Temnota

Moderators: DM, WB

Post Reply
User avatar
XŠevyX
Rytíř
Posts: 541
Joined: 13:58 03. Oct 2009
Location: R.p.R

Temnota

Post by XŠevyX »

Při seslání temnoty na určité místo v jakékoliv lokaci způsobí, že má postava nevidí nic okolo sebe (všude je černo) i když nestojí v temnotě. Zkoušel jsem i ultravidění, nepomáhá.
=============
Seart
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Temnota

Post by Nalkanar »

To bývá chyba na straně uživatele. V gildě jsme chodili v 6ti lidech a jeden člověk s tím měl problém.
.
User avatar
XŠevyX
Rytíř
Posts: 541
Joined: 13:58 03. Oct 2009
Location: R.p.R

Re: Temnota

Post by XŠevyX »

A je nějaký recept jak to opravit .?
=============
Seart
pavad
Bůh
Posts: 4064
Joined: 23:30 05. Dec 2010

Re: Temnota

Post by pavad »

XŠevyX wrote:A je nějaký recept jak to opravit .?
Pomaha reload - ten Tvou postavu toho oslepeni zbavi.

...

Nez probehne dalsi temnotou.

PS: Z osobnich pozorovani mi prislo ze je problem s warlock-temnotou. Lec to muze byt tim ze je jednim z nejcasteji pouzivanym kouzlem. Za temnotu sesilanou svym magem jsem nikdy problem nemel.

PPS: Wizard ultravision na ten slepotni bug z temnoty fungovalo...
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Temnota

Post by Nalkanar »

Kamarád tuším na nic nepřišel. Prostě temnota kdekoliv a měl ztemnělou pak celou lokaci. Asi problém grafiky, který těžko říct, zda jde odstranit.


Předpokládám, že klasický "TS bug", by Ševy rozlišil od "temnota způsobuje dlouhotrvající ztmavnutí všeho".
.
Zedral
Obyvatel
Posts: 122
Joined: 19:01 18. Oct 2015

Re: Temnota

Post by Zedral »

Nalkanar wrote:Kamarád tuším na nic nepřišel. Prostě temnota kdekoliv a měl ztemnělou pak celou lokaci. Asi problém grafiky, který těžko říct, zda jde odstranit.


Předpokládám, že klasický "TS bug", by Ševy rozlišil od "temnota způsobuje dlouhotrvající ztmavnutí všeho".

Já mám čas od času podobný problém... v standard nvn i na jiných persist. světech se temnota, pokud jste v ní nestáli zobrazovala jako poměrně jasně definovaná koule, která byla "zvenku" vidět a do ní vidět nebylo. Tady tomu tak není. Jinak mi přijde, že to není problém pouze u temnoty warlocka, ale i u vraha, co já vím. Je pravda to co píše pavad o ultravidění to jaksi oklikou řeší problém... Ale čas od času se stane že se stejně musí relog no...

Jinak TS bug jsem párkrát zažil také a o to se nejedná.

jediné co jsem si z toho vzal.. je že pokud pavad řekne něco pravdivého tak je to PADAVDA :mrgreen:
User avatar
XŠevyX
Rytíř
Posts: 541
Joined: 13:58 03. Oct 2009
Location: R.p.R

Re: Temnota

Post by XŠevyX »

Relog u mě také nefunguje.. zkoušel jsem. Nevím, logl jsem se asi po půl roce a čekalo na mě tohle překvapení. Nikdy předtím se mi tohle nestávalo, tak právě proto nevím, kde je chyba.

PS. když si nahodím ultravidění, tak mám stejný problém. Celá lokace je světla, jako by byl den, i když je třeba půlnoc. Ale to na rozdíl od temnoty zas až tak nevadí.
=============
Seart
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Temnota

Post by Nalkanar »

Fakt jsi neměnil grafiky? Popř. zkusils jet na integrovanou, jestli nastane to samé?
.
Post Reply