Ja povedal by som svoj názor,ale už som zasa duchom inde...a teda v podsvetí ZAS!
Prvý krát to bolo za nejakú blbú cigánku ktorá neviem od kial nahabala tolko firebalow po kope.
Neskor sa zasa stretavam tentokrat s banditkou ktorá podobne na mna valí ohnive gule..a to boli veru gule za gulami...šak de sme.
Ok..už viem aká bude reakcia...mal som smolu, hmmm
I feel like im goin down