zaasielky

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Skipp
Rytíř
Posts: 520
Joined: 13:38 17. Apr 2008
Location: Slovensko, Nitra
Contact:

zaasielky

Post by Skipp »

Zasielky sú v pohode pracička,ale po nejakom čase si zrazu všímam že pri každom vyzdvihnutí nového balíka mi odpíše určitú čiastku zo zlatých...napíše že stratil tolko a tolko (raz 50zl, raz 120zl inokdey 90zl..atď)
To je nejaké novinka ktorú som si zas všimol ako posledný?Alebo o tom nikto nevie...
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: zaasielky

Post by Theogil I »

Skipp wrote:Zasielky sú v pohode pracička,ale po nejakom čase si zrazu všímam že pri každom vyzdvihnutí nového balíka mi odpíše určitú čiastku zo zlatých...napíše že stratil tolko a tolko (raz 50zl, raz 120zl inokdey 90zl..atď)
To je nejaké novinka ktorú som si zas všimol ako posledný?Alebo o tom nikto nevie...
Tak tak, ten který zásilku odesílá si vezme 10% z ceny zásilky jako zálohu, že to nezašantročíš. Druhým vylepšovákem je odmítnutí zásilky, stalo se mi to už 2x :lol: ,kdy ten jemuž máš zásilku donést ti řekne že si nic neobjednal a vyplatí ti právě těch 10%, jestli se nepletu. Takže pokud cestuješ po pevnině jsi na tom šulnul a pokud jsi jel lodí jsi těch pár zlatek za dopravu tratný :D ... prostě blbý den. Ještě jsem nevyzkoušel přijít pozdě a on by to ještě k tomu nechtěl ... co se stane pak?
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: zaasielky

Post by Rejty »

Vyzkousej. :mrgreen:
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: zaasielky

Post by nomis_b »

je to napsane v rozhovoru, kdyz ti ten balik predava.. obcas je hezke si to precist cele a ne to jen odkliknout, nez se nahlasi BUG :D

TO Theogil: Kdyby ti nekdo donesl balik: Hele nechcete tohle?? je to uz asi tyden prosly ale vubec jste si to neobjednal, co by si mu asi rekl ???
A zase se craftí...
User avatar
Skipp
Rytíř
Posts: 520
Joined: 13:38 17. Apr 2008
Location: Slovensko, Nitra
Contact:

Re: zaasielky

Post by Skipp »

nomis_b wrote:je to napsane v rozhovoru, kdyz ti ten balik predava.. obcas je hezke si to precist cele a ne to jen odkliknout, nez se nahlasi BUG :D

TO Theogil: Kdyby ti nekdo donesl balik: Hele nechcete tohle?? je to uz asi tyden prosly ale vubec jste si to neobjednal, co by si mu asi rekl ???

NEVADÍ :D
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: zaasielky

Post by Theogil I »

nomis_b wrote: TO Theogil: Kdyby ti nekdo donesl balik: Hele nechcete tohle?? je to uz asi tyden prosly ale vubec jste si to neobjednal, co by si mu asi rekl ???
Jestli se nezbláznil a vykopl bych ho ze dveří :lol: , ale jako pošťák bych si počkal na toho týpka co mi tu práci zadal a valchoval bych ho tak dlouho doku by mi nevrátil zálohu. :D
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
darmonlor
Nováček
Posts: 22
Joined: 10:55 28. Jul 2008
Location: Praha

Re: zaasielky

Post by darmonlor »

Theogil I wrote:Jestli se nezbláznil a vykopl bych ho ze dveří :lol: , ale jako pošťák bych si počkal na toho týpka co mi tu práci zadal a valchoval bych ho tak dlouho doku by mi nevrátil zálohu. :D
Což by pro Drowa, vzhledem k faktu žje jednou z dodavatelek je samotná arcikněžka, mohlo znamenat jen pomalou, bolestivou smrt na oltáři.
Jo, nemáme to lehký :D
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: zaasielky

Post by DenGrasse »

Nikdo to nemá lehký :wink: hostinskej v Krynskejch horách musí bejt taky pěkně tvrdej...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: zaasielky

Post by Theogil I »

DenGrasse wrote:Nikdo to nemá lehký :wink: hostinskej v Krynskejch horách musí bejt taky pěkně tvrdej...
Tak tam jsem ještě nebyl, ale všechno je to prdinec proti nas.anejm terpasličím dvojčatům:
" Hutorím to ogare, naval prašulky co sem ti dal ha nebo budeš čtyry tédny cucat ke gáblíku kašu dutým stéblem ha na ajnclík si sebó budeš brat polštář lebo ťa bude tak bolet řiť, že sa neposadíš."
Tak takhle bych to asi viděl. :D
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: zaasielky

Post by DenGrasse »

Theogil I wrote:...
o chvíli později, na úpatí hor, dva trpaslíci s hvězdičkami kolem hlavy a nakopanými řitěmi, nadávajíce na zgurvený osud, se potácejí zpět.... zatímco hostinský, před odchodem na odpočinek válečník na 38 lvl., věší posbírané trofejní zbraně a zbroje nad krb :mrgreen:
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
Skipp
Rytíř
Posts: 520
Joined: 13:38 17. Apr 2008
Location: Slovensko, Nitra
Contact:

Re: zaasielky

Post by Skipp »

V Karathe v Ivory a v Dornovom utocisti sa neda u nikoho vyzdvyhnut zasielka na odoslanie
po kliknuti na "Nemate balik na odoslanie?" nasleduje len moznost na "hmm,tak treba priste"
User avatar
Skipp
Rytíř
Posts: 520
Joined: 13:38 17. Apr 2008
Location: Slovensko, Nitra
Contact:

Re: zaasielky

Post by Skipp »

Ehm! Takze nic ,ani v Tartene a v Doubkove sa nedaju prijmat zasielky na odoslanie...
Co budem teraz robit??? :roll:
To bol moj Job, moj flek, ďe ja teraz zoženem peňáze,deti mi každé ráno plačú od hladu ,šak ma žena z domu vytoto..vyhodí...
*vypije na ex teplú vodu*
Pocuje ma niekto??? Tam...Vy tam hore!
*prstom prebodáva strop*
Aznar
Šlechtic
Posts: 379
Joined: 07:49 03. Jul 2007

Re: zaasielky

Post by Aznar »

nejak nechapu, jestli se tim snazis sdelit nejakou chybu (zadnou nevidim) nebo jenom places :wink:
mozna by bylo dobry cist i co ti NPC rikaji, nejenom odklikavat rozhovory... pred tou tvou moznosti "hmm,tak treba priste" ti ten dotycny rekne, ze pro tebe ted proste zadny balik nema... baliky nefungujou jako perpetuum mobile a neobnovujou se porad dokola, takze kdyz vezme balik nekdo pred tebou, tak pro tebe uz tam logicky zadnej neni
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: zaasielky

Post by DenGrasse »

Skipp wrote:...
aneb těžký je život poštovního druida :mrgreen:

EDIT: mně zásilky normálně nabízejí, občas se stane že žádná neni. nevidím žádný problém...
Last edited by DenGrasse on 09:32 08. Sep 2008, edited 1 time in total.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: zaasielky

Post by nomis_b »

Presne. taky nevim na co si stezujes :wink:

Ze nemel balik?? Nekdy treba balik ma ale neda ti ho, protoze proste jednoduse nemas na zalohu.

Jinak o tom, ze by dorucovani balku zmizelo ze serveru nic nevim :shock:
A zase se craftí...
Locked