesně tak. A vždy tomu tak bylo.
Vanila NWN tulácké featy fungují všechny.
Nové NT featy ani jeden.
trochu mi to připomíná situaci s WM :-) ale tam nefungují ani něteré z vanila nvn... :P
Locked