Temnota
Re: Temnota
To bývá chyba na straně uživatele. V gildě jsme chodili v 6ti lidech a jeden člověk s tím měl problém.
.
Re: Temnota
Pomaha reload - ten Tvou postavu toho oslepeni zbavi.XŠevyX wrote:A je nějaký recept jak to opravit .?
...
Nez probehne dalsi temnotou.
PS: Z osobnich pozorovani mi prislo ze je problem s warlock-temnotou. Lec to muze byt tim ze je jednim z nejcasteji pouzivanym kouzlem. Za temnotu sesilanou svym magem jsem nikdy problem nemel.
PPS: Wizard ultravision na ten slepotni bug z temnoty fungovalo...
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Re: Temnota
Kamarád tuším na nic nepřišel. Prostě temnota kdekoliv a měl ztemnělou pak celou lokaci. Asi problém grafiky, který těžko říct, zda jde odstranit.
Předpokládám, že klasický "TS bug", by Ševy rozlišil od "temnota způsobuje dlouhotrvající ztmavnutí všeho".
Předpokládám, že klasický "TS bug", by Ševy rozlišil od "temnota způsobuje dlouhotrvající ztmavnutí všeho".
.
Re: Temnota
Nalkanar wrote:Kamarád tuším na nic nepřišel. Prostě temnota kdekoliv a měl ztemnělou pak celou lokaci. Asi problém grafiky, který těžko říct, zda jde odstranit.
Předpokládám, že klasický "TS bug", by Ševy rozlišil od "temnota způsobuje dlouhotrvající ztmavnutí všeho".
Já mám čas od času podobný problém... v standard nvn i na jiných persist. světech se temnota, pokud jste v ní nestáli zobrazovala jako poměrně jasně definovaná koule, která byla "zvenku" vidět a do ní vidět nebylo. Tady tomu tak není. Jinak mi přijde, že to není problém pouze u temnoty warlocka, ale i u vraha, co já vím. Je pravda to co píše pavad o ultravidění to jaksi oklikou řeší problém... Ale čas od času se stane že se stejně musí relog no...
Jinak TS bug jsem párkrát zažil také a o to se nejedná.
jediné co jsem si z toho vzal.. je že pokud pavad řekne něco pravdivého tak je to PADAVDA
Re: Temnota
Relog u mě také nefunguje.. zkoušel jsem. Nevím, logl jsem se asi po půl roce a čekalo na mě tohle překvapení. Nikdy předtím se mi tohle nestávalo, tak právě proto nevím, kde je chyba.
PS. když si nahodím ultravidění, tak mám stejný problém. Celá lokace je světla, jako by byl den, i když je třeba půlnoc. Ale to na rozdíl od temnoty zas až tak nevadí.
PS. když si nahodím ultravidění, tak mám stejný problém. Celá lokace je světla, jako by byl den, i když je třeba půlnoc. Ale to na rozdíl od temnoty zas až tak nevadí.
=============
Seart
Seart